نظرسنجی: دیدار اسفند ماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
76.32%
29 76.32%
9
10.53%
4 10.53%
8
2.63%
1 2.63%
7
5.26%
2 5.26%
6
0%
0 0%
5
2.63%
1 2.63%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
2.63%
1 2.63%
در کل 38 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار اسفند ماه 1391
(2013/03/08, 09:22 PM)ابراهیم نوشته است: ممنون از زحمات مدیرانagreement2
حضور دوستان جالب بود افتخاری شد با محمد علی عزیز بیشتر آشنا شدم
اسم بقیه رو نمی برم چون میترسم یادم بره
ولی جای فرناز و شهرزاد و نگار و پروانه و سعید و سید رضا و هستی و ....................... خیلی خالی بود
برای دوستانی که در دیدار بودن و خوش گذشته خوشحالم
آقا ابراهیم واقعا ممنون که جای خالی ما را در بین دوستان احساس کردی
خدا شاهده که هر چه به روز دیدار نزدیگ می شدیم منو هستی بیشتر دلمون می گرفت مخصوصا روز دیدار دیگه حوصله هیچی نداشتیم ولی متاسفانه نتونستیم بیائیم انشا الله دیدار بعدیicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : parisa2011 , nanaz , hamid , ابراهیم , Hasty , آرزو , eglantine
(2013/03/08, 11:39 PM)ابراهیم نوشته است: واقعا جای همه خالی بود راستی معصومه رو یادم رفته بود
اینکه اسامی غائبین نوشتم دوستائی بودن که دیدارهای قبلی اومده بودن و همدیگه رو دیده بودیم
وگرنه جای سارگل و زهرا و پریسا و شیرین و مرضیه و پویش و ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. . . . واقعاً سبز بود

ممنون آقاابراهیم خان که بیادماغابین بودیدمن ازاین خیلی خوشحال هستم که به شماخوش گذشته است.امیدوارم که برای یکی ازدیدارهای آینده که حمیدوسینازحمت تدارکش رامیکشندخداعمری وسلامتی دادوموقعیتی فراهم کردبتونم شرکت کنم وازفیض دیدارهمگی لذت ببرم.شدیدابه امیدهمچین سعادتی هستم.

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : parisa2011 , nanaz , hamid , ابراهیم , Hasty , seyyed reza , آرزو , eglantine
(2013/03/08, 11:39 PM)ابراهیم نوشته است: واقعا جای همه خالی بود راستی معصومه رو یادم رفته بود
اینکه اسامی غائبین نوشتم دوستائی بودن که دیدارهای قبلی اومده بودن و همدیگه رو دیده بودیم
وگرنه جای سارگل و زهرا و پریسا و شیرین و مرضیه و پویش و ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. . . . واقعاً سبز بود

آقا ابراهیم ممنون که به یاد ما هم بودینicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خوشحالم که به همگی خوش گذشته .icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مهسا جون و ساناز عزیز سفره هفت سین قشنگی چیدین دستتون درد نکنه.happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
امیدوارم همیشه خوش و خرم باشین .love51love51love51love51love51
کاش یه بار هم بشه منم بیام ببینمتون . همتونو خیلی دوست دارم.love28love28love28love28love28love28love28love28
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : nanaz , hamid , سـاناز , مـه ســـا , ابراهیم , Hasty , seyyed reza , آرزو , eglantine
(2013/03/09, 09:36 AM)shahrzad نوشته است: اونایی که مث من دیر میان پست میذارن حرفاشون تکراری میشه دیگهsad2
خب بابا اینقد زود تند سرییییییع میان همین میشه دیگهlove28
اول اینکه مکان دیدار خیلی جای خوب و در دسترسی بود اونقد که من بدون اشتباه زودی پیداش کردم
دوم هم اینکه همه چی عالی بود مثل همیشه کلی انرژی گرفتن ازتون
سوم هم اینکه خیلی خیلی تشکر میکنم از همه دوستای عزیزم که برای برگزاری دیدار کلی زحمت کشیدن
خیلی ممنون
در یک کلام به قول مهدی: خانم دستتون درد نکنهwink2
دوستون دارمicon_question
مکان که نگو فقط اومدن تو مدنظر بود بهت حسودیم میشهDodgy
اومدن و راحتی رسیدن تو فقط مهم بودConfused

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : shahrzad , nanaz , seyyed reza , Hasty , مهدی نصیری , آرزو , eglantine , nafass
امدن تو این دیدار ها واسه ما شده رویا sad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : parisa2011 , Hasty , آرزو , دیاکو , eglantine
چرا سارا؟خیلی نزدیک شما بود که!
منظورم از نظر وسایل عمومی نقلیه بود هاا...مترو نزدیکش بود خبicon_cry

(2013/03/09, 10:15 AM)rezagh نوشته است: امدن تو این دیدار ها واسه ما شده رویا sad2sad2sad2sad2
نگو اینطوری دلمون میگیره خب...ایشالا دیدار بعدی تلاش کن بیای حتما
شایدم ما اومدیم اهوازsmiling

وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , shokolat , seyyed reza , آرزو , eglantine
سلااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی دوستای گلم
دیدار بسیار عالی بود حیف که زود تموم شد خیلی خوش گذشت جای همه ی اونایی که نیومدن خالی بووووود امیدوارم دیدار بعدی ببینمشون
از زحمت های مدیران گروه هم ممنون اگه کمکی لازم داشتن تو هر زمینه ای من هستم آماده ی آماده agreement2
بازم ممنووووووووووووووووووووون icon_question icon_question
 تشکر شده توسط : نازلی , hamid , ehsan 10054 , سـاناز , nanaz , naz.gigili , shokolat , melody , مـه ســـا , ابراهیم , Hasty , آرزو , دیاکو , aalieh , parisa2011 , eglantine , nafass
خدا را شکر، یه دیدار دیگه هم برگزار شد و دوستان را دور هم جمع کرد درسته من نمی تونم شرکت بکنم ولی از دور هم جمع شدن بقیه دوستان به من انرژی میده
از ساناز و مه سای عزیز هم تشکر می کنم سفره هفت سینشون خیلی زیبا بود من عکس سفره ی هفت سین دیدارِ ام اس سنتر رو ( save) کردم یادگاری نگه دارم انشاءالله روزی بیاد که منم بتونم در دیدار باشم .
از شادی شما من هم شاد میشم سعی کنید همیشه در کنار هم باشید و در دیدارها یادی از کسانی که نمی تونند در این جمع حضور داشته باشند بکنید البته من در دیدارها همیشه حاضرم البته روحم، نه جسمم از مدیران و ناظران عزیز که تونستند اینبار هم دل دوستانشون رو شاد بکنند سپاسگزارم.
پیشاپیش سال نو رو به همه ی عزیزان تبریک میگم

سبد ، سبد گلهای سرخ و میخک میخواد بگه جلو ، جلو عید شما مبارک . . .
[تصویر:  tabrik-web.com_.jpg]
 تشکر شده توسط : سـاناز , nanaz , parisa2011 , hamid , مـه ســـا , sargol , Pooya.N , hilda , ehsan 10054 , shokolat , zhonan , محمد علی , ابراهیم , seyyed reza , Hasty , آرزو , نگار1353 , eglantine
مه سا جونم فقط خوب نبود که icon_cry خیــــلی خوب بووود.icon_biggrin
دست همه درد نکنه.خوشحال شدم از دیدن دوستان قدیم و جدید.icon_questionicon_questionicon_question
به امید دیدارهای بعدی.
تو استادیوم آزادیagreement2
confused راستی چه عکس قشنگی از هفت سین انداختمwink2
البته هفت سینمون انقد زیبا بود.عکسشم قشنگ شد.
مرسی مه سا جون icon_question مرسی ساناز جون icon_question مرسی آقا حمیدicon_question و مرسی آقا سینا icon_question

جای همه دوستانی که نبودن خالی بود.
سارا جونم از تو هم خیلی ممنونم بابت کارت تبریک سال نو icon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , مـه ســـا , parastoo joon , hilda , hamid , shokolat , hessam , سـاناز , melody , نازلی , Hasty , آرزو , aalieh , parisa2011 , eglantine , nafass
بابا شوخی کردم wink2wink2wink2
بهله بهله اصلن فقط بخاطر من !انقدر نزدیک بودevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : hessam , hilda , seyyed reza , Hasty , آرزو , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,759 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,956 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,346 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,988 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,395 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,117 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,283 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,337 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,990 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان