امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نكاتي مهم درباره ترزيق داروي زير پوستي
سلام
دوستان چند روز پيش كه پيش سلمان بودم مواردي رو ديدم كه لازم ميدونم اينجا بگم چون يادمه موضوع كبود شدن محل تزريق در سايت مطرح شده بود از طرف دوستان.
فكر كنم اين موارد مفيد باشه چون همان طور كه سلمان بهم گفت چندين سال پيش� تزريق به خود رو آموزش ديده بود و از اون موقع تا الان ممكنه مواردي كه رعايت اون ها هم ضررويست اضافه شده باشه

1 - حتما از كيسه يخ بعد از تزريق استفاده كنيد , مخصوصا مواقعي كه درد تزريق رو احساس ميكنيد ( اين كار اثر قابل توجهي داره . من خودم هميشه استفاده ميكنم و واقعا تاثير ميزاره در مواقع درد )

2 - افرادي كه لاغر هستند ... از قبل گفته شده كه ميتوان از كنار عضله . چربي و ... رو جمع كرد تا محل تزريق عمقش بيشتر بشه !‌ ولي اصلا و ابدا اين كارو در وسعت كم انجام نديد . يعني اگه ميخواييد عمق محل تزريق زياد شه از فاصله بيشتر پوستتون رو جمع كنيد تا يك قسمت كوچيك فشرده نشه . اگه اين كارو نكنيد به احتمال 90 % بعد از تزريق اون محل كبود ميشه .

نميدونم منظورمو رسوندم يا نه ! اگه كسي متوجه نشد بگه تا دوباره توضيح بدم يا عكس بزارم� Smile
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninn , nahid , Aram , shahrzad , salman121 , محمود , Sina , Matilat , PARASTOO8080 , amir abbas , min00 , parisa2087 , Ali 324 , Hasty , نازلی , arezooo82 , coffeedot , فرناز , arezoo_azizi , DavidBili , ساغر , مولتی ام اس , edarzi , زهرا59 , nead , amirfarhag , sargol , ابراهیم

پیام های داخل این موضوع
نكاتي مهم درباره ترزيق داروي زير پوستي - توسط hamid - 2009/11/28, 09:50 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 104,433 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست