•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
نظر پزشک نظر نهایی هست دوست عزیز . ما الآن نه ام آر آی شما دیدیم نه اینکه حتی اگر هم بزاریدش نمی تونیم خوب تشخیص بدیم که آیا نظر ایشون درسته یا غلط . اعتماد اگر به این دکتر تون ندارید به پزشک دیگه ای مراجعه کنید icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Prime
عزیزم نمیخوام توی دلت و خالی کنم ولی منم دقیقا مثل شما هستم.یعنی هیچ عوارضی ندارم و ام ار ای منم جوابش مثل شما بود
شاید 8 تا دکتر ام ار ای دیده باشن همه تشخیصشون ام اس خیلی خفیف بوده و الا هم دارم دارو مصرف میکنم برای پیشگیری از پیشرفته شدن.. عزیزم تو هم نترس اگه هم خدایی نکرده ام اس باشه خدا رو شکر کن که زود فهمیدی
موفق باشیicon_questionicon_questionHeart
1.در تشخیص بیماری معاینه و تایید پزشک از ام ار ای هم مهمترست.2.بیماران مختلف شرایط مختلفی دارند.ام اس بعضی ها را زیاد گرفتار نمی کند.3.نوعی تست بینایی هم هست که می تواند جواب را قطعی تر کند .4.تغییرات فصلی روی من هم اثر منفی دارد.5.اگر پزشکت را قبول داری به او اعتماد کن.6.به صورت عقلانی با مساله برخورد کن.7.نگران نباش خدا از رگ گردن هم به تو نزدیکتر است.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , نازلی , Prime , PARASTOO8080 , parisa2011
از پاسخ همه شما دوستان عزیز متشکرم
نوار چشم جوابش ok بود و مشکلی نداشت اما پزشک کمیسیون و یک پزشک دیگه مثل پزشک قبلی تشخیص MS خفیف رو دادند ولی پزشک آخری گفت روی گردنم پلاک نیست.
ظاهرا جواب همه همینه: MS خفیف
بخدا اعتماد دارم و خودم رو به آغوش امن و مهربان خودش میسپارم.
با سپاس مجدد از لطف شما
و به امید سلامتی و بهبود همه انسانها
آمین
 تشکر شده توسط : nazaninn , Prime , biparva , یوسفی نازنین
با سلام و خسته نباشید
من مدتیه که به صورت مزمن گردن درد دارم که با کار زیاد بیشتر درد می گیره

بعضی اوقاتم که استرسی می شم دستام و پام یکطرفه بی حس می شه.
وقتیم روزمین میشینم پاهام خواب میره
به نظره شما ام اس دارم؟ یکم نگرانم آخه شخصیت استرسی دارم.
anakarnina61 عزیز
یکی از کاربران هم همین مشکل رو داشت و خیلی نگران بود
تازه علائمش از شما هم خیلی بیشتر بود
و غیر از علائمش ، خواهرش هم ام اسی بود که این می تونست امکان مبتلا بودنش را بیشتر کند
پیش دکتر صحرائیان رفتم تا ام ار ای بنویسه براش
دکتر گفت نه لازم نیست ، اول معاینه بعد ام ار آی
چون امکان داره با همه این علائم ام اس نباشه
پس به شما می گم اول اینکه نگران نباش ، دوم برو دکتر و کارها رو از اونجا پیگیری کن
البته این نظر من است
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
هیچ کدوم از این علائمی که گفتین نمیتونه ربطی به ام اس داشته باشه
۹۰ درصد مردم این علائم شما رو دارن
برای اطمینان بهتره به یه دکتر متخصص مراجعه کنین
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : یوسفی نازنین
دوست عزيزمanakarnina61 الان شما ميترسين اگه بترسين براتون بدتره استرستون بيشتر ميشه واون هم كه ميدونيد بده براتون
بعدشم من كه خيلي خوشحالم از اينكه اين بيمار رو دارم چون يه عالمه دوستاي خوب خوب پيدا كردم خيلي ماهنagreement2agreement2agreement2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : نادیا
سلام
روند تشخیص بیماری MS رو اینجا آوردیم.
همه ی علائم MS هم در این تاپیک حاضره.
اما اون چیزی که چکیده ی این مطالب و نظر دوستان هست این است که:
تشخیص MS بخاطر مشابهت اش با بیماری های روانی و بیماری های سیستم اعصاب منوط به تایید دست کم دو نشانه ی اصلی
ازین بیماری و آزمایش MRI و تشخیص حمله است.
که این مهم از دست متخصص مغز و اعصاب تنها برمیاد.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : TootFarangi
سلام دوسته عزیز..
من 4 سال پیش با علایم بی حسی رفتم دکتر و بعد از ام ار ای دکترم گفت چنتا پلاک تو گردنته.منم گفتم خوب چیکار کنیم نمی دونستم  پلاک یعنی چی اونم چیزی نگفت چنتا قرص نوشت گفت چن ماه بعد بیا پیشم برای معاینه..منم نه قرصا خوردم نه چند ماه بعد رفتم پیشش..تا حمله دوم باعث فلجی دستام شد که مانع انجام کارای روزمره شده بود.. وبا مراجعه به یه دکتر دیگه.ایشون هم گفت چیزیت نیست و عصبی هستش و چنتا قرص..با گذشت زمان و شدت یافتن دوباره و مراجعه به دکتر اول و شنیدن چنتا سرکوفت..! بازم ام ار ای و کارهای قبلی و مشاهده 7-8 تا پلاک و تجویز سینووکس.. و بی تفاوتی من... زندگی باز می گذشت با فراز و نشیبهاش
تا همین چن ماه پیش که دوباره حمله 3 و 4 اومد و باعث بیحسی پاهام شد..که باز با مراجعه دکتر و ام ار ای و مشاهده 2-3 برابر پلاک های قبلی و تزریق 10 سولو میدرول کمی خوب شدم ...ولی الان بازم بی حسی تو دستام هست..که منو یکم به فکر انداخت برای تزریق آمپولهاExclamationHuhTongue

دادا تو که از من بی خیالتر نمی خوای باشی بعد از این همه مصیبت بازم نمی خواستم سینووکسو تزریق کنم..
که با ورود شانسی و اتفاقی من به این سایت و راهنمایی دوستان مخصوصا نازنین عزیز امروز اولین سینووکسو زدم...درسته الان درد شدیدی رو تحمل می کنم ولی حس خوبی دارم..
پس شما هم دنبال راه فرار نباش..انشاالله که مریضیت ام اس نیست..ولی با مراجعه به دکترهای دیگه اگه ام اس تشخیص داده شد ..حتما آمپولاتو بزن..
با تشکر شهاب
 تشکر شده توسط : Ghost

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 84
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: