•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
سمیرا جان خواهش میکنم. منم از شما ممنونم که توجه کردین و همتون بهم راه حل دادین .
اما من درخواست دارم نه اعتراض !
خوب چون شنیدم ایشان عضو هستن اینجا نوشتم .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : SSA
با درود
دوستای عزیز من در حال آمده کردن یه متن کامل هستم که توش جواب همه ی سوالهایی رو که تا اینجا کردید رو داره ،مثل اینکه ناهید خانوم پرسید ( چه کار کنیم که موقع اضافه کردن حلال به پودر ، کف ایجاد نشه ) شکلهای جاههای تزریق و آماده کردن آمپول و.. هم دارم ولی اگه بتونم بذارم ، وقتی حاظر شد میزارمش همین جا .
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : N00shin , nahid , baran1390 , saffari_mo , آنا
سلام
راستش نمی دونید چه حس خوبی دارم از اینکه تا حدی رضایت شما عزیزان فراهم شده
سایت فارسی سینووکس در دست طراحی است بنابراین لطف کنید هر چیزی که فکر می کنید مناسب و مورد نیاز هست را برای ما ارسال کنید
سی دی آموزش تزریق در چند سال پیش توزیع شد و حتما" مجددا به زودی تکثیر و توزیع می گردد
ما واقعا" حس خوبی داریم از اینکه می تونیم با شما ها در ارتباط باشیم
مطمئن باشید که هر تغییر قابل انجامی در راستای بهبود کیفیت و افزایش رضایت شما به انجام خواهد رسید
همگی مراقب خودتون باشید
cinnovex@cinnagen.com
یادتون نره
هاله حامدی فر
 تشکر شده توسط : i3aran , سـاناز , SSA , بابک57 , fireboud , Prime , neda.n , mari , N00shin
با درود
1-مشکل تشکیل حباب ( کف کردن )
برای جلوگیری از کف کردن دارو هنگام اضافه کردن حلال به پودر باید چند نکته رو توجه کنیم
الف – از بین بردن اختلاف فشار بین داخل و خارجِ ویالِ حاوی پودر :
تشکیل حباب به علت اختلاف فشار بین داخل و خارج ویال حاوی پودر به وجود می آید . ابتدا یکی از سرسوزنها رو بدون اینکه به سرنگ وصلش کنید داخل ویال حاوی پودر کنید ( یعنی سر سوزن داخل ویال پودرِ و طرف دیگر که به سرنگ وصل میشه آزاده ) با این کار فشار داخل و خارج ویال پودر یکی میشه سپس همون سرسوزنی رو که داخل ویال پودرِ درآورده به سرنگ وصل کنید و حلال رو به داخلِ سرنگ بکشید ، بعد خوب هواگیریش کنید ( اگر به همراه حلال ، هوا وارد ویال پودر کنید دوباره اختلاف فشار زیاد شده و محلول کف میکند ) و به ویال پودر اضافه کنید
ب- روش اضافه کردن حلال به پودر طوری که کف ایجاد نشود :
اضافه کردن حلال به پودر را به آرامی انجام دهید طوری که حلال از سرسوزن به صورت قطره قطره به پودر اضافه شود و به این نکته توجه کنید که : موقع اضافه کردن حلال به ویال پودر دست خود را با زاویه بگیرید ( با زاویه 45 درجه تا 70 درجه ) طوری که قطره حلال اول رویِ شیشه ی ویال افتاده وسپس لیز بُخُرَد تا به پودر برسد و قطره مستقیم روی پودر نَیُفتَد . سپس انگشت شصت خود را از روی قسمتی از سرنگ که با فشار آن سرنگ تخلیه میشود بردارید تا خودبه خود بالا بیاید ( این بالا آمدن خود به خود به این علت است که فشار داخل و خارج ویال پودر با هم یکی شود ) " دراین حالت دقت کنید که سرسوزن داخل محلول نباشد وَاِلا بجای هوا محلول وارد سرنگ میشود " بعد درهمین حالت سرنگ را به همراه سرسوزن از داخل ویال حاوی ماده قابل تزریق بیرون بِکِشید و ویال را به آرامی بهم بزنید .
ج- روش به هم زدن ویال قابل تزریق ( حلال + پودر ) طوری که کف نکند :
ویال را روی یک سطح صاف مثل میز گذاشته و به همان صورت که ویال روی سطح میز قرار دارد به آرامی و دایره وار آن را به هم بزنید ، هم زدنِ ویال را 2 تا 3 بار که تکرار کنید کافی است و نیازی به هَم زددنِ زیاد و شدید نیست چرا که پودر به راحتی و سریع حَل میشود . بعد از حل شدن پودر ویال را برای چند دقیقه به همان حالت رها کنید تا اگر احیاناً حبابی تشکیل شده است در این حالت سُکونِ ویال تَرَکیده و از بین برود . سپس محلول قابل تزریق را با همان سرسوزن داخلِ سرنگ کشیده ، سرسوزن را عوض کنید ( سرسوزن استفاده نشده را به سرنگ متصل کنید ) هواگیری کرده و با آرامش کامل و بدونِ استرس تزریق را انجام دهید .
امیدوارم بدونِ شکل تونسته باشم مفهوم رو رسونده باشم . اگر متن رو نامفهوم نوشتم لطفاً به بزرگیِ خودتون ببخشید .
تهیه سرسوزن
سرسوزن کوچکتر از سرسوزن cinnovex به راحتی از داروخانه ها قابل تهیه است ( مثل سرسوزن انسولین ) " البته من با این سرسوزن امتحان نکردم که داروی cinnovex (حلال + پودر ) از این نوع سرسوزن رد میشه یا نه ولی فکر میکنم که رَد بشه ". ولی با سرسوزن بتافرون امتحان کردم و میشه با سرسوزن بتافرون ( extavia ) تزریق cinnovex را انجام داد .
توضیح :
وقتی که سری قبلی بتافرون را با نام extavia به بیماران میدادند داخل پَکِ داروها 2 سری سرسوزن بود ، 1 سری مخصوص تزریق دستی ( سرسوزن با پوشش زرد رنگ ) و 1 سری مخصوص تزریق اتوماتیک ( سرسوزن با پوشش سفید رنگ ) بنابراین همیشه 1 سری اضافی می آمد در نتیجه عزیزانی که cinnovex استفاده میکنن میتونن از دوستانشون که از beteferon استفاده میکنن به راحتی سرسوزن کوچیک تهیه کنن .

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   08122011486.jpg (اندازه: 467.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)
.jpg   08122011488.jpg (اندازه: 315.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 36)
.jpg   04122011478.jpg (اندازه: 476.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 38)
 تشکر شده توسط : سـاناز , TootFarangi , nahid , SSA , min00 , آنا , roya-n
(2011/12/07, 12:17 AM)بابک57 نوشته است: با درود
1-مشکل تشکیل حباب ( کف کردن )
برای جلوگیری از کف کردن دارو هنگام اضافه کردن حلال به پودر باید چند نکته رو توجه کنیم
الف – از بین بردن اختلاف فشار بین داخل و خارجِ ویالِ حاوی پودر :
تشکیل حباب به علت اختلاف فشار بین داخل و خارج ویال حاوی پودر به وجود می آید . ابتدا یکی از سرسوزنها رو بدون اینکه به سرنگ وصلش کنید داخل ویال حاوی پودر کنید ( یعنی سر سوزن داخل ویال پودرِ و طرف دیگر که به سرنگ وصل میشه آزاده ) با این کار فشار داخل و خارج ویال پودر یکی میشه سپس همون سرسوزنی رو که داخل ویال پودرِ درآورده به سرنگ وصل کنید و حلال رو به داخلِ سرنگ بکشید ، بعد خوب هواگیریش کنید ( اگر به همراه حلال ، هوا وارد ویال پودر کنید دوباره اختلاف فشار زیاد شده و محلول کف میکند ) و به ویال پودر اضافه کنید
ب- روش اضافه کردن حلال به پودر طوری که کف ایجاد نشود :
اضافه کردن حلال به پودر را به آرامی انجام دهید طوری که حلال از سرسوزن به صورت قطره قطره به پودر اضافه شود و به این نکته توجه کنید که : موقع اضافه کردن حلال به ویال پودر دست خود را با زاویه بگیرید ( با زاویه 45 درجه تا 70 درجه ) طوری که قطره حلال اول رویِ شیشه ی ویال افتاده وسپس لیز بُخُرَد تا به پودر برسد و قطره مستقیم روی پودر نَیُفتَد . سپس انگشت شصت خود را از روی قسمتی از سرنگ که با فشار آن سرنگ تخلیه میشود بردارید تا خودبه خود بالا بیاید ( این بالا آمدن خود به خود به این علت است که فشار داخل و خارج ویال پودر با هم یکی شود ) " دراین حالت دقت کنید که سرسوزن داخل محلول نباشد وَاِلا بجای هوا محلول وارد سرنگ میشود " بعد درهمین حالت سرنگ را به همراه سرسوزن از داخل ویال حاوی ماده قابل تزریق بیرون بِکِشید و ویال را به آرامی بهم بزنید .
ج- روش به هم زدن ویال قابل تزریق ( حلال + پودر ) طوری که کف نکند :
ویال را روی یک سطح صاف مثل میز گذاشته و به همان صورت که ویال روی سطح میز قرار دارد به آرامی و دایره وار آن را به هم بزنید ، هم زدنِ ویال را 2 تا 3 بار که تکرار کنید کافی است و نیازی به هَم زددنِ زیاد و شدید نیست چرا که پودر به راحتی و سریع حَل میشود . بعد از حل شدن پودر ویال را برای چند دقیقه به همان حالت رها کنید تا اگر احیاناً حبابی تشکیل شده است در این حالت سُکونِ ویال تَرَکیده و از بین برود . سپس محلول قابل تزریق را با همان سرسوزن داخلِ سرنگ کشیده ، سرسوزن را عوض کنید ( سرسوزن استفاده نشده را به سرنگ متصل کنید ) هواگیری کرده و با آرامش کامل و بدونِ استرس تزریق را انجام دهید .
امیدوارم بدونِ شکل تونسته باشم مفهوم رو رسونده باشم . اگر متن رو نامفهوم نوشتم لطفاً به بزرگیِ خودتون ببخشید .
تهیه سرسوزن
سرسوزن کوچکتر از سرسوزن cinnovex به راحتی از داروخانه ها قابل تهیه است ( مثل سرسوزن انسولین ) " البته من با این سرسوزن امتحان نکردم که داروی cinnovex (حلال + پودر ) از این نوع سرسوزن رد میشه یا نه ولی فکر میکنم که رَد بشه ". ولی با سرسوزن بتافرون امتحان کردم و میشه با سرسوزن بتافرون ( extavia ) تزریق cinnovex را انجام داد .
توضیح :
وقتی که سری قبلی بتافرون را با نام extavia به بیماران میدادند داخل پَکِ داروها 2 سری سرسوزن بود ، 1 سری مخصوص تزریق دستی ( سرسوزن با پوشش زرد رنگ ) و 1 سری مخصوص تزریق اتوماتیک ( سرسوزن با پوشش سفید رنگ ) بنابراین همیشه 1 سری اضافی می آمد در نتیجه عزیزانی که cinnovex استفاده میکنن میتونن از دوستانشون که از beteferon استفاده میکنن به راحتی سرسوزن کوچیک تهیه کنن .

توضح تون بسیار عالی بود دوست جان دست تون درد نکنه happy0065.gif
فقط یک نکته هست اونم اینکه بتافرون با اکستاویا فرق داره !!!
درسته جفت شون از یک خانواده هستند ولی من نوعی که دارم بتافرون مصرف می کنم سرسورنگ دوتایی ندارم اون کسانی فقط و فقط و فقط این دو تا سرسورنگی رو که شما فرمودین دارن که اکستاویا مصرف می کنند.
اسم دارو که فرق داره شرکت تولید کننده دارو هم متفاوت هست و خوب یک سری مواردی هست که این دوتا را از هم متمایز می کنه.
این دو تا دارو از لحاظ محتوایی یکی هستن ولی از نظر تجهیزات جانبی کاملا با هم فرق دارن .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Prime , بابک57
بچه ها لذوما سر سوزن نازک چیز خوبی نیست ها!
ممکنه طراحی قطر سرنگ با اندازه ی مولکول های دارو هماهنگ باشن
و در صورت ظریف بودن به دارو صدمه بزنه!
من در بحث تخصصیش وارد نیستم ولی به نظرم یه ارتباطی باید باشه!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : TootFarangi , SSA
خیلی ممنون از توضیحات مفیدی که دادین. مخصوصا برای کف نکردن محلول.
فقط قسمت هم زدن رو کسانی که تازه میخوان تزریق کنن ، اشتباه نکنن ؟ به من گفتن یا هم نزنم و یا اگه کامل حل نشده بود ، خیلی آرام ، ویال رو روی میز به شکل عدد 8 فقط یک بار حرکت دهم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : بابک57
(2011/12/07, 01:37 PM)Milo نوشته است: توضح تون بسیار عالی بود دوست جان دست تون درد نکنه happy0065.gif
درسته جفت شون از یک خانواده هستند ولی من نوعی که دارم بتافرون مصرف می کنم سرسورنگ دوتایی ندارم اون کسانی فقط و فقط و فقط این دو تا سرسورنگی رو که شما فرمودین دارن که اکستاویا مصرف می کنند.
اسم دارو که فرق داره شرکت تولید کننده دارو هم متفاوت هست و خوب یک سری مواردی هست که این دوتا را از هم متمایز می کنه.
این دو تا دارو از لحاظ محتوایی یکی هستن ولی از نظر تجهیزات جانبی کاملا با هم فرق دارن .
خیلی از لطفتون ممنونم .
دوست عزیز هردو دارو یکی هستن ، داروی اصلی یعنی پودر در هر دو مورد سازندش هم یکیه ( ساخت آلمان ) فقط بسته بندی و شرکت توزیع کننده متفاوته ، روی جعبه هردو رو که بخونین متوجه میشین دارو یکسانه اطلاعاته هردو که رویِ جعبه هاشون نوشته شده به قرار زیر است
برای Extavia :
Extavia - Interferon bete- 1b
برای betaferon :
beteferon - Interferon bete- 1b
من هم الان بتافرون استفاده میکنم ولی حدود 7 یا 8 ماه پیش یه مدت محدود به جای بتافرون ، extavia تحویل میدادند ، البته فکر میکنم که شما از extavia استفاده نکردین چون مطمئنم که آدمی با دقت و تیزبینی شما این موضوع رو متوجه میشد .
بازهم از دقت و توجه تون به مطالبم ممنونم .
بابا شرکت محترم یکم تنوع خسته شدیم انقد یک شکل دیدیم

دلم گرفت از بس یه شکلهrolleyes
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2011/12/07, 03:23 PM)بابک57 نوشته است: خیلی از لطفتون ممنونم .
دوست عزیز هردو دارو یکی هستن ، داروی اصلی یعنی پودر در هر دو مورد سازندش هم یکیه ( ساخت آلمان ) فقط بسته بندی و شرکت توزیع کننده متفاوته ، روی جعبه هردو رو که بخونین متوجه میشین دارو یکسانه اطلاعاته هردو که رویِ جعبه هاشون نوشته شده به قرار زیر است
برای Extavia :
Extavia - Interferon bete- 1b
برای betaferon :
beteferon - Interferon bete- 1b
من هم الان بتافرون استفاده میکنم ولی حدود 7 یا 8 ماه پیش یه مدت محدود به جای بتافرون ، extavia تحویل میدادند ، البته فکر میکنم که شما از extavia استفاده نکردین چون مطمئنم که آدمی با دقت و تیزبینی شما این موضوع رو متوجه میشد .
بازهم از دقت و توجه تون به مطالبم ممنونم .

خوبه من گفتم محتوا یکی هست دوست جان confused آخرین جمله ارسال من رو بخونید !!!
ضمنی که بله من از اکستاویا استفاده نکردم چون دارو بود اینجا خداروشکر کم نبود.

ببینید :

(2011/12/07, 01:37 PM)Milo نوشته است: ... اسم دارو که فرق داره شرکت تولید کننده دارو هم متفاوت هست و خوب یک سری مواردی هست که این دوتا را از هم متمایز می کنه.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : بابک57

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی