نظرسنجی: میزان امید واری پیش از تشخیص ms
کاملاامیدوار
55.79%
53 55.79%
کاملا ناامید
12.63%
12 12.63%
امید واری زیر 50 درصد
31.58%
30 31.58%
در کل 95 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و نا امیدی
من به ام اس کاری ندارم اصلا فکرم نمیکنم وئلی وقتی کسی داره از چیزهای خودش حرف میزنه مثلا سر دردش یا پا دردش یا کمر دردش اون موقع هست که دلم میگیریه که مردم به چه چیزهایی فکر میکنن و من اون وسط چقدر باید سعه صدر داشته باشم که چرندیاتشون رو گوش بدم اه اه اه بدم میاد اصلا از مردم badtaste

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : هانی , sooorooosh , ehsan 10054 , n_attaran , sia
من قبل از ام اس خيلى پر جنب و جوش بودم.تو جمع هميشه از همه شادتر بودم با وجود همه مشكلاتى كه داشتم
اما بعد از تشخيص ام اس تا مدتى روحيمو باخته بودم.پذيرشش برام سخت بود,تازه بعد از يكسال كه داشتم باش كنار مياومدم تنها اميد زندگيم كه مامانم بود رو از دست دادم و اون موقع بود كه فهميدم من چيزاى با ارزش ترى هم داشتم ولى زيادى خودمو با ام اس درگير كرده بودم
بعد با وجود تنهايى و مشكلات زياد با زندگيم كنار اومدم و الان هم راضيم.شكر
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : هانی , sooorooosh , ashrafi , ehsan 10054 , melody , رنگین کمان , n_attaran , sia
(2012/08/04, 02:49 PM)مهندس نوشته است: من دقیقا هروقت ناامید شدم و بیش از دو سه هفته طول کشیده بی شک دچار حمله شدم.icon_cry
اما حالا که مدتیه اینو فهمیدم همیشه از ناامیدی و آدمای ناامید وکسانی که بهم انرژی منفی میدن فراری هستمSmile (16)

کاملا موافقم Rolleyesچون منم در پی هر قاطی کردن یک حمله داشتمConfused
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ehsan 10054 , matinfard
امید بخدا باشه...ام اس کسی نیست که آدمو نا امید کنه
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ساغر , rahaei , ehsan 10054
سلامicon_question
منكه نگم همه تابلوئه خيلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي اميدوارagreement2
زندگيم سير هميشه خودش و طي ميكنه ام اس يا هيچ چيز ديگه اي نميتونه جلوي تلاشها و هدفها و ارزوهاي من و بگيره من همه اون كارهايي و كه قبل ام اس تصميم به انجامش داشتم و انجام ميدم خيلي ها ش و هم بعد ام اس به دست اوردم قبولي تو دانشگاه يه كار نيمه وقت شنا رو كه هميشه ميرفتم و تازه بخودم افتخار ميكنم كه ب يك ادم غير ام اسي فرقي ندارم كه هيچ بلكه چند قدم هم جلوترم....زندگي پر از درس و عبرت و گاهي تجربه تلخه اما با همه اينها خورشيد از همون جاي قبلي طلوع و غروب ميكنه چرا من زندگي نكنم؟
تنها چيزي كه چاره اي نداره مرگ و داغ عزيزانه منكه تجربه اش كردم ميگم قدر همه چي و بدونيد و چيزي نااميد و سستتون نكنه سرتون و بالا بگيريد و وقتي ازتون ميپرسن تو مطب دكتر يا برا تزريق واسه چي اومديد؟يا وقتي جايي بايد مراقب خودتون باشيد ازتون علتش و ميپرسن بگيد كه ام اس دارم تا همه بچشم خودشون ببينن كه يعني چي...agreement2love51
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : rahaei , matinfard , glassheart
ام اس و نا امیدی؟من خدا رو دارم چرا باید نا امید بشم.wink2
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , برگ 7 , matinfard
من یکم نا امیدم از امپول زدن خسته شدمsad
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , parastoo joon
آمپول زدن هم بالاخره تموم میشه داروی خوراکیش توی راهه
پس امیدمون به خدا باشه کم کم از تزریق به خوراکی و از خوراکی در نهایت به درمان قطعی میرسیم icon_question
طاقـــــــــت بیار رفیـــــق داریم میرسیم love28
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : parastoo joon , sooorooosh , محمد ارجمند پور , sia
مهشید جان چه خوب میشه اگه داروی خوراکیش تو راه باشه. ایشاله هممون خوب میشیم agreement2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : melody
من از روز اول که ام اس گرفتم، تصمیم گرفتم که تا سال 2020 داروی درمان قطعیش بیادangry3happy0065.gifparty0048.gifparty0048.gif حالا هم به همتون قول می دم که بیادhappy0065.gif ما ام اس رو شکست می دیم ....
هوررررررااااااااااااااااااااااااااSmile (16)Smile (16)icon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gif
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : sia

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان