امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشف پروتئینی که آسیبهای ام اس را برمی گرداند
والا آقا صالح این موضوع درمان ام اس دیگه داره یه جورائی تو ذوق میزنه...من خودم از کسائی بودم که خیلی دنبال مطلب و ترجمشونو اینا میرفتم...ولی دیگه خسته شدم...میدونین هر روز یه خبر میدن وتو یه یه مدت میگذره دیگه از ادامه اون کار هم هیچ خبری نیست...بعدشم کمپانی های خیلی معتبر ساخت داروی ام اس خیلی کارشونو نشون نمیدنconfused2مثلا میدونیم بیوژن الان پیش گامه....داره رو اوکرلوزوماب واون قرص خوراکی جد یدش BG-12 این چیزا کار میکنه...تازه ساخت BG-12 برای این بود که از فنگولیمو نوارتیس عقب نمونهangry2
مثلا همین شرکت بیوژن میگن تو سلول های بنیادی(استیم سل تراپی) رو 8 نفر به نتایج خیلی قوی ای رسیده....تونسه بازسازس میلین کنه...و حال این 8 نفر خیلی خوبه و بسیار امیدوار کننده...درمان با سلول های بنیادی چیزی بود که اصلا امیدوار کننده نبود...فقط به این نتیجه رسیده بودن که باید روش کار بشه ممکنه یه روز جواب بده....رو سایتا نوشته بود اون روز تقریبارسیده...
ولی من این خبر ها رو هیچ وقت سعی نکردم عنوان کنم..چون خود وب سایت بیوژن همچین چیزی رو تائید نکرده بود....اصلا سایتش یه مدلی هست که به همه قسمتاش نمیشه دسترسی داشت...باید عضو بود..
بعدشم حالا بر فرض که این خبر اعلام بشه...مطمئن باشین که اگر درمان صد در صد ام اس هم پیدا بشه به ایران نمیرسه.....یعنی شما درمان هائی رو که 7-8 ساله داره تو اروپا و امریکا استفاده میشه...مثلا همین تای سبری یا فنگولیمد رو ببینین...دولت به هیچ وجه کمک هزینه دارو رو نمیده که کسی مصرف کنه..اینا داروهای روز ام اس دنیا هستن...
فردا المتوزوماب میاد همین قرص خوراکی جدید تائید شده میاد و هزار چیز دیگه....ولی یه حسی بهم میگه م فقط ناظر خواهیم بود...و هیچ وقت این دارو ها رو نمیبینیم...

از لطفتون بینهایت بابت زحمت هائی که میکشین و ترجمه مطلب میکنین ممنونم...icon_question
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : همسر یک مشکوک به ام اس , parastoo joon , sargol , paeazan

پیام های داخل این موضوع
RE: کشف پروتئینی که آسیبهای ام اس را برمی گرداند - توسط sooorooosh - 2012/10/06, 02:07 PM
کشف پروتئینی جدید - توسط aazz - 2012/10/12, 10:40 AM
RE: کشف پروتئینی جدید - توسط ghaside - 2012/10/12, 10:43 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,963 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کولوتو پروتئینی که می تواند ام اس را درمان کند. همسر یک مشکوک به ام اس 0 2,309 2013/02/02, 09:59 AM
آخرین ارسال: همسر یک مشکوک به ام اس
  پروتئینی که امیدواریها را برای درمان ام اس افزایش می دهد. همسر یک مشکوک به ام اس 0 1,666 2012/09/01, 10:33 AM
آخرین ارسال: همسر یک مشکوک به ام اس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست