امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگرازتزریق خسته اید،این موضوع را دنبال کنید.
از تزریق کردن خسته شده اید؟ بد نیست این موضوع رو دنبال کنید.

کتی کچستر میگه:

من با سابقه ی ۱۷ سال تزریق مث خیلی از شما ها گاهی کلافه می شوم. این میله های نقره ای تیز که هر بار با دست خودم به داخل پوستم می فرستم. با این همه نگرانی و شکایت ها چی کار میشه کرد؟ از هر کی هم بپرسی آخرش میگه : بزن بابا بزن بره!

اولین بار یه پرستار مهربون یادم داد چطور تزریق کنم. گاهی علایم سرماخوردگی دارم. گاهی روزا هم هیچی انگار نه انگار . نکاتی که برای شما میگم شاید به ظاهر ساده باشه ولی به من که خیلی کمک کرد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

[تصویر:  Needle-fatigue-tips1.jpg]
تزریق تزریق تزریق
اگر شما هم تزریق می کنید بد نیست با من همراه باشید تا شاید راحت تر مشکلات این زنبور های کوچولو (سوزن) را مدیریت کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  Create-Schedule-2.jpg]
زمان
منظم تزریق کنید.
اکثر شما دوستان برنامه زمانی مشخصی برای تزریق خود دارید.
اگر ظهر عصر یا شب تزریق می کنید این زمان باید زمانی عادی برای شما باشد
که همیشه سر وعده خود بمانید.
[تصویر:  Make-Space-Comfortable-3.jpg]
مکان
جای راحت و مناسبی برای تزریق در خانه پیدا کنید.
مکانی که شما تزریق را در آنجا انجام می دهید باید تمیز راحت باشد.
که هم به محل تزریق روی بدن خود و هم به وسایل مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.
[تصویر:  Create-Some-Atmosphere-4.jpg]
فاز خوب
یکم جو رو برای خودتون مساعد کنید.
اگر قراره هفته ای چند بار تزریق کنیم بهتر است فضا را به سمت شکنجه شدن نبریم. آهنگ مورد علاقه تون رو پلی کنید.
؛؛یه دختری مثل من .... عاشق و بی قراره...!؛؛icon_biggrin
چرا که نه؟ حس خوب!... تزریق خوب!.... زندگی خوب!
[تصویر:  Talk-About-it-5.jpg]
احساست رو به زبون بیار
ارتباط دوستانه با کسانی که دوستشون دارید همیشه کمک کننده است.
همسرتون دوستتون تزریقات چی محلتون دوستای ام اسی تون همه می تونه در جهت بهتر شدن خستگی تون از تزریق کمک کنه. وقتی این رو حسش کردید به بقیه هم منتقل اش کنید.

[تصویر:  Take-it-online-6.jpg]
اگه شما تجربه ی خاصی دارید که تونستید با این موضوع کنار بیاید. یا مشکلی دارید که می خواید اون رو مطرح کنید. همین سایتی که توش هستید پره از دوستای خوبی که منتظرن شما در موردش صحبت کنید. دست بکارشید. قرار نیست زجر بکشیم. به این فکر کنید که حداقل دارویی هست.wink2

منبع: با اینکه فکر میکنم مشخصه
اینم اگر یکی حوصله کرد عکس ها رو فارسی کنه قشنگ میشه.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : nasi_20 , nahid , pedram , یه غریبه , hadisss , FBF , maryam.N , mohammadreza1369 , naazanin , elham 66 , آرزو , nafiseh456 , rey123 , kohedard , afsaneh , omid_nejad , برگ 7 , hilda , DavidBili , DavidBili , اميدوار , neghar , razie , آنا , parastoo.shahali , پویش , حکمت خدا , مریم 1361 , arezooo82 , zenith , alireza1111 , محمد جواد , موفقیت , mahdiye1989 , TootFarangi , مینا غلام نژاد , موناامیدوار , nilo0far , paeazan , سالومه , caspian , hamid , عمومهربان , free , sange sabor , mahsa

پیام های داخل این موضوع
اگرازتزریق خسته اید،این موضوع را دنبال کنید. - توسط Prime - 2014/06/23, 06:42 PM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط آرزو - 2014/06/23, 09:40 PM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط nafiseh456 - 2014/06/23, 09:51 PM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط hilda - 2014/06/24, 07:44 AM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط kaveh_plus - 2014/06/24, 08:05 AM
RE: از تزریق خسته اید؟ - توسط hilda - 2014/06/24, 08:40 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب:ام اس خود را مدیریت کنید. mohammad.ali 1 3,103 2010/06/01, 07:00 AM
آخرین ارسال: mohammad.ali

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست