•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
سینا نظرت چیه خودت پیگیر باشی ؟ یا حتی خود سارا هم قبول کنه خیلی خوبه .
دوستاي نازنينم مرسي كه از پيشنهاد من استقبال كردين ومرسي از نظراتي كه دادين
من تصميم گرفتم همين جا با كمك چند تا از دوستام و فاميلاي خودم اين كارو انجام بدم
چون واقعا نمي تونم ببينم كسايي مثل من ام اس دارن ولي بخاطر نداشتن پول نمي تونن آمپول بزنن
يا حتي قرص تهيه كنن شايد دختر وپسرهايي تو سن وسال ما باشن كه مثل همه ما كلي آرزو براي
زندگيشون دارن ولي بخاطر كمبود مالي و نزدن آمپول نتونن به آروزهاشون برسن حالا كه همه مثل هم هستيم
وهمه از يه بيماري رنج مي بريم پس بايد به هم كمك كنيم. شايد فكر كنين دارم شعار مي دم ولي اگه شما هم
اون روز تو داروخونه اون خانومه رو مي ديدين مثل من متاثر مي شدين حالا كه من مي خوام دوباره آمپول زدن رو
شروع كنم پس به اونايي هم كه نمي تونن آمپول بخرن بايد كمك كنم.
بازهم از همتون ممنونم وخيلي دوستتون دارم.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : zaynab , earth
سارا جان خوش به حالت که می خوای شروع به همچین کاری بکنی
بعد اینکه راه افتادی تازه میفهمی که چقدر همه چی راحت حل میشه
اگه فکر میکنی کاری از دست منم بر میاد میتونی رو منم حساب کنی

... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

ای ول سارا جان
برات آرزوی موفقیت دارم.مطمئن هستم خدا کمکت خواهد کرد گلم
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
به نظرم اگه بخش مشاوره از اخبار روانشناسی منتقل شده و در بخش روانشناسی یه بخش جداگانه مشاوره باشه خیلی بهتر میشه

حمید خان بی زحمت کنار دست اسم این نغمه جان ما یه مشاور هم بذاری بد نمیشه هاااااااااااااا >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad Smile
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
(2009/09/12, 08:01 AM)shahrzad نوشته است: به نظرم اگه بخش مشاوره از اخبار روانشناسی منتقل شده و در بخش روانشناسی یه بخش جداگانه مشاوره باشه خیلی بهتر میشه

حمید خان بی زحمت کنار دست اسم این نغمه جان ما یه مشاور هم بذاری بد نمیشه هاااااااااااااا >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad Smile

تو نميخواد حرص و جوش بخوري
خود نغمه عزيز در جريان همه چي هست Wink
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
به به
چشمم روشن
حالا زیر آبی میری حمیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد >Sad >Sad >Sad >Sad >Sad
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
یه سوال دارم چرا بعضی پستهای من پاک میشه؟!! اگه پستی برفرض خلاف قوانین انجمنه با یه پیام خصوصی به طرف اعلام می کنند، هرچند اون پستهام مشکلی نداشتند!! من توی هر انجمنی بودم همینطوری بوده حالا دیگه نمی دونم ........
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

(2010/05/29, 09:36 AM)jafari5259 نوشته است: یه سوال دارم چرا بعضی پستهای من پاک میشه؟!! اگه پستی برفرض خلاف قوانین انجمنه با یه پیام خصوصی به طرف اعلام می کنند، هرچند اون پستهام مشکلی نداشتند!! من توی هر انجمنی بودم همینطوری بوده حالا دیگه نمی دونم ........

فکر می کنم به این دلیل باشه که شما پستهائی رو ارسال می کنی که توهین به اعتقادات قشر خاصی از اعضای سایته و این خلاف قوانین انجمنه .
باید اصلاح رو از خودمون شروع کنیم چون نمی شه که همه انجمنها با شما بد باشن .icon_biggrin
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2010/06/05, 11:20 PM)mojtaba2iran نوشته است: فکر می کنم به این دلیل باشه که شما پستهائی رو ارسال می کنی که توهین به اعتقادات قشر خاصی از اعضای سایته و این خلاف قوانین انجمنه .
باید اصلاح رو از خودمون شروع کنیم چون نمی شه که همه انجمنها با شما بد باشن .icon_biggrin

نه جونم laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
خودم متوجه شدم دلیل چیه!! همه تایپکهایی که خیال می کردم حذف شده به بخش متفرقه منتقل شده!!!
laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...