امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و سندرم آنتی فسفولیپید
با سلام.
يكي از مسايلي كه امروزه مورد بحث و تحقيق دانشمندان و پزشكان محترم فعال در زمينه بيماري ام اس مي باشد علت ام اس و عوامل تشديد كننده آن است كه با تحقيقات فراوان� انجام گرفته هنوز جواب قانع كنندهاي به دست نيامده است.
شما هم به عنوان افراد مبتلا حتما" بارها به اين مساله فكر كرده ايد كه چه چيزي باعث اين بيماري شده است و احيانا" در ذهن خود دلايل احتمالي� زيادي يافته ايد .� و حتي در بعضي مواقع با ايجاد شرايط و يا ظهور علائمي احساس مي كنيد كه بيماري شما عود مي كند و يا.......
خود من علت اين بيماري را يراي خودم يك سرماخوذردگي ويروسي شديد مي دانم كه براي اينكه نمي توانستم آنتي بيوتيك مصرف كنم عفونت آن در بدنم ماند ودر آزمايشهاي گوناگون انجام شده مشخص شد كه من سندرم آنتي فسفو ليپيد يا اصطلاحا" رماتيسم خوني دارم ( در اين بيماري عفونت خون بالا مي رود و باعث ايجاد سه مشكل عمده مي شود 1 : آمبولي وريدي� � � � � � � � 2 :� سقط جنين� � � � � � 3 : ايجاد لكه بر روي مغز ).

مدتها پزشكان در اين زمينه تحقيق مي كردند كه شايد اين بيماري گاها" با ام اس اشتباه گرفته شود ولي تست هاي تفكيكي (مثل LP� و ....... )مشخص كننده نوع بيماري است كه شايد فردي هر دو را داشته باشد (از جمله من ).
حالا من هر وقت دچار سرما خوردگي شديد مي شوم� بيشتر از موقعيتهاي استرسي و عصبانيت علايم ظاهري ام اس از قبيل بي حسي و كرختي را در خود احساس� مي كنم. (البته پزشك معالجم با اين توجيه من موافق نيست و علت بيماري مرا چيز ديگري كه خودش هم نمي داند چيست مي داند.)
دوست دارم شما هم بدون هر دليل موجه پزشكي نظر خود را در مورد علت و يا عوامل تشديد كننده آن بگوييد.
خدا را چه ديدي شايد ما توانستيم روي دست همه پزشكان بلند شده و يك علت محكم پيدا كنيم.
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � نظرتان چيست؟؟؟؟؟
آن سوي ناكامي ها هميشه خدايي است كه داشتنش جبران همه نداشتن هاست .[/b][/size]
 تشکر شده توسط : warrior , rana , esmaeil , narsis2

پیام های داخل این موضوع
ام اس و سندرم آنتی فسفولیپید - توسط محيا - 2009/09/26, 11:08 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان