امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص
(2012/12/31, 12:55 PM)نازلی نوشته است: خوب تونسته بود زندگی یک فرد ام اسی رو نشون بده پایانش خیلی عالی تموم شد من بعد از دیدن فیلم طلا ومس روحیه ام بد شد ولی این فیلم انرژی داد مخصوصاً که گل بهار یه جورائی انگار شبیه تک تک ماها بود از نظر فعالیت های هنری و دیدیم که بعد از ازدواج چون همسرش بهش روحیه داده بود تونسته بود به ام اس غلبه کنه مثل من happy0065.gif
خلاصه خیلی خوب بود باید بیشتر از این فیلمها درست بکنند تا نظر مردم نسبت به این بیماری تغییر بکنه love28icon_questionlove28icon_question

فاطمه جون توی فیلم گلبهار,گلبهارمشاورپزشکی اش حبیب درارتباط بودحالاارژنگ نامه هاش رونمی داداون حرف جدااست وقتی ارژنگ پیش حبیب مشاورپزشکی گلبهاررفت اون به ارزنگ گفت بانرسوندن نامه هالطمه بزرگی به اودخترزدی وگفت اگرمن مشاورپزشکی داشتم الان روی ویلچرنبودم.من بااین گفته مشاورپزشکی گلبهارکاملامخالف هستم.بنظرمن همه ی مامیتونیم مشاور پزشکی امون خودمون بشیم یعنی خودمون به خودمون روحیه بدیم اونوقت بدون نیازبه مشاورپزشکی هرگزروی ویلچرنخواهیم نشست.هزارن مشاورپزشکی اگربمامشاوره بدهنداماماخودمون روحیه امونو داغون کنیم اوناهیچ کاری نمیتونن برای مابکنند.امامامیتونیم بدون مشاورروحیه امون روعالی کنیم .نظرمن این است.البته من نمیدونم نظربقیه هم همین است یانه
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : برگ 7

پیام های داخل این موضوع
RE: فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص - توسط sargol - 2012/12/31, 01:48 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند hamdam 14 10,343 2017/02/26, 09:39 PM
آخرین ارسال: .nazanin
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,716 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی نازی ی 276 172,835 2013/07/12, 11:29 AM
آخرین ارسال: Sina
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,618 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,878 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست