امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرگز مصرف دارو را قطع نکنید حتی در زمان خاموش بودن بیماری
بله سروش جان از اصطلاحات شما من چیزی سر در نمیارم. نشون می ده که شما یا خودت دستی به آتش داری یا مطالعات فراوانی داری، که من از هر دو بی نصیبم. منم حرف شما رو گفتم همونطور که تو امضام برای کسانی که براشون سوال بود و با پیام خصوصی ازم سوال می کردند، خودم رو راحت کردم و تو امضام نوشتم که بره بیوگرافی بیماریم رو بخونه. اونجا هم با تکرار فقط فقط فقط به دستور پزشکتون نسبت به داروهاتون اقدام کنید. منم خلاف گفته ی شما چیزی نگفتم. که با خط رنگی و بولد برام ارسال می فرستید(چشمهام خطهای معمولی رو هم می تونه بخونه). دوست خوب نام تاپیک شما دلهره آوره قبول کنید. هرگز داروتون رو قطع نکنید. این یه عمومیت داده به همه ی بیماران. من خلاف گفته ی شما حرفی نزدم. فقط به نظرم اسم تاپیک نادرسته. و این به این معنی نیست که گفته های شما نادرسته. اینکه مهسا داره سینوکس استفاده می کنه و مشکلی نداره که خیلی خوبه که منم که گفتم که یکماه برای نبود آونکس چهار تا سینوکس زدم و عوارض آونکس رو هم نداشتم.
همــــــــــــــــــــــــــین.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : sooorooosh , reach usa

پیام های داخل این موضوع
RE: هرگز مصرف دارو را قطع نکنید حتی در زمان خاموش بودن بیماری - توسط earth - 2013/06/27, 12:51 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارض ناشي از درمان‌هاي دارويي در بیماری ام. اس نازلی 19 41,541 2018/06/20, 06:55 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh
  علائم بیماری MS Prime 40 58,179 2018/03/05, 04:17 PM
آخرین ارسال: Nadertaghvai
Rainbow بیماری ms وراههای مقابله با آن Hasty 9 9,845 2015/07/28, 09:36 AM
آخرین ارسال: majid1
  سیاه شدن سر استخوان فمور در بیماری ام اس آیدا 16 17,115 2014/12/20, 11:36 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان