امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک یادآوری و پیشنهاد (لطفاً همه بخوانند)
.
کلی مطلب در مورد چیزی که میخوام بگم می شه نوشت ولی فکر می کنم لازم نباشه، بنابراین فقط به صورت تیتری و مختصر می نویسم:

1- همۀ ما کاربرهای سایت، چه من که ارسالهام هنوز به 30 نرسیده چه کاربرهای قدیمی به این سایت مدیون هستیم چون اطلاعات گرفتیم، مشورت کردیم، عواطفمون رو بیان کردیم، دوست پیدا کردیم، احساس هم دلی کردیم و ...

2- موسسین و اداره کننده های سایت چشمداشت مالی ندارن، حتی اگر از وضعیت خیلی مطلع هم نباشی وقتی با سایتهای دیگه که بنر تبلیغاتی از در و دیوارشون می باره مقایسه کنی به راحتی متوجه می شی که زحماتی که کشیده می شه نیت مالی نداره و اگر هم بوده وجه مالی اون به نیت خیری که پشت این کار هست نچربیده.

3- بعد از دیدار بهمن ماه و بازارچۀ خیریه متوجه شدم دغدغۀ هزینه وجود داره. یعنی نه تنها به عنوان جایی به عنوان منبع درآمد به اینجا نگاه نشده بلکه دغدغۀ هزینه های نگهداری سایت به جان خریده شده، مخصوصاً هزینۀ سرور که همۀ ما داریم ازش استفاده میکنیم .

4- برای سامانۀ یادآوری زمان تزریق زحمت کشیده شده.

5- ظاهراً استقبال خوبی از این سیستم نشده !

6- به ماهی 1000 یا حتی 2000 تومن فقط ، فقط و فقط می شه گفت هیچ!

7- حتی اگر سالی یکی دو بار این سامانۀ به دردمون بخوره به هزینۀ ناچیزی که داره می ارزه !

8- من قبل از نوشتن این مطلب هیچ گونه هماهنگی با مدیران سایت نداشتم. امیدوارم بدیهی باشه !

بدون شک تا الان متوجه شدید منظورم از بیان این مطالب چیه. لطفاً اونهایی که نیاز به یادآوری من نداشتن یا جاهای دیگه موضوع رو مطرح کرده بودن ناراحت نشن.
ببینم می تونیم با کمپین من از دریافت یارانه انصراف می دهم رقابت کنیم؟
جالبه خودم که تا الان ثبت نام نکردم از سر تنبلی بوده والابه هیچی که نمی شه فکر کرد wink2
 تشکر شده توسط : cloner , hilda , minoshka , همسر یک قهرمان , 111reza , hamid , nahid , Maz , paeazan , farbod bahmani , maryam.N , SSA , mehdisalimi , نازلی , مـه ســـا , Ghost , ahya , FBF , hadisss , matin , afsaneh , ali reza 22 , mahdiye1989 , glassheart , elhamtanha , paeeze , ostad2000 , محمد جواد , yummy , سالومه , ساناز66 , محسن گرامي , م.ه , sharmin , رزمینا , elham 66 , behzad mkh

پیام های داخل این موضوع
یک یادآوری و پیشنهاد (لطفاً همه بخوانند) - توسط Kamyar - 2014/04/09, 10:15 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,182 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  پیشنهاد یه جمله Majid 10 6,580 2009/08/26, 10:25 PM
آخرین ارسال: Majid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست