نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
هوا صبح که بیدار می شید سرده ه ه ه ه ه ه ه ه ه sad
نزدیک ظهر میشه چله تابستون angry3
عصر میشه معتدل و مرطوب confused
شب میشه یخچال خالی بایس بخاری روشن بنمایید fighting0030.gif

نصف شب بخواهید برید حرم سرد می باشد smiling ضمن اینکه خلوت تر است Tongue
یک چیز بگم ما خونمون اینوره شهره کلن تا حرم 2 ساعت راهه اینجا هم هوا سردتره نصبت به اونجا شما یک عدد ژاکت بیارید بسه ! confused2
من سرمایی ام کلن ملت با آستین کوتاه بیان تو خیابون من کاپشن می پوشم laughing3laughing3laughing3

یک چیز دیگه هم سعی کنید تو اینجا تاکسی خطی سوار نشید، نقشه همراه تون باشه حتما !!!!!!!!!! خودتون به تاکسی مسیر بدید از اونجا که می خواهید که ببرد تون.
هتل نزارید تاکسی بگیره واستون حالا بیایید می گم چرا !
تاکسی بیسیم بگیرید.
1829
1830

یک تاکسی بیسیم هم جدید افتتاح شده واسه خانم ها شمارش رو نمیدونم.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , Hasty , Matilat , fireboud , ساغر , hamed , Saina , Ali 324 , Narges , Mehdi Marjani , hamid , شفا یافته
مرسییییییی از راهنماییت.با این هم مانتو تابستونی باید بیاریم هم پاییزه هم زمستونه اونم واسه سه روزlaughing3laughing3laughing3laughing3
ما اینجا هنوز کولر روشن میکنیمHuhHuh
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2011/10/20, 01:42 PM)ساغر_س نوشته است: مرسییییییی از راهنماییت.با این هم مانتو تابستونی باید بیاریم هم پاییزه هم زمستونه اونم واسه سه روزlaughing3laughing3laughing3laughing3
ما اینجا هنوز کولر روشن میکنیمHuhHuh

نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کولر دیگه اینجا خاموشــــــــــــــــــــه smiling
مانتو تابستونی نیارید با خودتون سرده اونا خوب نیست ، اگر میارید زیرش حتما لباس گرم بپوشید.
من مانتو تابستونی که می پوشم الآن زیرش بلوز یقه اسکی می پوشم آستین بلند.

به طور کلی باد پاییز اینجا خیلی بده ، خیلی زود سرما می خورن همه ، چون مثلا ظهر هوا گرمتره میرن بیرون چیزی با خودشون نمی برن شب سردشون میشه.

ضمن اینکه امروز بارو آمد نم نم اینجا !!! ولی اونطرف خبری نبود laughing3
بارونش هم البته بارونی نبود ها !!!!!!!!! ولی خوب ...

لباس گرم حتما همراه تون باشــــــــــــــــــه love51
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ساغر
(2011/10/20, 01:47 PM)Milo نوشته است: نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه کولر دیگه اینجا خاموشــــــــــــــــــــه smiling
مانتو تابستونی نیارید با خودتون سرده اونا خوب نیست ، اگر میارید زیرش حتما لباس گرم بپوشید.
من مانتو تابستونی که می پوشم الآن زیرش بلوز یقه اسکی می پوشم آستین بلند.

به طور کلی باد پاییز اینجا خیلی بده ، خیلی زود سرما می خورن همه ، چون مثلا ظهر هوا گرمتره میرن بیرون چیزی با خودشون نمی برن شب سردشون میشه.

ضمن اینکه امروز بارو آمد نم نم اینجا !!! ولی اونطرف خبری نبود laughing3
بارونش هم البته بارونی نبود ها !!!!!!!!! ولی خوب ...

لباس گرم حتما همراه تون باشــــــــــــــــــه love51

مرسی عزیزم از اخبار جدیدت. بی صبرانه منتظر خبرهای جدید آب و هوا از طرف شما هستیمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
اگه یه لطفی کنی تا هفته آینده برف بیاد که ما هم یه فیضی ببریم ممنون میشیم.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
با سپاسlove51
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2011/10/18, 08:36 PM)Milo نوشته است: اگر واسه نماز می خواهید برید حرم باید یک ساعت قبلش اونجا باشید چون درها رو میبندن دیگه راهتون نمی دن داخل.
اذان صبح اینجا ساعت 4:30 هست با این حساب باید ساعت 3:30 حرم باشید.
البته از محل سکونت تون تا اونجا 5 دقیقه بیشتر نیست ( با ماشین !! پیاده حدوده 20 دقیقه راهه ) ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه.
نه خدایا پس میگیرم حرفموN_aggressive (35)
اینجوری پس اصلا 72سات نباید بخوابیم که3 30 نصفه شبه کی میتونه از خواب پاشه؟
مگه شب تا صبح بزاریمشون تو حرم بمونن خودمون برگردیمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
هیچ کس همفکری نمیکنه با من یعنی انقدر شجاع داشتیم ما اینجا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

دوستان خوبم بازهم قسمت نشد در جمعتون باشم angry2angry2angry2امام رضا(ع)نطلبیدندangry2angry2angry2angry2ولی از همگی التماس دعابرای دوستانی هم که نیومدند دعا کنید سلام مارا به امام رضا(ع)برسونیدsmilingsmilingsmilingانشالله سفر بعددر خدمتتون باشمsmilingsmiling
ساغرجون نه خداکنه برف وبارون نیاد تا بتونید از سفرتون بهترین استفاده را ببریدsmilingsmilingبا برف وباران به زحمت می افتیدconfused2confused2confused2سفرتون بی خطر انشالله به سلامتی ودست پر برگردیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : naser_m , ساغر
Khossssshhhhh behaleton.eltemase doa.bos bos

12 روز دیگر . . .

icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : Narges , بی تـــا , Matilat
(2011/10/20, 09:43 PM)Saina نوشته است:
12 روز دیگر . . .

icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile

ینی 10 روز دیگه..
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : Matilat
(2011/10/20, 08:44 PM)پویش نوشته است: ساغرجون نه خداکنه برف وبارون نیاد تا بتونید از سفرتون بهترین استفاده را ببریدsmilingsmilingبا برف وباران به زحمت می افتیدconfused2confused2confused2سفرتون بی خطر انشالله به سلامتی ودست پر برگردیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_question

بارون که نهDodgyاما برف آرهN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)آخه ما خوزستانیا ندیدبدیدیم.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
من عاشق مسافرت تو زمستونم که برم برف بازیN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)وقتی هم برف می بینم یادم میره چند سالمهagreement2agreement2agreement2agreement2party0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
اما این سری شوخی کردم آخه آبانماه و برف؟؟؟؟TongueTongueTongue
این مسافرت بیشترین لذتش زیارت امام رضا و دیدن دوستای گلمهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 101,973 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,332 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 38,338 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان