نظرسنجی: آیا شما بیماریتان(ام اس) را از دیگران پنهان می کنید؟چرا؟
خیر.دلیلی برای پنهان کردن ندارم.
16.26%
47 16.26%
خیر.دوست دارم همه دنیا بدونند.
3.81%
11 3.81%
تا جایی که لازم نباشه نمیگویم.
35.64%
103 35.64%
بله.از دید نادرست دیگران و ترحم متنفرم.
30.45%
88 30.45%
بله.به دلایل شخصی.
13.84%
40 13.84%
در کل 289 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت آ
من به همه دنیا ، به عالم و آدم جار می زنم و اعلام می کنم که ام اس دارم . نه به خاطر اینکه می حوام خودم رو نشون بدم . نه به خاطر اینکه می خوام اغراق کنم .آخه کی با مریضی خودنمایی می کنه . نه . شاید اگه سه روزم سردرد داشته باشم کسی نفهمه ولی درباره ام اس می خوام همه بدونن . فقط به خاطر اینکه فکر می کنم ترس مردم و شناخت غلطشون از بیماری یه جایی باید عوض بشه و من دلم می خواد به شخصه این نقش رو داشته باشم . وقتی می بینم هر یه آدمی که از بیماریم خبردار میشه ؛ بعد یه مدت می گه تو دیدم رو نسبت به ام اس عوض کردی خوشحال می شم . من می دونم بالاخره یه روز جامعه به بیمار ام اس مثه کسی نگاه می کنه که زخم معده داره یا انسولین می زنه . من تا اون روز به تلاشم ادامه میدم
( من البته نظرم رو گفتم و در عین حال به همه کسایی که به هر دلیل ترجیح می دن بیماریشون پنهان بمونه احترام میذارم )
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid t , ثریا , fireboud , بهــار , chipchip , shahrzad.s , nanaz , nahid , Narges , عمومهربان , parisa2011 , parastoo joon

پیام های داخل این موضوع
RE: آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت - توسط neda.n - 2012/06/10, 09:45 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان