امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با داشتن بیماری ام اس میخام مهاجرت کنم
(2020/03/29, 02:58 PM)alireza1111 نوشته است: دوباره سلام مریم!
کشورهایی که سیاستشون مردم محور هست مثل سوئد که خودم زندگی میکنم با این مساله مشکلی ندارند هنوز و مسئولیت کارهای درمانی شخص رو میپذیرند. هر چند که اینجا هم کم کم داره رویه سرمایه داری رو پیش میگیره.
کشورهایی مث آمریکا, کانادا و استرالیا شخص رو به عنوان سرمایه میبینند و براشون مهمه که شخصی که میپذیرند نیروی کار خوبی هست و به اصطلاح میارزه که بیارنش تو کشورشون یا نه. برای همین انواع آزمون های پزشکی و سوالات در این زمینه رو دارند تو فرم هاشون.
در هر حال امیدوارم موفق باشی. Smileحتی اطلاع ندارم اون اوایل که رفتم وضعیت داروم چطور میشه چون سینووکس استفاده میکنم مجبورم برم رو آوونکس
نمیدونم بیمه وضعیتش چطوره 
چقد میرسن به بیماران خاص و ...میگن خیلیا از ایران دارو میفرستن براشون ولی من به هر شرکتی زنگ زدم گفتن ارسال دارو ندارن
متاسفانه خیلی خیلی کم راهنمایی میکنن دوستان ببینید تو همین تاپیک فقط شمایین که زحمت میکشین و صحبت میکنید باهام و..‌
به هر حال باید ببینم اصلا امکانش هست از ایران برام سینووکس بفرستن تا برم و اون اوایل جا بیفتمو بیمه بگیرم و برم رو آوونکس البته ویزایی که میخواییم بگیریم پی آر هس یعنی اقامت دائمه و ظاهرا از همون اول بیمه ایم
فقط نمیدونم چطور دارو فرستاده میشه چون یخچالی هم هس
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
RE: با داشتن بیماری ام اس میخام مهاجرت کنم - توسط Maryamm13670 - 2020/03/29, 09:39 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمان و شدت بیماری mehrnoosh 11 10,046 2017/07/27, 11:36 AM
آخرین ارسال: yas8866

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست