نظرسنجی: آيا از كيفيت داروي سينوكس رضايت داريد ؟
بله
50.00%
43 50.00%
خير
13.95%
12 13.95%
مجبورم رضايت داشته باشم
36.05%
31 36.05%
در کل 86 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟
حميد عزيز، از اين تاپيك ممنون!
بهتر نيست از كلمات "رضايت" و "ميزان رضايت" تعريف دقيق يا به عبارتي تعريف عملياتي داشته باشيد؟ اينطوري راحت تر ميشه پاسخ داد!
و

ترجيح ميدم وارد مباحث فني و تخصصي نشمwink2، بنده سينووكس مصرف مي كنم، اما متاسفانه هرهفته، دچار گيجي، سردرد، بدن درد، آنفلوآنزاي شديد و ... ميشم (يه جورايي مثل معتادان محترم)! ديگه مسكن هم اثر نداره! نه قبل، نه همزمان و نه بعد از تزريق!
ضمن اينكه اخيرا، MRI با و بدون تزريق داشتم! هيچ تفاوتي با MRI سال گذشته نداشت! پزشك محترم نااميد شدن! واقعا نمي دونست بايد مجددا سينووكس تجويز كنن، يا داروي ديگه اي!!! نظر خودم رو پرسيدن! و چون معتقدم براي MS نبايد هزينه كرد، با اينكه مشكل مالي ندارم ترجيح دادم پولهام رو با خريد داروي گرونتر، دور نريزيم و سينووكس مصرف كنم!

حداقل زمان مصرف سينووكس دو سال هست و كسي كه كمتر از دو سال مصرف كرده باشه، نمي تونه به درستي درباره ميزان رضايتش از اثربخشي دارو، كنترل و پيشگيري از حملات نظر بده! به نظر من ميشه از عوارضش صحبت كرد، و اينكه آيا در طول دوره مصرف، حمله ي جدي داشتيم يا نه!
MS درمان قطعي نداره، به نظرم بهتر بود، سوال درباره رضايت از مصرف داروي سينووكس در كنترل حملات بيماري MS مي بود نه ميران رضايت از سينووكس! به همراه مدت مصرف دارو!

بنده از سينووكس ناراضي نبودم، اما وقتي متوجه شدم تاثيري در غيرفعال شدن پلاكها نداشته، ديگه نظري هم راجع بهش ندارم! براي من مصرف يا عدم مصرف اين دارو، تفاوتي نداشته!
سرنگش خيلي بده!!!! واقعا سخته، خود فرد تزريق كنه!
دوست عزيز، از تلاش و پيگيريهات ممنون

شاد و سلامت باشيد
 تشکر شده توسط : hamid , sohaa , mahsa

پیام های داخل این موضوع
RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - توسط Yitzak - 2011/09/19, 05:56 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروي مورد استفاده شما ؟ hamid 202 143,240 2015/03/09, 09:30 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان