نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 97
  • 98
  • 99(current)
  • 100
  • 101
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
(2011/11/06, 12:52 PM)blue sky نوشته است: سلام بچه ها بهتون گفتن که!
خ وصال شیراز پایین تر از طالقانی کوچه شمس (وارد شید معلومه)
پرایم یعنی چی واقعا؟
یعنی بهترین برجسته ترین اولین Smile (52)

جناب پرایم
دوست مشهدیم شیما جان ادرس انجمن تهران و داد تهرانیا که ندادنwink2
[/quote]

احتمالا دوستان از ایجاد و ارسال پست بیهوده و تکراری اجتناب کردن.confused2
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud
امیدورام به همتون خوش گذشته باشه تو این هوای بارونی امام رضاعلیه السلام دیدن داشت
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : بی تـــا , ساغر , شفا یافته , hamed , fireboud , shokolat , naz.gigili , Saina
میشه یکی منو هم ببینه؟!!!DodgyDodgyDodgy
اینگار نه اینگار 3 رووووووووووز بودم!!DodgyDodgyDodgy
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : بهــار , شفا یافته , hamed , ساغر , fireboud , naz.gigili , Prime , shokolat , Matilat , Saina , nafass , Hasty
فعلا 2 تا 10 داشتیم
2 تا 9
2 تا هم 7

ببینیم آخرش چند میشیم ؟ icon_cry
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : blue sky
کاش نمی نوشتن از لحاظ کیفی.آخه اگه كلی بخواي حساب كنی من 10ميدم.محبت بچه ها يه دنيا می ارزهlove28
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : hamed , بهــار , fireboud , naz.gigili , شفا یافته , TootFarangi , Narges , Saina , nafass , Hasty
icon_cry
از دیشب تا حالا دارم محاسبه میکنم.
واقعا خوشمان گذشتندیagreement2
مه سا دوستت دارم.احساس نزدیکیییی بهت دارم. اگه شوخی کردم ازت عذر میخوام love51 ولی جواب رو تا ساعت 2 بهم ندادی ها! امروزم بهت فرصت میدمwink2
ساینا عاشقتم خیلی باحالی(بادام زمینی + شکلات باراکاتم که آورده بودییییی خیلی خوب بود wink2).مامانتم خیلی مهربونه love51
ساغر جونم تو که گلی.امیدوارم همیشه سلامت باشی و دوست گلتم در کنارن باشه.ممنون از همراهیت ( تو حرم )icon_biggrin
هیوا جون خودم، که خیلی از بودن کنارت لذت بردم.love28 بهترین ها رو برات آرزو میکنم دوست خوبم. جواب خاستگاریو گرفتی به من بگو.منتظرمicon_question
مهرشین جان عزیز از آشنایی باهاتون واقعا خوشحال شدم. مامانم عاشقتون شده.icon_questionبابت زحمات همسر محترمتون هم ممنون.
منصوره جون،دوست خوبم ازین که تو رو دیدم لذت بردم.wink2 همچنین مادر گلت.و برادرت که زحمت ساک ها رو کشیدن.
بهار ماتیلات با محبت تو که اصلا فوق العاده ای.love51 وای به پیشنهادمم فکر کن حتما تا 2 امروز جواب بدهlaughing3
میس بی جونم از همراهیت خیلی ممنونم.راستی رو پیشنهادم فکر کن ضرر نمیکنیlove28
هستی نازنین شما چقدر مهربونینicon_cry مهرانه جون مامان همش از دست نوشته هات تعریف میکنه.happy0065.gif موفق باشی عزیزم.
مریم نازنین از بودن کنارت لذت بردم.از مادر با محبتتون هم سپاس گذارم.با اون معجون های معجزه آساangel
الی جون خیلی از دیدنت خوشحالم.روی ماه دختراتم ببوس.از همراهی خواهرزادتونم ممنون.
هدیه جونم که به جز مسیر رفت و برگشت، اصلا ندیدمت.ولی همون هم برای ما خیلی خوب بود و عالی. ممنون از فال.wink2
پروانه رو صدای حیوانات به خصوص قورباغه بیشتر کار کن.agreement2 از دیدنت خوشحالیدم.
نرگس و نفیسه جان از دیدنتون مشعوف شدم.مادر نازنینی هم دارین.از همراهیشون ممنونم.
آتنا جونم من هنوز منتظرم.بخت با تو یار بود و تونستی بشنوی.به منم بدش دیگهconfused
پریا جان الحق که خیلی صبوری. مادر نمونه ی جمع ما شدی.انشاالله ژوانا جون زودتر بزرگ بشه.شبا بخوابه. و قدر مامان گلی چون شما رو بدونهicon_question
سارا جون.امیدوارم تو همه مراحل تحصیل و زتدگیت موفق باشی.در کنارش یک قنادی هم بزنی.با اون کیک های خوش مزتlove51 مامانت هم نمونس
بیتا جونم مرسییییی که بودی.تو خیلی ماهیicon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : بهــار , hamed , شفا یافته , Prime , fireboud , shokolat , مـه ســـا , بی تـــا , ELI , ساغر , earth , Matilat , Narges , Saina , هيوا , nafass , Hasty , مهرشين صبوري
سفر خیلی خوبی بود. به من که خیلی خوش گذشت. همسفرهای خوب، هم اتاقی های نازنین، دوستان مشهدی بامحبت و خونگرم، مامان های بهتر از گل، همقطارهای مهربون ...

از تک تک دوستان تشکر میکنم. از حسین که حواسم بود که چقدر حواسش به همه بود و بهترینها را در هر شرایط فراهم میکرد. از سینا و علیرضا و مهدی که محیط شادی را فراهم کرده بودند. از ناصر که صداقتش همه را مجذوب کرده بود. از احسان که حاضر شده به توصیه های من گوش کنه. از فربود، علی، غلامرضا و حامد که خیلی زحمت کشیدند و در خیلی از کارها کمک و همیار بقیه بودند. (از اختراع حامد هم سپاسگزارم)

دخترها هم که همه زیبارو و زیبادل، حضورشون منبع انرژی مثبت بود و از داشتن چنین دوستان خوبی در این سفر به خودم میبالم.

مامان ها هم که همه دوست داشتنی و مهربون، حضورشون به جمع آرامش و شادابی بخشیده بود.

و اما دوستان مشهدی که تشکر ویژه بابت زحماتی که کشیده بودند، دارم. محیط دوستانه و گرم و صمیمی داشتند. در حدی که دوست داشتم این دیدار خیلی بیشتر طول میکشید و یا هر روز سفر تکرار میشد...
(خیلی باصفایید)love51

دو دختر کوچولوی ناز هم در جمع میدرخشیدند و چقدر حضور بچه ها زیباست.

از هدایایی که دوستان هم گروه و دوستان مشهدی زحمت کشیده بودند ممنونم. هدایای بسیار زیبا و خاطره انگیزی هستند.

از خوراکیهایی که دوستان زحمت میکشیدند و یا سوغاتی آورده بودند که معلوم نبود منبع خوراکیها کجاست و فقط توزیع میشد هم سپاسگزارم.

تا سفر بعدی..icon_biggrin

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , بهــار , fireboud , Prime , shokolat , naz.gigili , بی تـــا , ELI , TootFarangi , hamed , earth , Matilat , Mehdi Marjani , Narges , Saina , fereshteh , naser_m , nafass , Ali 324 , Hasty
سلام به بالاخره فرصت شد من هم بنویسم
سفر خیلی خوبی بود و با تجربه های زیاد
از بچه های مشهد تشکر ویژه دارم که یک خاطره به یاد ماندنی برای ما درست کردن و فرصت آشنایی با هم رو پیدا کردیم و با پذیرایی خوب و محفل گرمشون ساعات خوبی رو برای ما ایجاد کردند
و از همه دوستانی که در کنار هم بودیم هم تشکر میکنیم مطمئنن همسفرهای خوبی بودند که این سفر به یاد موندنی و پر از نشاط شد برای همه ما
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : بهــار , مـه ســـا , Prime , naz.gigili , بی تـــا , ELI , TootFarangi , maryamjoooon , ساغر , shokolat , hamed , Matilat , Narges , شفا یافته , Saina , fereshteh , naser_m , nafass , Hasty
(2011/11/06, 01:43 PM)naz gigili نوشته است: icon_cry
از دیشب تا حالا دارم محاسبه میکنم.
واقعا خوشمان گذشتندیagreement2
مه سا دوستت دارم.احساس نزدیکیییی بهت دارم. اگه شوخی کردم ازت عذر میخوام love51 ولی جواب رو تا ساعت 2 بهم ندادی ها! امروزم بهت فرصت میدمwink2
ناز گيگيلي ماه ،عزيزم مرسي بابت همه محبتاتlove51
ممنون كه تا امروز به پام نشستيsmilingبه مامان نازنينت سلام برسون

تشکر شده توسط : naz.gigili
و اماااا ادامه ی تشکرها...
آقای کاکاوند عزیز از تمام زحماتتون.من و مامان واقعن ممنونیم.کاملن درکتون میکنیم.مسئولیت سنگینی بود.شما به بهترین شکل از عهدش بر اومدین.Rolleyes و ممنون از عکسهای هنرمندانتون
آقا حامد مهربان ازتون کمال تشکر رو داریم.خیلی زحمت تک تک بچه ها رو کشیدین. واقعا ممنونBlush
آقا سینا (یوزارسیف )میدونم که همه تلاشتون رو برای شاد بودن ما میکردین.که بهمون خوش بگذره.و واقعن عالی بود.happy0065.gif
آقا فربود با اینکه ساکتین فوق العاده مهربونین.مرسی بابت همه ی زحمتایی که کشیدین. ( راستی التماس دعا و عذر زحماتashamed0006.gif بابت رم )
آقا علیرضا خیلی بهمون خوش گذشت.ممنون از همه ی هماهنگی ها و زحمتاتونSmile از یادگاری های قشنگتون ممنونم.
آقا غلامرضای ساکت، شمام خیلی زحمت کشیدین.ممنوم آقا ناصر از شیرینی های خوش مزتون ممنون.به اوووون سلام مخصوص برسونین.
آقا احسان ممنون که تو حرم یاد من بودین.
آقا مهدی.از اینکه انقدر خوش سفر بودین و باعث شدین بهمون خوش بگذره ممنون.خانم همراه و نازنینی دارین.ملینا جونم حتما کلاس نقاشی ثبت نام کنین.خیلی با استعداده.
از دوستان مهمان نواز مشهدی ممنونم.محفل گرم و به یاد موندنی رو در کنارتون داشتیم.icon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : بهــار , fireboud , بی تـــا , Prime , TootFarangi , hamed , rad007 , ساغر , maryamjoooon , shokolat , earth , Mehdi Marjani , Narges , Saina , fereshteh , naser_m , nafass , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 97
  • 98
  • 99(current)
  • 100
  • 101
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,973 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,332 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,338 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان