امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سکوت ام اسی ها در برابر رسانه
سلام دوستان.اگر دیروز برنامه ماه عسل رو دیده باشین دوتا فرد مبتلا به ام اس رو نشون داد که تو کهریزک با هم آشنا شده بودن و قصد برنامه این بود که بگه اینا زندگیه خوبی با هم دارن و خوشبختن...
(این دو نفر قرار بود پریشب بیان توی برنامه که خوشبختانه نیومدن.فقط داخل پشت صحنه دیشب نشونشون دادن و در حد 7.8 دقیقه باهاشون مصاحبه کردن.که همینم برای افراد بی اطلاع جامعه ی ما که تصورشون از ام اس فقط ویلچر و عصاست کافی بود...چون بیننده این برنامه خیلی زیاده!)
من خودم از دیشب که این برنامه پخش شد ماه عسل رو به رگبار اس ام اس بستم.
از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم که برای کمک به خودمون شما هم اس ام اس بدین و ازین کار اعتراض کنین تا حداقل آقای علیخانی با صحبت بتونه ی کم اشتباهشو اصلاح کنه!
انگار امسال میخواد به مردم ثابت کنه که بالاخره ما رو ویلچر میشینیم!
شماره اس ام اس برنامه ماه عسل : 20000355
و سایت این برنامه iribcloob.ir/maheasal
من نوشتم :
((چرا آخه امسال هرچی ام اسیه ناجوره رو میارین تو تلویزیون؟
بعد ما میریم از شبکه دو ایراد میگیریم! شما که با ما آشنایین آقای علیخانی! چرا
من ام اس دارم چیزی حدود 90% از دوستام از هر آدم سالمی سالمترن!
چرا دوچرخه سواریه چهارتا ام اسیو نمیگین آقای علیخانی ( شما که خودتون مجری روز جهانی ام اس پارسال بودین ) از روز اول این اشتباه رو کردین.
نمیشه فقط به خاطر قشنگ شدن برنامه خودتون هرچی بیمار که حالش بده رو بیارین!
اینا درصد کمی از ام اسیا هستن که خیلی وقت گدشته مبتلا شدن که نتونستن پیشگیری کنن، چرا کسایی که پیشرفت کردن با وجود ام اس رو معرفی نکردین؟
تا حالا میگفتم برنامتون نقد نمیخواد!
ولی با این مدل نشون دادن جامعه اقلیت ام اس به مردمی که کل اطلاعشون ازین بیماری در حد ویلچر و عصاست واقعن نقد میخواین.
تو رو خدا مطرح کنین که اینا اقلیتن.همه اینجوری نیستن! ))
(باید میگفتم همه اینجوری نمیشنconfused شما زحمتش رو میکشین؟confused2 )
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : البرز , melody , hessam , earth , امین , booshveg , ماه , paeeze , Dina , رامنا , Nooranta , آنا , asall , زهرا59

پیام های داخل این موضوع
سکوت ام اسی ها در برابر رسانه - توسط naz.gigili - 2013/08/08, 11:20 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان