نظرسنجی: در دیدار ماسوله - انزلی ...
شرکت خواهم کرد
100.00%
25 100.00%

0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی ( بسته شده )
ندا جان جريان ورزش اينه :icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : khatoon25
(2011/04/11, 11:50 AM)baran. نوشته است: ندا جان جريان ورزش اينه :icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
عجبببب.wink2wink2wink2
مرسي باران جون ذهنمو روشن كردي با تجهيزات بيامwink2wink2wink2agreement2agreement2agreement2laughing3

تشکر شده توسط : i3aran
دوباره من اومدم
سلام

دوستان خواستن که روز سفر رو مشخص کنیم .
تو این چند روزه چندین بار روز سفرمون تغییر کرد تا اخرسر به بهترین زمان فکر کنم رسیدیم .

تاریخ سفرمون 29 و 30 اردیبهشت ماه هست .

دلیل انتخاب این روزها رو هم خدمتتون عرض میکنم که در جریان کار باشید و فکر نکنید بنا به سلیقه خودمون این روزها انتخاب شده .

اول 15-16 اردیبهشت رو انتخاب کردیم و ظاهرا انتخاب خوبی بود . چون هفدهم تعطیل هست و گفتیم میتونیم یه روز استراحت کنیم تا خستگی سفر به در بشه ولی بعدش دیدیم 3 روز زمان خوبی برای مسافرت رفتن عموم هست پس جاده ها شلوغ ‌ ِ مکان های تفریحی شلوغ هست و تقریبا باید تو شلوغی سفر کنیم . به خاطر همین این روزها رو کنسل کردیم .

انتخاب دوممون 22 - 23 اردیبهشت بود که با توجه به حرف چند تا از دوستان که تا الان در بحث شرکت کردند تغییر پیدا کرد .
مثلا ندا گفت تو این روزها نمیتونم . مهدیه گفت نمیتونم تو این ماه مرخصی بگیرم . فرشید هم بهم گفته بود سخته سرکلاسم نرم چون تازه غیبت داشتم . پس به خاطر احترام به این سه عزیز و چون خیلی دوست داریم تو جمعمون باشن این روزها هم حذف شد .

و به 29 - 30 اردیبهشت رسیدیم . که از همه نظر خوبه .
از شلوغی جاده ها کاسته شده . با توجه به اینکه اول خرداد هست مکان های تفریحی خلوت هست و کمتر کسی به سفر میره . یه جورایی هم مرخصی گرفتن راحت تره .
پس وعده دیدار ما این ۲ روز شد .
که به احتمال خیلی زیاد 29 اردیبهشت یعنی پنجشنبه طرفای ساعت 5 از تهران حرکت میکنیم و 30 اردیبهشت یعنی جمعه طرفای ساعت 23-24 به تهران میرسیم .

از ته دلم ارزو میکنم که همه دوستان بتونن بیان .
مطمین باشید سفری که در حال تدارکش هستیم و حامد تا اینجای کار خیلی زحمت کشیده سفر خیلی خیلی خیلی خوبی خواهد بود و از همه لحاظ تکمیل هست .

راجع به قیمت هم دوستان سوال پرسیدن که باید بگم این قیمت امکان داره بالا پایین بره .
البته پایین اومدن قیمت تقریبا غیرممکنه . چون قیمت این تور نزدیک به 90 تومن هست که ما تا اینجا قیمت رو پایین اوردیم . تمام تلاشمون رو میکنیم که بهترین خدمات رو بگیریم . یعنی علاوه بر قیمت خدمات عالی مد نظر ماهست . مثلا تا اینجای کار تونستیم یکی از بهترین هتل ها رو برای سکونت انتخاب کنیم .

دیدار شمال آبان 89 دیدار فوق العاده عالی بود ولی من قول میدم این دیدار از همه لحاظ از اون سرتر باشه . پس واسه حضور در این دیدار تردید نکنید.

اینم بگم که خیلی دوست دارم پریا در این دیدار حضور داشته باشه . یه خورده سخته ولی اگه دخمل کوچولومون همکاری کنه حتما شدنیه wink2
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hamed , fireboud , سحــــــــر , shahrzad , مـه ســـا , Prime , farshid , i3aran , h.kakavand , khatoon25 , nazaninn , pariya , بهــار , Majid , Narges
مرسی حمید جان ، خیلی دوست دارم که هر دونفرشون حضور داشته باشن ، وای چی می شه love28love28

بهترین امکانات و خدمات رو برای این سفر پیش بینی کردم و از صمیم قلب می خوام سفری زیبا و بیادمونی باشه .

خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : hamid , shahrzad , سحــــــــر , farshid , khatoon25 , pariya
حامد باید هزینه دو نفر رو بدیا smilingsmilingsmiling
اگه اینجوری باشه منم تو چمدون قایم میشم laughing3laughing3

حالا چند درصد احتمال داره که بیایید ؟
من قول میدم وسیله نقلیه رو هر یک ساعت نگه دارم .
پیاده روی زیاد نریم .
غذای مناسب خودم میارم .
دیگه کلا هر چی که برای دخملمون واجبه من میارم فقط هر سه تای شما بیاین
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : shahrzad , hamed , khatoon25 , pariya
خدا رو شکر 15 اردیبهشت نشد چون عروسی پسر داییم بود
تو دیدار قبلی شمال هم من مجبور شدم عقد پسر داییم نرم تا با بچه ها باشم قابل توجه اونایی که میگن کلاس داریم و دیدارو نمیانTongue
منم خیلی دوست دارم پریا بیاد اما ازش خواهش میکنم احساسی تصمیم نگیره این ماههای آخر خیلیییییی حساسه و خیلی نیاز به مراقبت هستlove51 البته خودش بهتر از من میدونه اگه هم بیاد ما همه تلاشمونو میکنیم که پریا جون حتی یه کوچولو هم اذیت نشهlove51
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : shahrzad , hamed , farshid , khatoon25 , pariya
الهی پریا جون
هر کاری لازم باشه انجام میدم تا شما سه تایی بیاین..
عزیزم میشه منم بشم خالش؟!
خیلی دوستش دارم هااااااااااااااااااااا
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hamed , pariya
حمید ایشا ا... ابن دو نفر بیان ، هزینه کل تور رو می دم عزیزم smiling

سحر خانوم پسر دائیتونم صبر می کنه ببینه ما کی قرار داریم مراسمهاشو بندازه اون روز؟ wink2
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , pariya
(2011/04/11, 08:16 PM)hamed نوشته است: حمید ایشا ا... ابن دو نفر بیان ، هزینه کل تور رو می دم عزیزم smiling

سحر خانوم پسر دائیتونم صبر می کنه ببینه ما کی قرار داریم مراسمهاشو بندازه اون روز؟ wink2

والا چی بگم آخرم حس میکنم مراسم با سفر ما یکی میشه خدایی نکردهconfused
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

سلام
می بینم که این تاپیک اصلا منحرف نشده !!confused
 تشکر شده توسط : pariya , hamid , Majid , سحــــــــر

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...