امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا در خصوص التهاب نخاع من را راهنمایی کنید
من خانمی ۴۰ ساله هستم. که حدود دو ماه و پنج روز پیش (26 آذر 97) وقتی سر کار بودم گردنم و پشتم شروع به درد کرد. که عصر اون روز به درمانگاه مراجعه و یک دگزامتازون و کتورولاک تزریق کردند و کاملا حالم بهتر شد. فردا شب اون روز یک سری جریان هایی شبیه شوک یا جریان برق تو سر و دست راستم احساس کردم و چند ساعت بعد دست راستم از کار افتاد. البته نصف و نیمه. تا نیمه می تونستم دستم بالا بیارم. درد را حس می کردم. گرما و سرما را کامل حس می کردم. می تونستم بنویسم. با توجه به اینکه سابقه دنده گردنی داشتم، به متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات مراجعه می کردم. در نهایت یک متخصص دست و شانه به من گفت مشکل شما مشکل مغزی نخاعی است. به دکتر سعید قزوینیان مراجعه کردم که ایشان اول گفتند که کش آمدن عصب هست و بعد با دکتر مسعود نبوی مشاوره کردند که ایشان تشخیص التهاب نخاع دادند و بستری شدم در بیمارستان آتیه و پالس تراپی شدم. و الان هم کورتون خوراکی می خورم. آزمایش مایع نخاعی و آزمایش های مربوط به NMO را انجام دادم که منفی شد. نوار عصب چشم هم انجام دادم که مشکلی نبود. هیچ کدام از علایم  بالینی دویک هم نداشتم.  الان دکتر قزوینیان داروهای خانواده ویتامین های B و مکمل progio و آزارام دادند. با توجه به اینکه اصلا مشخص نشد مشکل من چی هست، خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که باید چیکار کنم. آیا دوباره برم MRI ؟ این داروها را بخورم؟ داروها اذیتم می کنند. لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.
در ضمن دست راست من تا وسط های گردنم بالا میاد و هنوز نمی تونم دستم بالای ببرم.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

پیام های داخل این موضوع
لطفا در خصوص التهاب نخاع من را راهنمایی کنید - توسط fariba1397 - 2019/02/20, 11:05 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست