امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغازبه کارمرکزعصب شناختی درپژوهشکده علوم شناختی
(2012/11/15, 09:51 PM)sara-m نوشته است: آقا سروش شما چرا دیگه، گریه چرا؟؟ خودش گفته بستگی داره کجای مغز درگیر بشه و در حد پیشرفته اش که درک درستی از اطراف نداشته باشی خیلی کم اتفاق می افته!
بعد هم کلن ما مریض ام اس بد حال خیلی کم داریم و در حد ادراکی باید بگم من یه نفر رو بیشتر ندیدم، پس نگران نباشید دیگه
دانشمندهاخیلی چیزها میگوینداماقرارنیست سرماپیاده بشودمن 7سال است که ام اس دارم اماکاملاسالم هستم اگرکسی منوببینه تشخیص نمیده من ام اس دارم خدایی نکرده اونایی که ام اس عودکننده دارندیعنی ام اس آنهاازنوع بدهزاربارخدایی نکرده دانشمندان همچین احتمالی برای آنهامیدهنداینجاماشالله همه ازروحیه بالابرخوردارهستندوبه امیدخدابهترین نوع ام اس رادارندباروحیه عالی همه چیزحل است جای نگرانی وجودندارد
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : sooorooosh

پیام های داخل این موضوع
RE: آغازبه کارمرکزعصب شناختی درپژوهشکده علوم شناختی - توسط sargol - 2012/11/15, 11:19 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان