امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lمعرفی کتاب
سلام
پیشنهاد میکنم یه زیر گروه تحت عنوان "معرفی کتاب" در انجمن ها و بخش های مختلف سایت ایجاد بشه. این زیرگروه میتونه در بخشهای مختلف و در مورد موضوعات مختلف علمی، ادبی ، تاریخی و... باشه. البته به شرط اینکه یه طوری نشه که �تمام کتابهای معرفی شده ادبی و تاریخی و هنری و ... باشن و از معرفی کتابهای موثرتر در بهبود ام اس یا کتابهایی که اطلاعاتمون رو در مورد ام اس بالا میبره غافل بشیم.
به این ترتیب دوستان و بازدیدکننده های سایت میتونن بدون اتلاف وقت مشخصات کتاب مورد نظرشون رو ببینن و اون رو خریداری کنن و یا احیانا" از دوستانشون یا کتابخونه قرض بگیرن و مطالعه کنن. حتی میشه در مورد مطالبش نظراتمون رو توی سایت بگیم. میتونیم علاوه بر کتاب اگر نام مجله ای که مفید هست رو میدونیم و یا اون رو مطالعه کردیم به دوستان معرفیش کنیم.اگر با ایجاد این زیرگروه موافق هستین ،من یه کتاب توی قسمت مطالب جالب روانشناسی معرفی کردم. میتونین اون رو به عنوان نمونه ببینین و نظر بدین که آیا شکل معرفی اونجوری باشه خوبه یا نه؟ به هر صورت هدف، بالا بردن سطح علمی و اطلاعات عمومی دوستان هست و اینکه کمکی باشه واسه بهبود بیماریشون یا احتمالا" بالا بردن روحیه دوستان. منتطر نظراتتون هستم. ممنون Wink
 تشکر شده توسط : بی صدا

پیام های داخل این موضوع
lمعرفی کتاب - توسط fereshteh - 2009/12/04, 04:35 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان