امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
من
رفتم
در مورد بیمه و قیمت ها داروها انجمن داره تلاش می کنه تمام داروهاتحت پوشش قرار بگیرند
قیمت داروها هم همین گونه است که دولت با توجه به مصوبه مجلس موظف است که به دارو ارز مرجع اختصاص بده و انجمن در تلاش است که به داروهای ام اس سریع تر ارز مرجع را اختصاص بدهندagreement2

در مورد درمان
به زودی داروهای جدیدی در راه است که فعلا در مرحله گرفتن تاییده استicon_biggrin
آنجور که دکتر لطفی بعد از جلسه می گفتند:
مصرف ۵عدد قرص در سال مطرح است
حالا این درمانها تایید بشن تا بیان تو ایران به نصل ها بعد می رسهicon_cry

در مورد داروهای ایرانی
گفتند ما خودمان در اوایلی که این داروها آمده بودند تجویز نمی کردیم چون نمی توانستیم دارویی که چند سال تجربه کردیم و نتایجش را با چشم دیدیم بگذاریم کنار و یک دفعه یک دارویی که تازه تولید شده و ساخته یک شرکت دیگه است را بدون هیچ تجربه ای تجویز کنیم ولی حال بعد از گذشته چند سال داروهای ایرانی (سینوکس-رسیژن نه زیفرون )تا به حال همانند نمونه ای خارجی پاسخ داده ( که این را درباره این سه دارو به طور دقیق از دکتر صحراییان بعد از جلسه پرسیدم)

قسمت های مهمش از نظر من اینا بودAngel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : ghaside , Elinaz , shaytoon , earth , fireboud , paeazan , zenith , afsaneh , N00shin , OMG! , MFhealth , simin , نازی ی , khatoon25 , paeeze , arezooo82

پیام های داخل این موضوع
RE: جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر لطفی و دکتر صحراییان - توسط hessam - 2013/05/12, 06:15 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,084 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,228 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,103 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان