• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها
درود به دوستان
دكتر من واسه گزگز پاهام قرص گاباپنتين تجويز كرده
سئوالي كه داشتم اينه تا حالا كسي از دوستان قرص گاباپنتين استفاده كرده؟
تودرمان علائم گزگز دست يا پا تاثير داشته؟ در كل هر كدوم از دوستان استفاده و نتايجشو تجربه كردن ممنون ميشم تجربياتشون رو بيان كنن.
 تشکر شده توسط : kami , shahryar_eng , min00 , maede , spring , g.someira , بیخیال , kohedard , pariya1361 , movahedi , الیکا , محبوبان , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
من در چنین مواقعی برام تجویز شده ولی راستشو بخوای تاثیرشو متوجه نشدم ، یعنی انقدر کند بوده که نمیدونم بدون خوردنش هم خود به خود گزگز از بین می رفت یا نه . حالا شاید برای من اینطور بوده که تاثیر چندانی نداشته . درضمن قویتر و ضعیفتر داره گاباپنتین و یا نوروپنتین 100و 300 ، هردوشو استفاده کردم .من چند ماه خوردم وشاید علایم کم شد ولی از بین نرفت .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , spring , naarin.p , بیخیال , pariya1361 , movahedi , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
منم اين قرصو مصرف کردم نوروپنتين بهتر جواب داد.
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , spring , بیخیال , pariya1361 , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
منم بيشتر نوروپنتين مصرف كرده ام . خوب بوده . گاباپنتين هممصرف كرده ام ولي اون اويل و اصن يادم نمياد چطور بود
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , spring , بیخیال , pariya1361 , movahedi , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
راستش من تا حالا مصرفش نكردم
چيزي كه واسم خيلي مهمه و تو عوارضش نوشته تاري ديد و خواب آلودگي زياده.
كه چون كار من دقت لازم داره ميخواستم بدونم شدت اين علايم در چه حده اگه بالاس استفاده نكنم
 تشکر شده توسط : kami , shahryar_eng , maede , spring , aarnika , بیخیال , برگ 7 , pariya1361 , movahedi , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
(2010/03/13, 10:09 AM)yaro نوشته است: راستش من تا حالا مصرفش نكردم
كه چون كار من دقت لازم داره ميخواستم بدونم شدت اين علايم در چه حده اگه بالاس استفاده نكنم

من اين علائمو تجربه نکردم. شايد اينقدر کم بوده که متوجه نشدم. ميتوني قرصو آخر شب بخوري که تو طول روز مشکل نداشته باشي.
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , spring , بیخیال , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
آره . منم يادمه اين قرصو شبا قبل از خواب ميخوردم
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , spring , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
(2010/03/13, 10:09 AM)yaro نوشته است: راستش من تا حالا مصرفش نكردم

منم این دارو رو استفاده کردم زیاد اثر خواب آلودگی نداره واسه من 12ساعت یکبار بود ولی مشکل خواب آلودگی نداشتم اما تاری دید نمی دونم آخه من کلا همیشه تار می بینمlaughing3
ولی تاثیرش خیلی کند به هرحال عوارض زیادی واسم نداشت فکرکنم استفاده کنی بهتر باشه بالاخره یه کمکی می کنه دیگه confused2
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , برگ 7 , spring , بیخیال , BABA , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
سلام من 6 ماه استفاده كردم
گزگز كمتر ميشه ولي براي من خواب آلودگي مي آورد. زمان كار خيلي بد بود هميشه خوابم مي اومد
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , ahimallod , maede , spring , بیخیال , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
منم یه 3ماه استفاده کردم
تاری دید نداشتم ولی خوابم زیاد شده بود
احسان جان به نظرم تاثیر خوبی داشت
حتما مصرف کن!
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , spring , بیخیال , kohedard , sweetbasil , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 207,993 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager
  اثربخشی وعوارض تری فلونوماید (تبازیو) Negar65 10 5,786 2018/08/26, 08:05 PM
آخرین ارسال: helli
  تفاوت اثر گاباپنتين و پرگابالین (لایریکا) مریم جاهد 13 43,859 2015/01/28, 09:19 AM
آخرین ارسال: گولن
  تجربه مصرف قرص متوترکسات دارید؟ sargol 6 42,037 2013/09/08, 12:45 AM
آخرین ارسال: kaveh_plus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان