امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
سلام بچه ها من برای اولین بار این صفحه رو باز کردم وبا حرفاتون پاک حالم بد شد sadچرا اینقدر منفی angryکی فردارو دیده با این حرفاتون هر کی که تازه مریض شده باشه فقط به این فکر میفته که مرگ موش بگیره وخودشو بکشه undecided2!!!اگه کسی جای من باشه چی ؟؟Huhاز1سالگی تو سانحه تصادف یه پام به طور80٪ازدست دادم وفقط میتونم بشینم وراه برم وتو بچگی بازی نکردم مامانم همیشه از ترس پام به بچه ها میگفت نزدیکش نشید واز طرفی سوختگی هایی که بعد از اون جریان برام یه عمره باقی مونده تا حالا که شدم24 ساله و....یه مرد مهربون پیداشد ومنو با اون شرایط گرفت وحاضر شد با اینکه کاملا سالمه با من زندگی کنه زمینو زمان می گفتن اینو نگیر برات دردسر میشه وبماندو....تازه 2ماه از جشن عروسیمون گذشت که چشمم تار شد انگار یکی بهم میگفت ام اسه بماند که تو این سالها چقدر رفتم اتاق عمل وساعت ها موندمfighting0030.gif یادم رفت بگم دوباره اون پا شکست وشد به دردسر بزرگ یکسال از کار وزندگی ودرس ودانشگاه وا موندم confused2بعدش رسیدم به حالا وتو این مدت اصلا شکوه نکردم وشاکر خداهم بودم بخدا همه ما آدم ها یه جورایی درد کشیده ایم اما این اجازرو نداریم که ناله کنیم توروخدا یکم فکر کنید من با این حرفای شما دق میکنمangry3 الانم سرحال وامیدوار رفتم دکتر تا صاحب یه فرشته الهی بشم وبحول قوه الهی بتونم امانت خدارو بزرگ کنم icon_biggrinicon_biggrinحالا هرکی این پیام نو خوند خواهشا نظرتون رو برام بفرستید منتظرمSmileSmileSmilehappy0065.gif!!!!!
 تشکر شده توسط : hadisss , paeeze , fardaie roshan , alireza1111 , silent , majid1 , coffeedot , leili-asmaneh , برگ 7 , ashrafi , hani , ارزو , Nds

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟ - توسط فتح اله - 2015/10/19, 12:24 AM
RE: سينووكس - توسط Prime - 2011/03/29, 08:22 PM
RE: سينووكس - توسط anaram - 2011/03/29, 09:42 PM
بچه دار شدن - توسط mehdernet2 - 2012/10/16, 12:50 PM
RE: بچه دار شدن - توسط pariya - 2012/10/16, 01:05 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داشتن فرزند در بيماران ام‌اس hamdam 67 51,073 2022/11/03, 11:45 PM
آخرین ارسال: غفاري

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان