•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون
همین حرفایی که درباره عوارض امپول میگید ادمو میترسونه
اینکه باید مسکن خورد و جاش درد داره یا سیاه میشه یا تب یا....Sad
خب ادم پشیمون میشه کلا از امپول
(2011/08/15, 12:16 PM)مهوش نوشته است: همین حرفایی که درباره عوارض امپول میگید ادمو میترسونه
اینکه باید مسکن خورد و جاش درد داره یا سیاه میشه یا تب یا....Sad
خب ادم پشیمون میشه کلا از امپول

نه به هیچ وجه نترسید!
چون خیلی از بچه ها هیچ مشکلی با دارو ندارند.
نه کبودی نه تب نه هیچی!

اما اینجا کسانی میان و مینویسند که مشکلی دارند.
که تازه مشکلات همه قابل حله!

اگر صحیح تزریق کنید به ندرت عوارض خواهید داشت.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud
سردرد و گیجی و یا سینگینی سر میتونه از عوارض بتافرون باشه؟ من از زمانی که بتافرون تزریق می کنم سرم سنگینه . کسی تجربه داره؟ Huh
(2011/08/22, 04:25 PM)sarv1 نوشته است: سردرد و گیجی و یا سینگینی سر میتونه از عوارض بتافرون باشه؟ من از زمانی که بتافرون تزریق می کنم سرم سنگینه . کسی تجربه داره؟ Huh

سلام گلم،من تجربه کردم کلاً من کلکسیون دردم اینترفرونها که بتافرون هم جزو انهاست عوارض عجیب قریبی دارند. سردرد وسر گیجه و سنگینی سر از نشانه های ام اس است
نشانه هاي بيماري MS
تشخیص بیماری ام اس
 تشکر شده توسط : fireboud
سلام میلوجان منم هنوز بعد 5 ماه وقتی تو شکمم میزنم قرمز میشه و درد داره
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
من 20 ساله که ms دارم تو این مدت داروها ودرمانهای زیادی داشتم..الان مدت 5 ماهه که دارم بتافرون میزنم پاهام بشدت درد میکنه ومتورم شده.....پوست صورتم که کاملا تبیعی بود خشک شده..موهای لخت وصافم کاملا وز کرده ومجعد شدهrolleyessad نمی دونم آیا عوارض دارویه؟sad
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
(2011/08/25, 04:27 PM)nead نوشته است: سلام میلوجان منم هنوز بعد 5 ماه وقتی تو شکمم میزنم قرمز میشه و درد داره

من دیگه روی شکم با دستگاه نمی زنم . فقط روی بازو و باسن با دستگاه میرنم Tongue بازم میسی love28
(2011/08/25, 04:34 PM)m.aslangir نوشته است: من 20 ساله که ms دارم تو این مدت داروها ودرمانهای زیادی داشتم..الان مدت 5 ماهه که دارم بتافرون میزنم پاهام بشدت درد میکنه ومتورم شده.....پوست صورتم که کاملا تبیعی بود خشک شده..موهای لخت وصافم کاملا وز کرده ومجعد شدهrolleyessad نمی دونم آیا عوارض دارویه؟sad

والا من یک ساله بتافرون میزنم . موهای سرتون که به نظرم پامپو تون را عوض کنید من معمولا یا NIVEA می گیرم یا My اونم از نوع تقویت کننده اش که تو نرم کننده هم داره شمامپو DOVE هم خوبه خیلی عالی هستن همشون . شامپو شوما هم خوبه اون خارجی هست ها شوما ایرانی نگیرید شوما خارجی حدود 5000 تومنه اون مدلی را بگیرید که رنگش قهوه ای هست خیلی باحاله .
واسه پاتون نمی دونم چی بگم واسه من که پیش نیومده Huh
پوست صورت تون رو هم سعی کنید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید که چرب نکنه !!!!!!!!!!!!! فقط پوست رو خیس کنه که Nivea خوبه ضمن اینکه شامپو سر و بدن cliff هم بسیار عالی هست واسه ی صورت تون خیلی خوب عمل می کنه از این ماسک های میوه هم بزنید بد نیست .
همین دیگه smiling
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Hasty
(2011/08/26, 12:10 AM)Milo نوشته است: من دیگه روی شکم با دستگاه نمی زنم . فقط روی بازو و باسن با دستگاه میرنم Tongue بازم میسی love28
(2011/08/25, 04:34 PM)m.aslangir نوشته است: من 20 ساله که ms دارم تو این مدت داروها ودرمانهای زیادی داشتم..الان مدت 5 ماهه که دارم بتافرون میزنم پاهام بشدت درد میکنه ومتورم شده.....پوست صورتم که کاملا تبیعی بود خشک شده..موهای لخت وصافم کاملا وز کرده ومجعد شدهrolleyessad نمی دونم آیا عوارض دارویه؟sad

والا من یک ساله بتافرون میزنم . موهای سرتون که به نظرم پامپو تون را عوض کنید من معمولا یا NIVEA می گیرم یا My اونم از نوع تقویت کننده اش که تو نرم کننده هم داره شمامپو DOVE هم خوبه خیلی عالی هستن همشون . شامپو شوما هم خوبه اون خارجی هست ها شوما ایرانی نگیرید شوما خارجی حدود 5000 تومنه اون مدلی را بگیرید که رنگش قهوه ای هست خیلی باحاله .
واسه پاتون نمی دونم چی بگم واسه من که پیش نیومده Huh
پوست صورت تون رو هم سعی کنید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید که چرب نکنه !!!!!!!!!!!!! فقط پوست رو خیس کنه که Nivea خوبه ضمن اینکه شامپو سر و بدن cliff هم بسیار عالی هست واسه ی صورت تون خیلی خوب عمل می کنه از این ماسک های میوه هم بزنید بد نیست .
همین دیگه smiling
سلام میلو جان از بابت جوابت ممنونم...........اما جالبه که من دقیقا همین شامپوهایی که گفتی وکرمی که گفتی استفاده میکنم اما موئثر نیست حسابی کلافه شدمsadangry3angry3angry3

امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
هستی عزیز فکر نمیکنم این موراد از عوارض بتافرون باشه ولی بهتره با دکترتون مشورت کنید .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام
من بعد از5ماه که دارم بتافرون تزریق می کنم یه مشکلی واسم پیش اومده!!!
دست و پاهام بخصوص پاهام خیلی مور مور میشن مخصوصأ شب ها!!!
روی صورتم هم فشار احساس می کنم(یه حس بدیه)rolleyes
می خواستم اگه کسی راجع به این علائم اطلاعاتی داره لطف کنه بهم بگه(پیشاپیش خیلی ممنونم)
من نمیدونم این علائم مربوط به دارو هست یا نه؟؟؟؟؟
نمیدونم وجود داشتنشون طبیعیه یا نه؟؟؟؟؟؟
تنها چیزی که میدونم اینه که الان این علائمو دارم و اذیتم می کنن ....

If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,122 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,910 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 45,758 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  تهيه بتافرون hamid 507 278,873 2018/03/05, 10:39 PM
آخرین ارسال: hessam
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,132 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اثربخشی و عوارض زیفرون نسرین کریمی 141 50,460 2016/03/07, 02:39 PM
آخرین ارسال: soheila.f.d
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 71,357 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,298 2014/06/20, 11:44 AM