امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه کنم تا بیماریم به ام اس تبدیل نشه؟
سلام دوستان. من همونطور که قبلا هم گفتم از دی ماه سال نود دچار بی حسی سمت راست بدنم بخصوص دستم شدم که روز به روز بدتر میشد. بعد از ام آرای و چند آزمایش دیگه دکترم گفت دچار التهاب مغزی هستی و بهم ده تا آمپول که از طریق سرم تزریق میشد رو تجویز کرد(فکر کنم همون پالس تراپی!!!)و بعدشم یه دوره کلی قرص های ویتامین و پردنیزولون خوردم. بعدش بهم آمپول سینووکسو تجویز کرد که تقریبا ده هفتست که دارم میزنم. اما بهم واضح نمیگه چته. میگه آمپولا رو بزن تا دیگه هیچوقت اون اتفاق برات نیفته. یه دکتر دیگه هم بهم گفت مشکوک به ام اسی.
در هر حال من قبول نکردم که این بیماری رو دارم و میخوام اگر مشکوکم واقعا به ام اس تبدیل نشه اما چطوری؟ من خیلی مطلب خوندم از اینترنت و همین سایت. اما واقعا نمیدونم. دکترم هم فقط بهم گفت از لحاظ روحی آروم باش و یه سری قرص ضد اضطراب و ضد افسردگی بهم داده.
من در حال حاضر دارم رو پایان نامم کار میکنم اونم تو آزمایشگاه که یه محیط بسیار پر سرو صداست. کارم به شدت عقب افتاده و به همین دلیل حداقل باید روزی هشت ساعت کار کنم. اونم بیشترش سرپا.وقتی برا آشپزی ندارم و گاهی غذا درست میکنم. این که میگن تغذیه خیلی مهمه آیا باید دقیقا چه نکاتی رو تو غذاها رعایت کنم.فقط میدونم که باید گرمیجات بخورم. بخاطر درسم و آیندم دچار نگرانی هستم و این چیزیه که دست خودم نیست. وقتی برا ورزش ندارم. میدونم که این شاید یه موضوع تکراری باشه ولی خواهش میکنم توصیه هاتون رو بهم بگید تا در این شرایط چطور با این بیماری مقابله کنم تا به ام اس تبدیل نشه.
 تشکر شده توسط : naz.gigili , okhtapus

پیام های داخل این موضوع
چه کنم تا بیماریم به ام اس تبدیل نشه؟ - توسط aybeniz - 2012/04/14, 02:12 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست