امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورزش در آب برای بیماران ام اس
سلام به همگیicon_question
ببخشید ها من شنا و استخر و خیلی دوست دارم ولی همین هزینه هاش برامن شوک روحی میشه بعد چند جلسه بجا لذت شنا غرق حساب و کتاب میشم ashamed0006.gifconfused
بنظر من اول بهتره برا کسهایی که MS دارن اول يه كارت تخفيفي ، رايگانی چیزی در نظر بگیرن تا بعد agreement2
بخاطر گرما و مسیر و وسیله و هزینه همون دوش و وان بهترین گزینه است فعلا305320_JC_thinking
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : elham 66 , siamak.m.h , پریا حقیقت پور
(2018/07/31, 02:02 PM)پروانه نوشته است: سلام به همگیicon_question
ببخشید ها من شنا و استخر و خیلی دوست دارم ولی همین هزینه هاش برامن شوک روحی میشه بعد چند جلسه بجا لذت شنا غرق حساب و کتاب میشم ashamed0006.gifconfused
بنظر من اول بهتره برا کسهایی که MS دارن اول يه كارت تخفيفي ، رايگانی چیزی در نظر بگیرن تا بعد agreement2
بخاطر گرما و مسیر و وسیله و هزینه همون دوش و وان بهترین گزینه است فعلا305320_JC_thinking

? اطلاعیه ورزشی
با توجه به توافق به عمل آمده با اداره کل ورزشی و جوانان استان تهران و بخشنامه شماره (2611/د/97/206 مورخ 17/04/1397) اعضای انجمن ام اس ایران می توانند تا پایان سال جاری از استخرها و اماکن ورزشی این اداره کل در سطح استان تهران با تخفیف50% استفاده نمایند.
علاقمندان به استفاده از این امکانات می توانند با مراجعه به ادارات ورزشی و جوانان در سطح استان تهران (شهرتهران و شهرستان های استان تهران ) و ارائه کارت عضویت خود معرفی نامه برای اماکن ورزشی دریافت نمایند.
مدیریت امور ورزشی انجمن ام اس
آدرس ادارات ورزش و جوانان استان تهران :
1. شمیران : خ شریعتی، بالاتر از پل صدر، خ ش میرزاپور(سهیل) بن بست طاهری، جنب فدراسیون تکواندو، اداره ورزش و جوانان شمیرانات. آقای حسن زاده
2. شهرری : میدان شهدای شاملو، خ فرمانداری، پشت مترو، جنب باشگاه شهید مقدم. آقای یوسف زاده
3. پاکدشت : جاده امام رضا، پشت شهرداری،میدان شورا، اداره ورزش و جوانان شهرری.
دبیرخانه خانم چراغی
4. بهارستان : فلکه اول گلستان، ارغوان شرقی، انتهای حافظ2، اداره ورزش و جوانان بهارستان.
بخش ورزش بانوان
5. ورامین : میدان راه آهن، ابتدای خیابان شهید بهشتی، قبل از اداره برق،اداره ورزش و جوانان. اداره اماکن
6. شهریار : میدان معلم، اداره ورزش و جوانان شهریار. آقای محمدی
7. رباط کریم : خ بخشداری، خ گلزار، پشت امام زاده، اداره ورزش و جوانان رباط کریم. آقای قوانلو
8. اسلامشهر : انتهای خیابان باغ نرده (سلمان فارسی) اداره ورزش و جوانان اسلامشهر. دبیرخانه
9. فیروزکوه : خ پاسداران، جنب کمیته امداد، اداره ورزش و جوانان فیروزکوه. دفترریاست خانم سراج
10. دماوند : خ جنب آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان دماوند. آقای یزدانی
11. پیشوا : چهارراه حرم، اداره ورزش و جوانان پیشوا. آقای بوربور
12. شهرقدس : 45 متری انقلاب، خ شهرداری، جنب استخرآبشار. اداره ورزش و جوانان شهرقدس.آقای کرمی
13. استادیوم تختی : تهران، انتهای خ پیروزی، بزرگراه بسیج، بلوار هجرت، مجموعه ورزشی تختی.
آقای امین زاده

@iranmSociety

www.iranms.ir
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سپاسگزارم و مسئولان زحمت کشیدن شهرستانی ها هم حتما تشریف میارن حداقل هفته ای یکبار بیان تهران شنا کنن برگردنconfused
یا چه کاریه داشته باشن هزینه رفت و برگشت میشه صد و خورده ای همون میدن شهر خودشون میرن استخر دیگهangry2
شایدم من خبر ندارم بیماری MS فقط تهران و اطرافش هستشconfused2
خيلي خوب ميشد كه لااقل موضوع بيماران و تو همه جا ملاحظه ميكردن بهرحال جاي اين بحث شايد اينجا نباشه فقط بشه راجب فوايد اب درماني گفت که واقعا عالیه تاثیرشicon_cry
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , پریا حقیقت پور
(2018/07/31, 08:07 PM)پروانه نوشته است: سپاسگزارم و مسئولان زحمت کشیدن شهرستانی ها هم حتما تشریف میارن حداقل هفته ای یکبار بیان تهران شنا کنن برگردنconfused
یا چه کاریه داشته باشن هزینه رفت و برگشت میشه صد و خورده ای همون میدن شهر خودشون میرن استخر دیگهangry2
شایدم من خبر ندارم بیماری MS فقط تهران و اطرافش هستشconfused2
خيلي خوب ميشد كه لااقل موضوع بيماران و تو همه جا ملاحظه ميكردن بهرحال جاي اين بحث شايد اينجا نباشه فقط بشه راجب فوايد اب درماني گفت که واقعا عالیه تاثیرشicon_cry

حواسم نبود تبریزی، ایشالا مسئولان تو هر رده‌ای که هستن یکم آدم بشن!!!
 تشکر شده توسط : پروانه , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فواید شنا برای سلامتی Sina 16 29,144 2014/02/25, 11:19 PM
آخرین ارسال: paeazan
  ورزش های تقویت عضلات زانو قابل اجرا در استخر شنا shokolat 0 11,958 2011/12/09, 07:10 PM
آخرین ارسال: shokolat
  آشنایی با صدمات ورزش شنا و توان بخشی آنها shokolat 0 8,179 2011/11/25, 12:48 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست