امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میدان دادن به نیروی باطن
Rainbow 
خلاصه مطالب فصل اول کتاب روان شناسی(( قدرت فکر))

1- افکارخوش به سرراه دهید تا خیروخوشی نصیب تان شود. اگر افکار سیاه در دل داشته باشید جز سیاه روزی بهره ای نخواهید داشت. زندگی هرکس بازتاب اندیشه های اوست
2- شعور باطن باشمابحث وجدل نمی کندهرچه را که ضمیر آگاه به او القاء می کند همان رامی پذیرد اگر بگوئید که من امکان خرید فلان جنس را ندارم شاید این گفته دراصل راست باشد اما هرگز منفی بافی نکنید .فکر بهتری انتخاب کنید وبه ذهن بسپارید من آن راخواهم خرید.
3- هرکس ازقدرت انتخاب برخورداراست.پس سلامتی وشادی را انتخاب کنید.می توانید دوستی یاخصومت راترجیح بدهید .با مردم سازگار وصمیمی وروراست وگشاده روباشید وثمرات آن راببینید این بهترین روش برای توسعه وتقویت شخصیت می باشد.
4- ضمیرآگاه نگهبان وجود است . نخستین وظیفه آن محافظت شعور نا آگاه درقبال ایده های نا صواب خواهد بود .همواره خوش بین باشید بزرگترین نیروی انسان قدرت انتخاب اوست .خوشبختی وسعادت انتخاب کنید.
5- اظهارات واتفاقات مردم هیچ گونه تاثیری برشما نخواهد داشت وتنها عامل قدرت نفسانیات شما اندیشه وآرمان خود شما خواهد . شما میتوانید حرف مردم را به هیچ بگیرید وبنفع ومصلحت خودتان قدم بردارید .انسان از قدرت انتخاب وعکس العمل برخوردار است.
6- مراقب گفته های خود باشید هر کلام بیهوده ای که به زبان می رانید مو جب واکنش درشما خواهد گردید.هرگز عبارتهای منفی را به زبان نیاورید: هرگز. هرگز. هرگز. ((من شکست می خورم وموفقیت کارم رااز دست می دهم وحتی قادر به پرداخت اجاره خانه ام هم نیستم))شعور ناآگاه شما شوخی سرش نمی شود.آن چه را که اراده کنید برایمان فراهم می سازد .
7- روح آدمی واصولا" هرگونه قوای طبیعی باطن وی با بدی وشرمیانه ای ندارد ازنیروی باطنی خود برای ایجاد رابطه بامردم یاری بگیرد.
8- ترس راازدل برانیدوبه خودتلقین کنید: ((من بانیروی شعور خودقدرت انجام هرکاری رادارم)).
9- برحقایق جاودان واصول زندگی با چشم بازبنگرید وترس وجهالت وخرافات را ازخود دور کنید به دیگران اجازه ندهیدکه بجای شما فکر کندوتصمیم بگیرد.
10- شما فرمانده روح( ضمیرنااگاه) خودوحاکم سرنوشت خودهستید بازهم تکرار می کنم:فراموش نکنید که ازقدرت انتخاب برخوردارید.پس زندگی وعشق ومحبت وخوشبختی وامید را انتخاب کنید.
11- ضمیر آگاه شما آن چه را که به نام حقیقت می پذیردبه ضمیرناآگاه می فرستد وآن جا بایگانی میکند. پس نیکی ودرستی وخوش بینی رابه ذهن بسپارید واز دروغ وکینه وشر و بدی کردن بپرهیزید..

تشکر شده توسط : najva , zenith , سحــــــــر , نازلی , arezooo82 , AVID2000

پیام های داخل این موضوع
RE: میدان دادن به نیروی باطن - توسط nosrati - 2012/03/09, 10:54 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان