نظرسنجی: دیدار 19 خرداد رو از لحاظ کیفیت با چه نمره ای ارزیابی می کنید ؟
10
46.81%
22 46.81%
9
12.77%
6 12.77%
8
8.51%
4 8.51%
7
8.51%
4 8.51%
6
8.51%
4 8.51%
5
6.38%
3 6.38%
4
6.38%
3 6.38%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
2.13%
1 2.13%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار خرداد ماه اعضا
سلام
منم رسیدممم
دیدار فوق العاده ای بود . خیلی از دوستان کمکمون کردن و اگر زحمات دوستان نبود به جایی نمیرسیدیم
میخوام تشکر کنم از دوستانم :
اول از سینا که از ساعت 12:30 باهام بود حتی ناهار هم نخورده بود و از خرید وسایل پذیرایی گرفته تا شستن محلی که نشستیم و صحبت با نگهبان پارک زحمت کشید .
از مهدی مرجانی ، سما ، شهرزاد بابت کمک در بسته بندی پک های پذیرایی
از فائزه عزیز بابت تکمیل لیست دوستان
از سمیرا و ساحل ( مهسا ) به خاطر پخش روبان های ام اس
از همه کسانی که از راه دور و نزدیک : کرج ، اصفهان ، همدان ، شمال و ... زحمت کشیدن اومدن ممنون
پدر مادر های عزیز که همیشه با حضورشون در جمع بهمون دلگرمی میدن

خلاصه از همه و همه ، سخته اسم بردن واقعا همه زحمت کشیدن
یه تشکر ویژه دیگه هم از کسانی که زحمت هزینه پذیرایی رو کشیدن و ما مهمانشون بدیم

خلاصه از همه ممنون
دیدن شما انرژی ادم رو دو چندان میکنه ، همتون رو دوست دارم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , سحــــــــر , shokolat , gilane , okhtapus , Majeed , بی تـــا , chipchip , nanaz , mehrshin57 , niloufar , ارزو , parastoo joon , فرناز , khatoon25 , seyyed reza , بنده خدا , anaram , ثریا , blue sky , kaveh_plus , sama , ساغر , Mehdi Marjani , Ghost , Saina , shahrzad , Hasty , ساحل , Mahdieh , fafa , amirfarhag
خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوش گذشتagreement2مرسی بابت همه چیicon_question

[تصویر:  04009129069506945771.gif]
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : neda.n , parastoo joon , سحــــــــر , chipchip , mehrshin57 , بنده خدا , anaram , Prime , ساغر , hamid , shokolat , shahrzad , Hasty
امروز من و محمدرضا(خواهرزادم) از بودن در کنار شما لذت بردیم.love28

از تمام کسانی که سهمی در تدارکات و هماهنگی این دیدار داشتند،
از کسانی که با حضورشون جمعمون رو زیباتر کردند
و از کسانی که به دلایل مختلف نیومدند اما بیاد ما بودن و دلشون با ما بود و برای شادی ما دعا میکردند...

سپاسگذارمicon_question

دوستون دارم.love28
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , chipchip , neda.n , mehrshin57 , nanaz , فرناز , بنده خدا , ثریا , kaveh_plus , hamid , naz.gigili , melody , leili , Mehdi Marjani , Ghost , Saina , shokolat , rose abi , Hasty , ساحل , fafa
بسیار بسیار تشکر میکنم از کلیه دوستانی که زحمت برگزاری این دیداررو کشیده بودند و بابت پذیرایی گرمتون بسیار سپاسگذارم.
جای همه دوستایی که نیومده بودن هم حسابی خالی بود(همسفرهای گل مشهد).

یه پیشنهاد هم داشتم:برای اینکه از این کنار هم بودنهامون استفاده بهینه ببریم باید هرکدوممون تا دیدار بعدی به فکر باشیم و ایده خودمون رو به مدیریت سایت اعلام کنیم تا بتونیم این دیدارهارو هدفمند تر برگزار کنیم.[font=Tahoma][/font
]
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , neda.n , nanaz , parastoo joon , leili-asmaneh , chipchip , فرناز , مهدی نصیری , بنده خدا , anaram , seyyed reza , kaveh_plus , nafass , ساغر , hamid , naz.gigili , leili , Mehdi Marjani , Saina , shokolat , Hasty
سلام به خواهر برادرهای گلمicon_questionبخدا برام خیلی باارزش هستیدicon_questionممنون بابت تمام زحمتهایی که شما بزرگان میکشید تاما همدیگررا ببینیمicon_questionمن به شماهاافتخارمیکنمBlush
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : chipchip , seyyed reza , بنده خدا , ثریا , kaveh_plus , hamid , parastoo joon , naz.gigili , neda.n , Saina , shokolat , Hasty , ساحل
سلام به همه دوستان خوب و مهربونم
از اینکه نتونستم بیام خیلی دلم گرفت
ولی از اینکه دیدار مثل همیشه خوب بود و به تمام دوستان خوش گذشته به همین دلیل خیلی خوشحالم
و از مدیران و ناظران و تمام زحمت کشان سایت که دست به دست هم میدن تا دوستان خوش باشن جای تشگر ویژه داره
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : بنده خدا , ثریا , nanaz , hamid , parastoo joon , naz.gigili , Ghost , shokolat , Hasty
ممنون از زحمات دوستان گل که زحمت دیدار رو کشیدندicon_question
خیلی خوب بود ولی همانطور که مار در سرما حالت کرختی و سر بودن داره منم در گرما بخاطر بیماری این حالت بهم دست میدهlaughing3
کاش میشد از طرف انجمن سالن ورزشی یا محیطی سرپوشیده (با امکان وسایل سرمایشی و گرمایشیsmiling چه رویی دارم منashamed0006.gif) برای دیدارها که شاید در ماه یکبار و حداکثر4ساعت نیاز باشه پیش بینی میشدconfused2
آخه مگه انجمن ام اس نمیگه ما حامی اعضاء هستیم خوب کمی هم اینجا حمایت کننevilgrin0039.gif
سپاس از همه ی دوستان گل که دیروز از راه دور و نزدیک قدم رنجه فرموده بودن و تشریف اورده بودن.خیلی گلید
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : nanaz , ثریا , gilane , kaveh_plus , hamid , seyyed reza , parastoo joon , naz.gigili , neda.n , leili , shokolat , anaram , Hasty
بچه ها خوش گذشت؟love28
خوش به حالتون که کلی فرشته دیدینlove28love28love28
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : ثریا , seyyed reza , Hasty
من هم می خواستم بیایم اما نیامدم چرا نمی دانم شاید زیرا ... Exclamation
خوش بحال همگی
منم دوست داشتم بیام
اما راستش...
چون تا حالا نیومدم یه حس غریبگی دارمsad2
میترسم بیام تنها بمونمconfused2
کاش میشد عکسی گزارشی چیزی بود تا مایی هم که نیومدیم تو لذتش شریک میشدیم
کاش...sad2
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : naz.gigili , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • 23
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,769 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,985 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,352 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,991 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,402 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,123 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,292 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,359 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,026 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان