•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V.E.P
سلام سمیه جونwink2
من الان داشتم توی یک سایت امریکایی ( پزشکی) یک نگاهی می انداختم که این نتایج رو در مورد vep و عدد اون بدست آوردم:
در 85% -90% افراد مبتلا به بیماری ام اس vep نرمال نیست
در افراد زیر 60 سال عدد vep زیر 115 نرمال است و بالاتر از اون مشکلی وجود دارد
در افراد بالای 60 سال عدد vep باید زیر 120 باشد.
امیدوارم کمکت کرده باشمicon_question
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , آنا , شفا یافته , همسر یک مشکوک به ام اس
من موقعیکه نوار چشم گرفتم بهم برگه ای دادن که توش یه نمودار کشیده بود که رنج کامل و نمودار سالم رو نشون داده بود و برگه دوم مال من بود که نترمال و مثل برگه اول بود بهمین راحتی البته کلا من مشکلی در این رابطه نداشتم
ولی درد چشم چه زمان حرکت چشم و چه همینطوری ربط به ام اس داره مخصوصا اگه عودتون با چشم شروع شده باشه
یعنی بعضیا عود که دارن یا با پا هست یا با چشم
بهرحال رابطه مستقیم با ام اس داره
اگه نمودار هم ندارید خب هیچی دیگه از دکتر میپرسیدید بهتون میگفت ولی اینطور که میگید حتما بخاطر التهال عصب بیناییت هست عزیزم
شما که دارو استفاده نمیکنی خیلی مراقب خودت باش و استرس رو از خودت دور کن همین و بسicon_question
 تشکر شده توسط : blue sky , somaye_602000
بچه ها میشه اونهایی که vep انجام دادند عددهای خودشون رو اینجا بگذارنندwink2
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2012/04/18, 12:38 PM)روژینا نوشته است: بچه ها میشه اونهایی که vep انجام دادند عددهای خودشون رو اینجا بگذارنندwink2

خيلي پيشنهادت عاليه روژينا جان كاش بچه ها بزارنAngel
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
من مال خودم رو نگاه کردم یک سال پیش گرفتم راست 101 و چپ 104 بود
دکتر گفت که طبیعیه.
امروز باید دوباره بروم و VEP , EEG رو انجام بدهم از بقیه بچه ها هم خواهش میکنیم مال خودشون رو بنویسنندWink
راست 107 و چپ 143 angry3
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , domeh
(2012/04/23, 07:27 PM)alip نوشته است: راست 107 و چپ 143 angry3

راستت که نرمال بوده. اصلا ام دارید ؟ چند ساله؟ چرا هیچی ننوشتید تو پروفایلتون؟
(2010/04/07, 10:14 PM)Matilat نوشته است: من قاطی کردم امروز!!!! بذارید از اول بگم : از چند سال قبل مشکل مفصل زانو رو دارم . سال قبل لکنت زبون گرفتم که خوب شد بعد از اون چشاییمو از دست دادم. 88آذر دوبین شدم و mri دادم 4_5 تا پلاک دیدن و مشکوک به ام اس شدن. اسفند دوباره mri وvep انجام دادم ، تشخیص 100% ام اس دادن(vep منفی بود). 4 بار سینووکس رو استفاده کردم و چون خیلی زود حساسیت نشون دادم قطع کردن.
امروز برای مشاوره و راهنمایی پیش یه دکتر دیگه رفتم که گفت اصلا ام اس نداری و فقط مشکوک هستی undecided2 چون vep منفی بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میخوام بدونم شما همتون vep مثبت داشتید؟؟؟؟/ اینقدر مهمه؟
یعنی علائم دیگه مهم نیست ؟ این دکتره میگه سردرد و میگرن و حتی سرما خوردگی میتونه باعث پلاک بشه و همه میتونن پلاک داشته باشن ولی مشکلی نداشته باشن !!!
من گیج شدم نمیدونم بخندم یا گریه کنم ؟؟؟؟ foodanddrink

منم هیچ مشکل چشمی رو نداشتم وبا ام ار ای گفتن پلاک روی نخاعت داری یه دکتر گفت مشکوک به ام اس هستی ولی دکترم گفت قطعا ام اس داری... نظر خودمم اینه که من کاملا سالمم دکترام اشتباه میکننicon_biggrinicon_biggrin
اره.دارم.چشم چپم تاره تاره.همون اولش که کورتون زدم تار شد دیگه درست نشد.پروفایلم کامل کردم Smile
(2012/04/24, 03:44 PM)alip نوشته است: اره.دارم.چشم چپم تاره تاره.همون اولش که کورتون زدم تار شد دیگه درست نشد.پروفایلم کامل کردم Smile

انشاالله تاری چشمت هم خوب میشهicon_question
 تشکر شده توسط : alip

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...