امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه های مقابله با علائم MS
(2012/02/13, 01:29 PM)شفا یافته نوشته است: دوستان عزیز اگر به تخفیف فکر کنید،نتیجه رضایتبخشی نخواهید داشت. به درمان فکر کنید. هیچ چیز در این دنیا قطعی نیست که شما به خودتون بقبولانید که ام اس درمان نداره. در اخبار 20:30 دیشب خروسی را نشون میداد که تخم گذاشته بود، تخم خروس نه تخم مرغagreement2 ام اس هم درمان داره. اگر پزشکان و داروسازان اونرا نمیدونند ما انسانی توانا هستیم، اشرف مخلوقات هستیم پس خودمون هم میتونیم خودمون را درمان کنیم.icon_biggrin راهکارهایی که من را به نتیجه رسوند: 1- تغییر عادت غذایی که علاوه بر از بین بردن علت بیماریم، شخصیتم را هم تغییر داد و من فرد حساس قبلی نیست. ظرفیت تحمل استرسم هم بالا رفته. همونطور که میدونید در قرآن هم به تغذیه تاکید شده: "ای انسان به غذایی که میخوری بنگر" در جایی هم گفته شده: "به من بگو چه میخوری تا بگویم کیستی." پس تغذیه حتی اخلاق ما را هم تغییر میده چه بمونه به ام اسsmiling 2- از داروهای گیاهی استفاده کردم. البته هر داروی گیاهی را توصیه نمیکنم. چون منهم در مراحل آزمون و خطا از برخی داروها نتیجه منفی هم گرفتم اما در نهایت پیدایش کردم. 3- شرایط را همونگونه که بود پذیرفتم (البته این مرحله طول کشید) و بعد از پذیرش مبارزه کردم. اما در مورد سیر و پیاز در این مقاله درست اشاره کرده و گفته سیر و پیاز خام نخورید اما سیر و پیاز پخته مشکلی ایجاد نمیکنه. اما نعناع جزء سبزیجات معطر با طبع گرم هست که خوردنش مفیده.

مریم خانم اگه ممکنه یه لیست دقیق از غذاهائی که باید بخوریم و غذاهایی که خوردنش مضره رو برامون بنویس . متشکر.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Hasty , maedeh

پیام های داخل این موضوع
RE: راهکارهای تخفیف برخی علائم ام اس(شما هم نظری دارین بگین) - توسط ابراهیم - 2012/07/01, 02:59 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمای جامع علائم MS ArashFN 0 978 2022/08/15, 08:56 PM
آخرین ارسال: ArashFN
  علائم بیماری MS Prime 40 57,633 2018/03/05, 04:17 PM
آخرین ارسال: Nadertaghvai
  اختلال بلع و راه مقابله با آن نازلی 8 6,116 2018/02/16, 10:27 PM
آخرین ارسال: samiramiss
Rainbow بیماری ms وراههای مقابله با آن Hasty 9 9,686 2015/07/28, 09:36 AM
آخرین ارسال: majid1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان