امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایتهای مربوط به ام اس!
بعضی روزها که سرم خلوتتر میشه یه سری به سایتهای مربوط به ام اس می زنم از آنجائیکه خارجی هستن و بعضا مطالب جالبی دارن من هم آشناییم به زبان خارجی تا حدی نیست که بتونم متنهای این سایتها رو به طور کامل ترجمه کنم تصمیم گرفتم این تایپک رو ایجاد کنم تا بلکه دوستانی که آشنایی به زبان دارن بتونن از اون سایتها استفاده کنند شاید اطلاعات جدیدی در مورد ام اس و درمانهای آن پیدا کنند.

البته اگه دوستان سایتهای مربوط به ام اس می شناسند اینجا معرفی کنند. icon_question
امروز یه مطلبی در مورد تحقیقاتی که بر روی DNA و اثر انگشت بیماران ام اس انجام شده و نتایجی هم حاصل شده اما متاسفانه نتونستم متن کامل رو ترجمه کنم گفتم آدرسشو بذارم اینجا تا دوستان محقق سایت بیشتر روش کار کنند.
به امید درمان قطعی ام اس!! icon_question icon_question

این سایت، مرکز تحقیقات مربوط به ام اس هستش که کلی تحقیق و مقاله و... توش میشه پیدا کرد.

.jpg   logo.jpg (اندازه: 7.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 468)

برای مشاهده سایت اینجا مراجعه نمایید.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : baran , mahnaz5352 , Sina , kimiya , maryamm , hamid , anaram , hamed , sayna , pariya , شفا یافته , sadaf , محمود , h.kakavand , Saina , BanOoOo , مجید صمدی , havaars , عمومهربان , najva , negar_ka84 , ارزو , sahel1 , احمدرضا , غزل , # پریسا # , مینا... , MFhealth , ونوس , niloufar , zohrevand , sanaz-sss , kamal , matinfard , pariya1361

پیام های داخل این موضوع
معرفی سایتهای مربوط به ام اس! - توسط mohammad.ali - 2010/06/01, 10:54 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیکهای مربوط به سلول های بنیادی و پیوند مغز استخوان nahid 0 2,623 2011/10/04, 05:55 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان