امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط ترتيب تولد با شخصيت افراد
فرزندان وسط خانواده‌:
نقاط مثبت: فرزندان وسطي، افرادي خانواده دوست هستند كه ديگران از بودن با آنها لذت مي برند. مهمترين نياز آنها، آرام نگاه داشتن اقيانوس پرتلاطم زندگي ‌است و شعار آنها "آرامش به هر قيمتي" است. اينها افرادي بسيار آرام و بي سر و صدا، شيرين و دوست داشتني هستند و شنوندگان خوبي به شمار مي روند. ‌مهارت زيادي در حل مشكلات دارند چون هميشه هر دو جنبه يك مشكل را بررسي مي كنند و دوست دارند همه را خوشحال كنند. همين مسئله باعث مي شود ‌كه مشاوران و ميانجي‌گران خوبي باشند.
‌نقاط منفي: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساس سلطه گري كمتري دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستايش كرده و دوست بدارند يا حداقل با آنها احساس ‌شادي و خوشبختي كنند. از آنجا كه سعي در راضي نگاه داشتن همه دارند، ممكن است به افرادي وابسته تبديل شوند. نمي توانند خوب تصميم بگيرند تا جايي كه ‌باعث رنجاندن ديگران مي شوند. همچنين براي شكست و اشتباهات ديگران، خود را سرزنش مي كنند.

بچه های وسط همیشه دلسوزترند، نقاط منفی شون هم عین نقطه قوتشونه!Smile (52)Smile (52)Smile (52)

آهای وسطیا بیاین دفاع، آخریا دارن زیاد میشناicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : earth , Narges

پیام های داخل این موضوع
RE: ارتباط ترتيب تولد با شخصيت افراد - توسط pariya - 2010/12/19, 01:35 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست روانشناسی :شخصيت شناسي با چند سوال كوتاه paeazan 0 2,991 2013/09/20, 07:23 PM
آخرین ارسال: paeazan
  افراد موفق صبح ها چه می کنند؟ paeazan 2 2,988 2013/01/02, 08:06 AM
آخرین ارسال: shahrzad.s
Star افراد خجالتی، حالات چهره را بهتر درك می‌كنند naazanin 5 3,845 2012/08/23, 09:36 AM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان