امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر
(2010/06/14, 04:33 PM)hamid نوشته است: همين ؟
انتظارت چقدر كمه !

عزيزم اينجا وبسايت دوست يابي نيست كه !
اگه قبلا ميديدي كه با نوشتن مثلا تعداد افراد انلاين چقدر چت طرفدار داشت ديگه به ظاهر اهميت نميدادي

بعدشم ميخواي فايل بفرستي ؟ smiling
حرفات خيلي جالبه ها ! واسه ارسال فايل ميتوني از سايت استفاده كني نه چت . اينجوري خيلي بهتره . كدوم سيستم رو ديدي كه فايل واسه همه بتونه بفرسته ؟ من نديدم بگو شايد اطلاعاتم بالابره .

چتي كه الان روي سايت نصب هست نيازمون رو كاملا برطرف ميكنه فقط مشكل اينه كه تعداد افراد انلاين نشون داده نميمشه

حمید جان، برادر من
بحث من کلا سر نرم افزار چت هست! من کاری به این ندارم که برنامه چت تو چه سایتی میخواد اجرا بشه! حالا یا سایت دوست یابی یا ام اس سنتر!!!!!

ظاهر یک برنامه یا سایت بسیار بسیار مهمه! اینطور که من از نوشته هات فهمیدم، فقط دنبال این هستی که چتی دست و پا بشه که بچه ها بتونن توش چیزی بگن! حالا با هر شکل و قیافه ای! و با هر قدرتی که میخواد باشه، باشه!
فکر میکردم بعنوان مدیر سایت، انتظارت بیشتر از اینا باشه! البته امیدوارم که در این مورد اشتباه کرده باشم!

اون بحث ارسال فایل تو چت که عرض کردم، فقط یه مثال بود! angryangry3angry3angry3 منم میدونم که ارسال فایل الان تو سایت چطوریه. لابد اگه جای ارسال فایل، میگفتم اعضا تو چت به هم وب کم بدن، میگفتی که برن تصویرشون رو ضبط کنن، بعد رو سایت آپلود کنن و طرف مقابل هم دانلود کنه و ببینه؟؟؟؟!!!!! angry3 اینه وب کم؟!

یعنی چی کدوم سیستمی رو دیدی که فایل واسه همه بتونه بفرسته؟! اینم از اون حرفا بودا..... عزیز من، مگه برنامه نویس نیستی؟! یعنی یه برنامه نویس نمی دونه که آیا میشه چنین سیستمی رو پیاده سازی کرد یا نه؟!angry3angry3angry3angry3 نمونه بارز یاهو مسنجر

اگه این چت الان سایت، فقط با نشون دادن تعداد اعضا مشکل رو حل میکنه، پس درستش کن. خوشحال میشیم که اعضا با هم چت کنند. من خیلی دوست دارم این سایت پیشرفت کنه!!

حمید جان، همانطور که طراحی و برنامه نویسی (بصورت اصولی) بسیار سخته، بحث مدیریت به مراتب سخت تر اونه!
(2010/06/14, 05:59 PM)Sina نوشته است: من بعد از اینکه این چت رو نصب کردم
با یه مشکل برای نشان دادن تعداد افراد آنلاین برخوردم ....
یه بار دیگه حمله میکنم ایشالا حل میشه
--------
بهنام جان این چتی که نوشته بودی یعنی به درد نمیخوره ؟؟؟
تکنولوژی دیتابیسش چی بود ؟ برای ترنسفر دیتا از چی استفاده کرده بودی ؟
بگو شاید بشه تعمیم داد یه چیزی ازش در آرود هاااااا

انشاا.. که سینا جان چت زودتر راه بیفته و مشکلاتش حل بشه. من دوس دارم که این سایت پیشرف کنه.

چون دست تنها بودم، بعد از یه مدت خستم کرد و ولش کردم وگرنه میشد ازش استفاده کرد.

دیتابیس سرور sql بود و ارسال هم با پروتکل tcp/ip بود.
امکاناتی که گذاشته بودم مانند ارسال فایل، وب کم دادن و voice chat - مثل یاهو هر کس که میخواست به دیگری pm بده، یه پنجره جداگانه واسش باز میشد، وقتی کسی آنلاین نبود، پیام بصورت off line هم ارسال میشد و... (امکانات رو از رو یاهو داشتم اضافه میکردم)

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...

پیام های داخل این موضوع
RE: ايجاد چت روم اختصاصي ام اس در ياهو مسنجر - توسط tanha - 2010/06/14, 09:44 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست