امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
من ازبچگی گزگزکل بدن وسرگیجه وضعف وخستگی وبی حس شدن پاهم روداشتم توسن بیست سالگی ام اس برای من ازبین رفتن دیدچشم راستم روبه ارمغان آوردوبعدخوب شدن چشمم پاهم کاملاسرشدنمی تونستم راه برم یکجوری بودم انگارپانداشتم ولی خب مگه اینامهمه الان که خوب خوب هستم میتونم بدوم میتونم همه دنیاروببینم اولین بارکه دکتربهم گفت ام اس داری ازم پرسیدمیدونی ام اس چیه من گفتم من کامل نمیدونم اماتوی یک داستانی خونده بودم یکی مبتلابه ام اس شدفلج وکوروکرولال شدوآخرش مرددکتربمن گفت عجب داستان وحشتناکی خوندی دیگه ازاین داستانهانخون گفت ام اس اونی نیست که توی داستان خوندی ام اس به راحتی آب خوردن کنترل میشه تواصن مشکلی پیدانمیکنی گفتم این مشکلاتی که الان دارم ایناروبایدچیکارکنم بمن گفت تولازم نیست کاری بکنی ماتوروتوی بیمارستان بستری میکنیم پالس تراپیت میکنیم خوب میشی
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : movahedi , niloofary

پیام های داخل این موضوع
RE: تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد - توسط sargol - 2013/03/24, 08:33 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 29,925 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,241 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,226 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان