امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبل از ازدواج سالم شوید!
اگر خانواده اش آزارم دادند

من و همسرم هیچ مشکلی با هم نداریم. تنها دلیل اختلاف ما، رفتارهای خانواده اش است.
آنها برخورد مناسبی با من ندارند و با حرف ها و طعنه های شان آزارم می دهند. آنها با جر و بحث های شان روز عروسی ام را هم به بدترین روز زندگی ام تبدیل کردند. نمی دانم همسرم را به دلیل اشتباه های خانواده اش ببخشم یا از او بخواهم بین خانواده اش و من یکی را انتخاب کند؟

برخی از دختران از کودکی به واسطه شنیدن انتقادهای اطرافیان شان از خانواده شوهرشان، ناخودآگاه زمینه ای برای مقاومت یا احساس دشمنی نسبت به خانواده شوهر دارند و با این پیش فرض، می توانند یک رابطه کم تنش را هم بحرانی جلوه دهند. نمی خواهیم بگوییم خانواده همسر شما هیچ اشتباهی نمی کنند اما قبل از قضاوت در مورد آنها، رفتار خانواده خود را هم بررسی کنید.

آیا آنها هم تاکنون اشتباهی انجام نداده اند؟ پس چرا ساده از کنار خطای آنها می گذرید ولی یک اشتباه کوچک از طرف خانواده همسرتان شما را آشفته می کند. قبل از آنکه در مورد خانواده همسرتان قضاوت کنید، سهم خود را در این اتفاق مشخص کنید و ببینید همسرتان در چنین موضوعی چه نقشی دارد. اگر خانواده شوهرتان اشتباهی غیرقابل بخشش را انجام داده که تاثیری جبران ناپذیر در زندگی شما گذاشته، می توانید از آنها دلگیر باشید اما آیا دلگیر بودن تان از همسرتان به دلیل اشتباه هایاطرافیانش منطقی است؟

زنگ خطر :
همسرتان را میان خودتان و خانواده اش قرار ندهید و به او اطمینان دهید تا زمانی که اشتباهی نمی کند به دلیل خطای دیگران سرزنش نمی شود.
 تشکر شده توسط : elham 66 , hania

پیام های داخل این موضوع
قبل از ازدواج سالم شوید! - توسط Ghost - 2012/10/02, 01:40 PM
RE: قبل از ازدواج سالم شوید! - توسط Ghost - 2014/01/16, 03:55 PM
RE: قبل از ازدواج سالم شوید! - توسط hania - 2014/01/16, 06:41 PM
RE: قبل از ازدواج سالم شوید! - توسط Ghost - 2014/01/18, 06:54 PM
RE: قبل از ازدواج سالم شوید! - توسط Ghost - 2014/01/19, 10:50 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راز ازدواج موفق کشف شد! paeazan 4 3,322 2013/08/16, 12:02 AM
آخرین ارسال: پروانه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: