نظرسنجی: دیدار 17 آذر ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید
10
56.52%
26 56.52%
9
8.70%
4 8.70%
8
19.57%
9 19.57%
7
4.35%
2 4.35%
6
8.70%
4 8.70%
5
2.17%
1 2.17%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار آذر ماه سال ۹۱
کمترازیک ساعت باقی است

....................
بشتابیدبشتابید

.......................
ماراهم فراموش نکنیدicon_questionicon_questionicon_question

خوش بگذرهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Saina , sargol
یاد من هم باشیدsad2بخدا هرکار کردم نشد بیام خواهر برادر های گلم وببینمsad2سعادت نداشتمrolleyesخوش بگذره.راستی به سینا هم بگید آموزش دست زدن وبازهم با شما ها تمرین کنه
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : Saina
یک ساعت وچهل وپنج دقیقه از دیدارگذشتهangry2angry2angry2
دیگراثری از آبمیوه وپذیرایی ها باقی نمانده است.sad2sad2پس بیخودی منتظرنباشیدrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
خوش بحال دوستان عزیزکه دردیداربودند/الان قیافه همشون اینجوریهsmilingsmilingicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
الان قیافه مدیران محترم ومسئولین تدارکات هم اینجوری استparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifولی ازاینکه خداروشکرتوانستندبازحمات چندین وچندروزه خودقیافه دوستانشان را ازاین حالتهاsad2rolleyesconfused2angry2angrysadangry3confused0006.gifAngryUndecidedHuhConfusedevilgrin0039.gifsign0014.gifتبدیل به این قیافه هاagreement2smilingwink2laughing3confusedicon_questionlove28icon_biggrinlove51BlushTongueSmile (52)Smilejumping0047.gifhappy0065.giffighting0030.gifscared0012.gifmscentermscenterSmilehappy0064.gifنماینداینجوری هستندlove28love28love28smilingsmilingsmilingicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinپس برای همه اونها وسلامتی اونها وموفقیتشانinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifمیکنیم وازطرف همه دوستانicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionدستتان دردنکندپایدارباشیدودورازغمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionما جاماندگان هم از شادی دوستان خودچنین هستیمwink2wink2love28love28icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifالبته به شرطی که بعضی از دوستان نگویندپویش دخترتورو چکاربه اینکارها،برو درست روبخون برو به کارهات برسangryangryمگرمیشه من نظرندمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifببخشیدچکارکنیم پویشه دیگهicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Ali 324 , sooorooosh , parisa2011 , هلما , سهند , sargol , melody , zenith , نازلی , domeh , chipchip , Sina , Pooya.N , simin
. . .

سلام سلام icon_questionicon_question

خب ما رفتیم و اومدیم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

بالاخره روز شماری ها و ساعت شماری ها ی دیدار 17 آذر هم به پایان رسید و انتظار برای رسیدن زمان دیدار بعدی شروع شد sad2sad2

خیلی دیدار خوبی بود البته با یه کوچولو بی نظمی در پذیرایی confused که امیدوارم دوستای گلم به بزرگی خودشون ببخشن icon_questionicon_question

از همه ی دوستانی که زحمت کشیده بودن و از راه ها ی دور و نزدیک اومده بودن خیلی خیلی تشکر میکنم ( شمال ، تبریز ، اصفهان )

واقعا حضور تک تکتون باعث دلگرمی و شادیه icon_questionicon_questionicon_question

دلمون واسه ی همه ی دوستانی که نیومده بودن خیلی خیلی تنگ شده ایشالا در دیدارهای بعدی ببینیمشون AngelAngel

البته بگم جاتون خیلی خالی بود و ازتون یادکردیم . . .

خب حالا یه شرح مختصر از دیدار : fighting0030.giffighting0030.gif

دوستای عزیز از حدود ساعت 3 کم کم اومدن . . .

اول قصد داشتیم برنامه رو ساعت 3:30 شروع کنیم که نشد ، چون بعضی از دوستان هنوز نیومده بودن . . .

اول از همه نوبت پذیرایی به یاد ماندنی بود که فکر کنم حدود یک ساعتی طول کشید Smile (52)Smile (52)

بعد سینا ی عزیز اومد و خوش آمد گویی گفت و یه توضیحات مختصر داد happy0065.gif

بعد یک آقای دکتری که اسمشون یادم نیست confused درباره ی طرح کرینزون صحبت کردن و توضیحاتی دادن love28

و بعد آقای دکتر نمازی که دکترای فلسفه داشتن love28 اومدن و درباره ی مسایل روان شناختی مربوط به ام اس صحبت هایی کردن و راه کار هایی رو پیشنهاد دادن ،

وبعد دوستانی که از ایشون سوال داشتن پرسیدن ،

در آخر هم قرعه کشی ای از طرف شرکت دارویی زهراوی انجام شد happy0065.gifhappy0065.gif

دوستانی که اسمشون توسط ملینا کوچولو ( دختر مهدی مرجانی ) و بیتا ی عزیز ( دختر آقا ابراهیم ) به قید قرعه درومد به مدت 3 روز با هزینه ی شرکت به تبریز میرن و از کارخانه ی تولید دارو بازدید میکنن party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif ( برنده ها : رنگین کمان ، ارزو ، مهدی مرجانی ، خانم میرانی ، گیلانه )

و در آخر هم چندتا عکس یادگاری انداخیم و دفتر این دیدار هم به پایان رسید sad2sad2

جا داره از گروه مدیریت تشکر ویژه ای بکنم که واقعا خیلی خیلی زحمت میکشن و دغدغشون خوب برگزار شدن دیدار و راضی بودن بچه هاست . . .

دوستون دارم love51love51 خیلی خوبه که هستید . . .
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : paeazan , shokolat , parisa2011 , melody , yummy , فرناز , Yanis , پویش , مهدی نصیری , نازلی , sooorooosh , Majid , Ali 324 , sargol , hamid , سـاناز , Mehdi Marjani , domeh , chipchip , naz.gigili , parastoo joon , midwife66 , Sina , Pooya.N , O#!!! , nafass , ثریا , Hasty , seyyed reza
انیس جان فکر نمیکنی این موضوع یکم مشکوکه؟؟

دوستانی که اسمشون توسط ملینا کوچولو ( دختر مهدی مرجانی ) و بیتا ی عزیز ( دختر آقا ابراهیم ) به قید قرعه درومد به مدت 3 روز با هزینه ی شرکت به تبریز میرن و از کارخانه ی تولید دارو بازدید میکنن ( برنده ها : رنگین کمان ، ارزو ، مهدی مرجانی ، خانم میرانی ، گیلانه )TongueTonguewink2wink2evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , Majid , Mehdi Marjani , chipchip , parastoo joon , Sina , Pooya.N , Hasty
انیس خانم رسیدن به خیر icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinمیتونی تعداد حضارو اعلام بفرمایینicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : Saina , Majid , chipchip , Pooya.N
. . .

آرزو جان قرعه کشی در نهایت دقت و دور از هرگونه تقلب برگزار شد ، من تضمین میکنم agreement2agreement2

آقا سهند حدود 100 نفر در نظرسنجی شرکت کرده بودند که اگه اشتباه نکنم حدود 80 نفر اونجا بودن
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : parisa2011 , فرناز , Yanis , مهدی نصیری , Majid , sargol , Mehdi Marjani , chipchip , Pooya.N , Hasty
انیس جان شوخی کردم...wink2

خوشحالم که بهتون خوش گذشته

انشالله همیشه شاد باشیدicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : Saina , Majid , chipchip , Pooya.N
باخره رسیدیم خونه! یهنی یه ربع پیش!

عرضم به حضور منور پر فروغتون که شخص شخیص بنده(آخر حشو بود!تو زبان فارسی خوندین که؟) ساعت 2و15 دم ایستگاه مترو با نازنین امیری قرار داشتم!smiling
دقیقا ساعت 2 رسیدم اونجا(حالا من هیچ وقت سر وقت جایی نمیرسما! خودمم هنوز شکه ام) هیچی دیگه یه ربعی منتظر موندم تا نازنین و خواهرش رسیدن سه تایی رفتیم کافی شاپ منظور. زودم راه افتاده بودیم که آب میوه بهمون برسه! wink2رفتیم تو دیدم یه خانومی که به شدت آشناس داره از پله ها میاد بالا!
نگو ساناز جون بودن و من نشناختم! ashamed0006.gifبعدم که آقا حمید رو نشناختم! (ازین سیبیل مغولیا(!!!!!!؟؟؟) گذاشته بودن با آقا سینا)Smile (16)
هیچی دیگه رفتیم دیدیم چند نفر بیشتر نیستن!
کلی منتظر موندیم کم کم شلوغ شد.
به خاطر اینکه سجاد ناراحت نشه هیچ کدوممون قهوه سفارش ندادیم!evilgrin0039.gif
بعد یه آقا دکتری طرح جدید رو تشریح کردن. بعد هم یه آقایی که دکترای فلسفه داشتن صحبت کردن که کلی مفید بود هر دوش!agreement2
بعد هم یه قرعه کشی که برنده ها اعلام شدن! کلی هم از کسایی که نتونستن بیان یاد شد. اسم تک تکشون برده شد.icon_question
بعد هم راه افتادم سمت خونه! تو چهار راه ولی عصر منتظر بودم چراغ قرمز شه رد شم از خیابون.
بعد گوشیم زنگ خورد همینطور که میخواستم جواب بدم جلوییام حرکت کردن. منم فک کردم چراغ قرمز شد راه افتادم دنبالشون. یهو دیدم چراغ سبزه و منم وسط خیابون. اگه موتوریه کنترل نمیکرد الآن من از بهشت براتون گزارش مینوشتم!Angel
آقا/خانم شما که سرتو میندازی پایین رد میشی به فکر خودت نیستی، حداقل به این فک کن که شاید یکی رو به کشتن بدی!angry
خیلی دیدار خوبی بود. همگی خسته نباشید، مرسی!icon_questionicon_question
خیلی خوشحال شدم دوستان رو دیدم(دونه دونه اسم نمیبرم یکی رو یادم نره!)
9 تا سوژه تپل پیدا کردم واسه تاکسی! icon_cryconfusedsmiling
از فردا منتظر رو نماییش باشین!
 تشکر شده توسط : parisa2011 , Yanis , sargol , پویش , shokolat , نازلی , Majid , Ali 324 , hamid , parastoo joon , سـاناز , Mehdi Marjani , chipchip , naz.gigili , Sina , Pooya.N , O#!!! , Hasty , seyyed reza
(2012/12/07, 07:41 PM)Saina نوشته است: . . .

آرزو جان قرعه کشی در نهایت دقت و دور از هرگونه تقلب برگزار شد ، من تضمین میکنم agreement2agreement2

آقا سهند حدود 100 نفر در نظرسنجی شرکت کرده بودند که اگه اشتباه نکنم حدود 80 نفر اونجا بودن

من چون گوهنوری را دوس دارم سهند شدم .از جنس شما هستم پس شرط بندی را هم باختیم مابالای120 نفر حدس زده بودیم.
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : Saina , نازلی , chipchip , Sina , Pooya.N , seyyed reza

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,823 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,078 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,375 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,025 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,825 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,502 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,284 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,407 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,601 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,066 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست