امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمپول Synacthen Depot و Tetracosactid
سلام
خدا رو شکر که جواب سوالت رو پیدا کردی ولی خواهش میکنم مواظب باش و ریسک نکن.آنچه صحیح هست رو انجام بده.استفاده از داروهای کم قدرت در حملات ام اس حتی میتونه خطرناک باشه.دوبینی به خصوص در نگاه به طرفین مربوط به بروز ضایعه در نواحی مخچه و بصل النخاعه که بسیار مهمه و باید جدی گرفته بشه.من فکر میکنم پالس تراپی بهتر از تزریق اون آمپولهاست.
 تشکر شده توسط : darya2
(2011/01/30, 11:04 AM)goli61 نوشته است: سلام
خدا رو شکر که جواب سوالت رو پیدا کردی ولی خواهش میکنم مواظب باش و ریسک نکن.آنچه صحیح هست رو انجام بده.استفاده از داروهای کم قدرت در حملات ام اس حتی میتونه خطرناک باشه.دوبینی به خصوص در نگاه به طرفین مربوط به بروز ضایعه در نواحی مخچه و بصل النخاعه که بسیار مهمه و باید جدی گرفته بشه.من فکر میکنم پالس تراپی بهتر از تزریق اون آمپولهاست.

سلام.
خیلی متشکرم از راهنمایی تون. بله خودم هم به همین نتیجه رسیدم و برای همین در همین انجمن پرسیدم آیا متخصص مجربی در کرمان کسی میشناسه؟! که تا این لحظه بی جواب موندم! Sadچون نزدیک ترین شهر بزرگی که در حال حاظر به اون دسترسی دارم کرمانه....متاسفانه در این شهری که هستم نمیدونم به چه دلیل اما از رفتار دکتر چنین بر میاد که چیزی در این مورد نمیدونه! من قبلا زیر نظر دکتر اعتمادی فر در اصفهان بودم. مهمترین ویژگی ایشون این بود که متناسب با حال هر مریض دارو تجویز می کرد و معتقد بود باید بیمار به دارویی که مصرف میکنه ایمان داشته باشه. در اصفهان و حتی همینجا بیمارانی رو دیدم که به دلیل تجویز نادرست کاملا تبدیل به یک موجود بلااستفاده شده بودند. به همین دلیل واقعا از مصرف دارویی جدید واهمه دارم......باز هم از توجه شما متشکرمicon_question
میشه درباره آمپول Synacthen Depot
بهم توضیح بدید امروز رفتم دکتر 2 تا بهم داد چون حمله داشتم
(2011/11/22, 03:42 PM)# پریسا # نوشته است: میشه درباره آمپول Synacthen Depot
بهم توضیح بدید امروز رفتم دکتر 2 تا بهم داد چون حمله داشتم

پریسا جان من همیشه وقتی حمله دارم از این آمپول استفاده می کنم
یه مدت زمان می بره و یه کم طول می کشه که خوب بشی ولی خوب می شی
این آمپول برای من عارضه مهمی نداشته
فقط پف کردن هست که هر کورتون دیگه ای هم استفاده کنی همین طوره و بعد از یه مدت می خوابه
 تشکر شده توسط : # پریسا #
نوشین جون مرسی که جوابمو دادی
من تازه پف کرتونی که پارسال زدم خوابیده خدا کنه با این دوتا اونجور پف نکنمsad2
 تشکر شده توسط : N00shin
(2011/11/22, 03:56 PM)# پریسا # نوشته است: نوشین جون مرسی که جوابمو دادی
من تازه پف کرتونی که پارسال زدم خوابیده خدا کنه با این دوتا اونجور پف نکنمsad2

عزیزم نگران نباش
این آمپول اصلا اذیتت نمی کنه و این مقدار کم پف کردن هم زود می خوابه
گلم من 15 تا هم ازش زدم(البته تو فاصله هر سه روز یکی)
 تشکر شده توسط : # پریسا # , SSA
سلام دوستان ،با اینکه حدودای پنج ساله برا درمان ام اسم جز آمپول آونکس وسینووکس چیز دیگه ی استفاده نکردم وبا اینکه بعضی وقتا حالمم خیلی بده بوده وتحملش کردم. ولی اخیرا" بخاطر شرایط بحرانی که در سمت چپ سرم داشتم ( درد - تیر کشیدن - بی حسی دست وپای چپم... )واین علائم کلی تهدیدم میکردن به دکترم مراجعه کردم این دو قلم دارو برام نوشت حال اگه کسانی ازش استفاده کردن ویا موارد خاصی برای استفاده کردنشون لازم می بینن واینکه تجربیاتی در موردنحوه مصرفشون دارن ممنون میشم راهنماییم بکنید .icon_question
آمپول Synacthen Depot
قرص (tegretol (carbamazepin
من از آمپول سیناکتن بارها و به تعداد زیاد استفاده کردم
همان طور که می دونین نگهداریش خیلی مهم هست و مثل خیلی از داروهای دیگه باید توی یخچال نگهداری بشه
یه آمپول عضلانی هست و من هر بار که استفاده کردم هر سه روز یه دونه تزریق کردم
تنها عوارضی که برای من داشته ورم بوده که بعد از مدتی که تموم بشه به حالت قبل بر می گرده و البته یه کم دیر اثر می گذاره
 تشکر شده توسط : marmar
(2012/01/31, 10:10 PM)N00shin نوشته است: من از آمپول سیناکتن بارها و به تعداد زیاد استفاده کردم
همان طور که می دونین نگهداریش خیلی مهم هست و مثل خیلی از داروهای دیگه باید توی یخچال نگهداری بشه
یه آمپول عضلانی هست و من هر بار که استفاده کردم هر سه روز یه دونه تزریق کردم
تنها عوارضی که برای من داشته ورم بوده که بعد از مدتی که تموم بشه به حالت قبل بر می گرده و البته یه کم دیر اثر می گذاره
ولی نوشین عزیز متاسفانه نه داروخونه ونه دکترم بهم نگفتن دارتون یخچالیه باید تویخچال بمونه حالا یعنی خراب شده !!؟
(2012/01/31, 10:29 PM)صدف نوشته است: ولی نوشین عزیز متاسفانه نه داروخونه ونه دکترم بهم نگفتن دارتون یخچالیه باید تویخچال بمونه حالا یعنی خراب شده !!؟
نمی دونم عزیزم
حتما از یه داروخونه یا دکترت بپرس
چون من هر بار که گرفتم داروخونه بهم گفته بیشتر از یک ساعت خارج از یخچال نباشه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آمپول اندوکسان omid 2 44,378 2012/07/31, 09:06 PM
آخرین ارسال: omid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان