•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟
من هم اکتووکس میزنم توسط خانم پرستار و خیلی خوبه
تا امپول اماده بشه کلی حرف میزنیم فقط یک هفته درمیون جای امپول کبود میشه که میگه امروز استرس داشتی
 تشکر شده توسط : آرزو
من تا وقتی که تزریقی بودم
چند جلسه اول باقی رو همش خودم تزریق میکردم با آموزشی که سیناژن داد. هم عضلانی و هم زیرجلدی.
هروقت هم نوبت بازو میشد خواهرم برام تزریق میکرد.
در مجموع اگه بتونید خودتون تزریق کنید و وابسته به کسی نباشید به نظرم خیلی بهتره خیلی شیک و مجلسی وقت تزریق از نظرها ناپدید میشید تزریق میکنید و برمیگردید.
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , آرزو , coffeedot , shokolat
چند سال اول بیماری آوونکس میزدم...میرفتم درمانگاه متاسفانه اکثرا اصلا بلد نبودن آمپول رو درست کنن همیشه یا آمپول کف میکرد یا نصفش می موند و تزریق نمیشد و همیشه هم باعث دعوا میشد. به جز یه خانومی که تجربه تزریق رو داشتن و بلد بودن . منم سعی میکردم زمان تزریقم رو با ایشون هماهنگ کنم که توی درمانگاه باشن.
 تشکر شده توسط : coffeedot
من که همون اول یاد گرفتم خودم تزریق کنم و تا الان ۸سال خودم تزریق کردم . خودم خیلی خوب و بدون درد تزریق میکنم و دیگه جایی واسه تزریق نمیرم.راحت راحت
البته اولش با شیوه های مختلف روش های تزریق را یاد گرفتم و بعد مدتی بالاخره یک آدم خوب را توی بیمارستان پیدا کردم و جلو روی اون دو بار تزریق کردم.
نه معطل کسی میشم نه هزینه میدم نه درد میکشم
 تشکر شده توسط : helli , shokolat
(2018/08/13, 01:47 PM)آرمیتا نوشته است: من هم اکتووکس میزنم توسط خانم پرستار و خیلی خوبه
تا امپول اماده بشه کلی حرف میزنیم فقط یک هفته درمیون جای امپول کبود میشه که میگه امروز استرس داشتی

مگه اکتوکس هنوز هست؟ اکتوریفش که بی عارضه بود و من ازش راضی بودم ولی بعدش دیگه گفتند نیست توو بازار!

//

من چون آمپولم زیر پوستیه خودم تزریق می کنم ولی بازو و باسن رو نمی تونم شما چطوری به باسن تزریق می کنین؟ فقط یه بار به بازوی چپم تزریق کردم که اونم جالب نبود و خون انداختم
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2018/10/17, 10:21 PM)helli نوشته است:
(2018/08/13, 01:47 PM)آرمیتا نوشته است: من هم اکتووکس میزنم توسط خانم پرستار و خیلی خوبه

مگه اکتوکس هنوز هست؟ اکتوریفش که بی عارضه بود و من ازش راضی بودم ولی بعدش دیگه گفتند نیست توو بازار!

//

من چون آمپولم زیر پوستیه خودم تزریق می کنم ولی بازو و باسن رو نمی تونم شما چطوری به باسن تزریق می کنین؟ فقط یه بار به بازوی چپم تزریق کردم که اونم جالب نبود و خون انداختم

محصولات شرکت اکتوور فقط برای ی مدت محدودی(فک کنم دو ماه) در بازار نبود ولی بعد از اون مشکلی نداشت
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : helli
(2018/10/17, 10:21 PM)helli نوشته است:

//

هلی عزیز مگه برا امپولت که زیر جلدی هست مثل بتافرون دستگاه تزریق نداره?اگه بخوای وبه سایز سرنگت بخوره دستگاه تزریق بتا من دارمش میتونم بدم به شما یا هرکی نیازش باشه.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

هلی عزیر سرچ کردم تمام ملزومات اکتوکس هم با بتافرون تقریبا یکی هست من دو مدل دستگاه تزریق بتا رو دارم بتا جکت خیلی راحته و دیگه صدای دستگاه قدیمی رو نداره.من در خدمتم اگر نیازه برسونم بهت Blush
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2020/02/26, 04:02 PM)shokolat نوشته است: هلی عزیر سرچ کردم تمام ملزومات اکتوکس هم با بتافرون تقریبا یکی هست من دو مدل دستگاه تزریق بتا رو دارم بتا جکت خیلی راحته و دیگه صدای دستگاه قدیمی رو نداره.من در خدمتم اگر نیازه برسونم بهت Blush

ممنون دوست عزيز. فكر نكنم نيازي باشه چون احتمالا ميتونم از داروخانه تهيه كنم  icon_question
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : shokolat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,241 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,235 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,324 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  در کنار تزریق‌ها... داروهای مکمل یا... شادی را فراموش نکنیم! matinfard 10 7,295 2014/02/25, 10:15 PM
آخرین ارسال: OMG!
  انجام یک پژوهش و درخواست کمک e.gh64 69 40,707 2013/01/26, 09:50 PM
آخرین ارسال: e.gh64
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 2,952 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,715 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان