•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها
(2010/03/13, 01:38 PM)shahrzad نوشته است: منم یه 3ماه استفاده کردم
تاری دید نداشتم ولی خوابم زیاد شده بود
احسان جان به نظرم تاثیر خوبی داشت
حتما مصرف کن!
راستش دقت كردم تو اين چند سال با اومدن فصل بهار پاهام زياد گزگز ميكنن البته به مرور خوب ميشن اين دفعه رفتم دكتر اينو داد .بذار اينم يه امتحاني بكنيم شايد جواب بده.
 تشکر شده توسط : shahrzad , kami , shahryar_eng , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
داداش احسان حله همه چي . من 1 ساله بيحسم اما داره كم ميشه به لطف خداي بزرگ .
برات آرزوي سلامتي كامل ميكنم . دايورت كردن يادت نره .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , maede , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
(2010/03/13, 08:09 AM)yaro نوشته است: درود به دوستان
دكتر من واسه گزگز پاهام قرص گاباپنتين تجويز كرده
سئوالي كه داشتم اينه تا حالا كسي از دوستان قرص گاباپنتين استفاده كرده؟
تودرمان علائم گزگز دست يا پا تاثير داشته؟ در كل هر كدوم از دوستان استفاده و نتايجشو تجربه كردن ممنون ميشم تجربياتشون رو بيان كنن.

من یه حدود 40 روزه دارم گاباپنتن استفاده میکنم.30 روز اول هیچ تاثیری نداشت.آخه روزی 1 دونه میخوردم ولی وقتی به دکتر گفتم اصلا تاثیری نداره دوزشو برد بالا و روزی 3 تا کرد.الان 10 روزه که گز گزم خیلی کمتر شده.ولی حتما با دکترت مشورت کن.راستی بچه ها میگن که با مصرف گابا پنتن خوابشون زیاد شده.من که روزی 3 تا مصرف میکنم ولی اصلا رو خوابم تاثیری نداشته و بازم مثل سابق کم خواب هستم و با قرص خواب خوابم میبره.
 تشکر شده توسط : yaro , Atefeh , shahryar_eng , warrior , maede , نازلی , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
بچه ها من متوجه نمیشم مگه وقتی یه جای بدن دجار حملم میشه گزگز شروع نمیشه؟یعنی برای سرکوب حمله این قرص رو مصرف میکنید؟یا اینکه با وجودی که حمله تموم شده ولی علایم به خاطر تخریب میلین هنوز باقی مونده؟ مگه نگفتیم که بعد حمله علایم از بین میره ؟؟؟من گیج شدم یکی توضیح بده لطفاicon_cry
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , maede , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
میناجون یه سری علائم هستن که همیشه برامون وجود دارن ربطی به حمله نداره (البته اینارو از روی تجربه خودم میگم) مثل گزگز ، خستگی ،
مشکلات ادراری ، تاری نسبی دید و ... اینا اکثر مواقع وجود دارن برا همینم اگه کسی این علائم خیلی اذیتش می کنه باید براشون دارو استفاده کنه نمی شه بگی هرموقع یه علامت داشتی پس یه حمله بوده یه سری از علائم مربوط به آسیبای قبلی می شه
 تشکر شده توسط : yaro , pariya , mina_a , Atefeh , shahryar_eng , warrior , shahab_araz , maede , mohammad.2368 , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
من از خرداد 6ماهي بي حسي داشتم.گاباپنتين خيلي كمكم كرد.اوايل كه از گردن به پايين بود اما يواش يواش خوب شدم.گاباپنتين بيشتر رشته هاي عصبي رو آروم ميكنه يا چجوري بگم مثل آرام بخش واسه رشته هاي عصبيه.من هنوزم ميخورم.البته الان شبي 400.
در میان من و تو فاصله هاست
میتوانی تو به لبخندی این فاصله را برداری.......
 تشکر شده توسط : yaro , Atefeh , shahryar_eng , warrior , maede , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
من نزدیک 8 ماهه که دارم روزی 4 تا گاباپنتین 300 می خورم البته اون اوائل مارک آپو کانادا رو می خوردم که تاثیر چندانی نداشت ولی قیمتش مناسب بود تقریبا هر بسته 100 تائی 20000 تومن ولی از اون به بعد تبدیلش کردم به گاباپنتین فایزر آلمان که محشره و معرکه می کنه البته اگه بتونی با قیمتش کنار بیای . هر صد تاش 110000 تومن می شه ولی محشره . فقط کافیه یه بار امتحانش کنید .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : yaro , shahryar_eng , warrior , maede , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
سلام بر دوستان
3 ماه است که هر بار دکتر گاباپنتین 300 برام تجویز میگنه ولی واقییت این است که هر ماه فقط 3 یا 4 عددمصرف میگنم ولی از امروز میخوام مرتب مصرف کنم چون خسته شودم
چه قدر باید به دکتر دروغ بگم که مصرف میکنم
و هر چه میگم تاثیر نداره روی حرف خودش است
شاید این جمعه اثر کند شاید ؟
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
الان دكتر به منم گاباپنتين داده گفته 2تا بخور يكي ظهر يكي شب ولي من يه دونه ميخورم فقط شبا.
راستش مشكل بي حسي تنه ام الان نزديك يه ماهه شروع شده و برطرف نشده
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , warrior , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh
(2010/05/16, 09:20 AM)behbood نوشته است: صدیقه جان روزی دوتا 100 یا 300؟
تو این یه ماه دارویی نخوردی براش ؟ دکتر نرفتی ؟ چی داد ؟

حمییییید !!! چقد داد بزنم که بشنوی !
یه کاری بکن
آدم موقعی که دنبال موضوعی می گرده نمی دونه کجا پیداش کنه ! منم دیروز دنبال همچین موضوعی بودم به موقع پیدا نکردم. پس بهتر نیست معرفی داروها رو با پرسش و پاسخ مربوط به همون دارو ادغام کنی ؟

ناهيد جون ببخشيد دير جواب دادم عزيزم الان ديدم سوالتوBlush
گلم گاباپنتين 300دارو استفاده كردم متيل پردنيزولون بصورت ايمپالس تراپي و بعدشم 12روز خوراكي بصورت نزولي يعني 3روز يه قرص كامل 3روز3/4قرص و....
الانم كه هرشب يه باكلوفن ويه دونه گابا مي ندازم پايين...
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : nahid , shahryar_eng , مُنا_منتظر المهدی , A.Kh

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 207,987 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager
  اثربخشی وعوارض تری فلونوماید (تبازیو) Negar65 10 5,780 2018/08/26, 08:05 PM
آخرین ارسال: helli
  تفاوت اثر گاباپنتين و پرگابالین (لایریکا) مریم جاهد 13 43,859 2015/01/28, 09:19 AM
آخرین ارسال: گولن
  تجربه مصرف قرص متوترکسات دارید؟ sargol 6 42,036 2013/09/08, 12:45 AM
آخرین ارسال: kaveh_plus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست