•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق ربيف
من 4 ساله ربیف میزنم اما بدنم هنوز عادت نکرده و ژلوفن میخورم!confused2
نمیدونم چیکار کنم که تب و لرز و استخون درد نگیرم تا این همه قرص نخورم!confused2
بیچاره کلیه هام دلم واسشون میسوزه!sad2
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : maede
من 6 سا ل هست که ربیف مصرف می کنم. قبل از امپول یک کلد استاپ و یک بروفن می خورم یکساعت قبل از امپولو ازمایشات کبدی و کلیه هم تا 2 ماه پیش که نرمال بودهو فقط گاهی SGPTبالا میره که با رژیم غذایی میارمش پایینو
مسکن قبل از دارو ایرادی نداره. اما اگر روزی 6 7 تا مسکن خورید حتما مشکل پیدا میشه. اما یکشب در میان 1 یا 2 قرص هیچ خطری نداره مگر ایکه فردی از قبل مشکل کبد یا کلیه داشته که این مقدار برای چنین فردی متاسفانه مشکل ساز میشه.
امشب گفتم من قرص نمیخورم بذار همون اب پرتقال و نارنگی رو بخورم بینم چطور میشه وقتی تزریق کردم بلافاصله یه لیوان پر لب تا لب ویتامین ث میوه های طبیعی تا الان هیچی نشد حالا یکم یه کوچولو درد تو پا که یه استامینوفن انداختم بالا و اومدم اینجا agreement2 به همین راحتی N_aggressive (35)
ولی این سری یعنی دیشب خیلی درد داشتم اونم بخاطر اینکه من وقتی سمت چپم تزریق میکنم عوارضش بیشتر از راسته angry
بهرحال دیشب رو هم گذروندم دیگه icon_biggrin
دوستان اکستاویا هم همین طوریه وبدن دردای شدید داره خدا رو شکر الان خیلی بهتره بدنم عادت کرده ولی من همین که احساس میکنم داره بدن دردم شروع میشه یک شیاف دیکلوفناک50 استفاده میکنم معجزه میشه شما هم امتحان کنید خیلی خوبه Smile
 تشکر شده توسط : نسترنى , maede
(2011/09/24, 03:11 PM)Ermia نوشته است: سلام. من 3 سال ربیف زدم.البته الان به درخواست خودم دکتر دارومو تغییر داده. در حال حاضر سینووکس میزنم.منم نیمی از اوقات تب و لرز میگرفتم. خیلی خیلی شدید بود ولی دکتر میگفت اشکال نداره.انزیم کبدیم هم بالا بود . از ماکس هم بالاتر.ولی بعد از 2 سال که mri رفتم دکتر گفت پلاکا خیلی کوچیک شده بعضی هاشم رفته!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من که ارزش داشت که این قذر اذیت شدم و نکته مهمتر اینکه به دکترتون اعتماد کنین
من که خیلی دکترمو دوس دارم
سلام Ermiaجان .خیلی خوشحال شدم .امیدوارم روز به روز حالتون بهتر بشه و بیشتر از این خبرها بشنویمicon_biggrinicon_biggrin.یه سوال داشتم منم می خوام دکترم رو عوض کنم ایشون پیشنهادشون تزریق ربیفه به جای سینووکسAngel.میشه راهنمایی کنید.بیماری من خوش خیم و وضع عمومی ام خوبه و البته از نوع عود کننده و فروکش کننده .یه درخواست هم از بچه های ربیفی دارم. در مورد سینووکس مطلب زیاد نوشته شده توسط دوستان می خواستم خواهش کنم عزیزانی که ربیف می زنند هم تجربیاتشونو لطفا بیشتر مطرح کننicon_questionicon_questionicon_questionicon_question.

اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
 تشکر شده توسط : نسترنى
سلام به همه دوستان عزيز
من تقريباً يك ساله كه ربيف ميزنم ، آمپول رو ساعت ١٠ شب ميزنم چون تا ساعت ١١ ميخوابم و بيشتر عوارض توى خواب بوجود مياد ومن نميفهمم، شبايى كه آمپول ميزنم يك پتوى اضافه كنارم ميزارم چون نصفه شب لرز ميكنم ،قبل از تزريق آمپول رو به مدت ٢٠ دقيقه از يخچال بيرون ميزارم تا دماش با محيط يكى بشه، به محض زدن آمپول يك استامينوفن ميخورم قبلاً كدئين ميخوردم ولى حالا كه بدنم عادت كرده استامينوفن معمولى ميخورم ، بعد از زدن آمپول محل تزريق رو براى پخش شدن بهتر دارو با كمى پنبه خشك ماساژ ميدم ، روز بعد هم كمى تب و استخون درد دارم كه معمولاً زياد شديد نيست
اين بود همه تجربه من از ربيف icon_question
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
(2012/03/14, 08:52 PM)نسترنى نوشته است: سلام به همه دوستان عزيز
من تقريباً يك ساله كه ربيف ميزنم ، آمپول رو ساعت ١٠ شب ميزنم چون تا ساعت ١١ ميخوابم و بيشتر عوارض توى خواب بوجود مياد ومن نميفهمم، شبايى كه آمپول ميزنم يك پتوى اضافه كنارم ميزارم چون نصفه شب لرز ميكنم ،قبل از تزريق آمپول رو به مدت ٢٠ دقيقه از يخچال بيرون ميزارم تا دماش با محيط يكى بشه، به محض زدن آمپول يك استامينوفن ميخورم قبلاً كدئين ميخوردم ولى حالا كه بدنم عادت كرده استامينوفن معمولى ميخورم ، بعد از زدن آمپول محل تزريق رو براى پخش شدن بهتر دارو با كمى پنبه خشك ماساژ ميدم ، روز بعد هم كمى تب و استخون درد دارم كه معمولاً زياد شديد نيست
اين بود همه تجربه من از ربيف icon_question
ممنون دوست گلم.love51یه سوال:تاثیرش چطور بوده؟مشکلی نداشتید تو این مدت؟

اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
(2012/03/15, 07:26 PM)mari نوشته است: ممنون دوست گلم.love51یه سوال:تاثیرش چطور بوده؟مشکلی نداشتید تو این مدت؟
سلام عزيزم
خدارو شكر مشكل خاصى نداشتم و البته حمله هم نداشتم ، مدتى كه من دارم اين دارو رو مصرف ميكنم حتى سرما هم نخوردم، يكسال كلاً بدون مريضى ، اميدوارم در مورد شما هم همينطور باشه icon_question
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : mari , DavidBili , بهار85
بچها من این دارو رو که میزنم اصلا تب و سر درد استخون دردو اینا ندارم...بی مسکن حتی...این یعنی چی؟ بده یا خوبه؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : DavidBili , hadisss , kohedard

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,186 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 63,694 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,834 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,155 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,466 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,367 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,222 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,263 2013/02/02, 09:46 PM
آخرین ارسال: SSA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: