امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوري ميتونم نام كاربري رو تغيير بدم؟
(2012/07/01, 12:43 PM)neda.n نوشته است: بچه ها واقعا اگه دقت کنیم می بینیم اداره یه سایت اونم توو کشوری که اینترنت نقطه حساسی محسوب میشه و هر حرفی هم می تونه توو ذهن آدما ذهنیتی ایجاد کنه و خطر ساز باشه کار آسونی نیست . این که مدیرای ما این تلاش رو می کنن که محیط سایت با آرامش اداره بشه . این که زمان زیادی وقت میذارن تا پست های ما رو مرتب کنن . نظم سایت رو حفظ کنن و نذارن هیچ خللی در سایت ایجاد بشه کار کوچیکی نیست . همه امون می دونیم توو جایی زندگی می کنیم که یه سایت خیلی ساده ف ی ل ت ر میشه . حالا فکر کنین همین یه موضوع ، چه فشار عصبی داره روی دست اندرکارای سایت . حالا کارای تکنیکی ، کارایی برای بهتر شدن سایت ، ایده های نو ، دیدارا و ... جای خود داره .
و مهم تر این نکته این که این سایت منبع درآمد زایی نداره . کسی ازش حقوق نمی گیره . همه دارن دلی کار می کنند و بی توقع . یه ذره بی انصافیه اگه کمکی نمی کنیم و بخوایم همه چی اونجور باشه که ما می خوایم . اونم وقتی توو یه جای عمومی با سلیقه ها فرهنگ ها و خواست های متفاوت در کنار هم هستیم . دست اندر کاران ام اس سنتر کجای این دنیا دارن چه نفعی از کارشون می گیرن ؟ اسم مطرح دارن ؟ پول می گیرن ؟ مدال افتخار بهشون می دن ؟ هیچی ندارن و هیچی جز حس خوب و مثبت ما براشون نمی مونه . اونا از ما انرژی می گیرن و کار می کنن . خوبه که مدام حواسمون به این مسائل باشه . خوبه که باور داشته باشیم اگه کاری ام می کنن که برای ما خوشایند نیست حتما هزار و یک دلیل نگفت پشتش هست وگرنه خب اونا که با ما پدر کشتگی ندارن . که اگه داشتن این بساط رو ، این خونه امن رو از بیخ و بن جمع می کردن .
;
کسی منکر زحمتهای ایشون نیست. شاید مشکل از ما باشه که چون تو موقعیتی هستیم که با هر صنف و ایل و تبار از مدیر عامل گرفته تا کارگر سروکار داریم و باید تاکید میکنم بایــــــــــــــــــــــــــــــــــد مشتری ها رو راضی نگه داریم توقع زیادی باشه.وقتی شما علم به این داشته باشی که کاری رو کسی میتونه انجام بده ولی بهونه میاره .یا باید از قانون "خر گاو سگ " تبعیت کنی و کار خودتو انجام بدی و سرتو بندازی پایین و بری یا مثل من عصبانی بشی و واکنش نشون بدی .خوب سیاست اینجورسایتها یه شبه تغییر میکنه یه شبه هم بر میگرده.
ولی بهتر نبود که آقا حمید به جای اینکهمشغله کاری و گرفتاری و مگه من بیکارم و از این جور حرفا رو کنا رمیذاشتو یه تایپیک اینچنینی درست نمیشد فقط چند ثانیه نام کاربریمو mergeمیکرد . دیگه کدورتی پیش نمیومد.
خوب میدونم که اینجا کسی طرف منو نمیگیره خوب حمبد مدیر سایت هستش و همه باید(اینجا قانون باید رعایت میشه)طرف کسی رو بگیرن که موندگار تره.بهش هم گفته بودم که دیگه بود و نبود ماها تو این سایت اهمیتینداره .
خوشبختانه آمار ام اس روز بروز داره بالاتر میره خوب حالا اگه من نیام توسایت چی میشه؟؟
هیچی !!!اصلا بود و نبود ما تو سایت اهمیتی نداره خوب حالا که نیستیم قبلا هم نبودیم.هیچ خم به ابر نمییارن . فقط تنها چیزی که برام میمونه اینه که
"حمید : من یه کار چند ثانیه ای ازت خواستم .هیچ وقت هم مجبور نیستی برا کسی مثل من این کارارو انجام بدی و بندازی گردن مشغله کاری و سیاست سایت. از این کارت خیلی دلخورشدم"
 تشکر شده توسط : مجید صادقی , رابین هود , شرک 2 , made in iran , amirfarhag

پیام های داخل این موضوع
RE: مهم - توسط TootFarangi - 2011/02/01, 12:08 AM
RE: چطوري ميتونم نام كاربري رو تغيير بدم؟ - توسط amirreza - 2012/07/01, 01:41 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان