•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
(2010/01/06, 11:05 PM)نادر نوشته است: بعد زد به گوشم و.....
نادر جان مشكلات گوش تقريبا ميشه گفت كاملا با ام اس بي ارتباطن . چند وقته پيش ( حدودا يك ساله پيش ) منم يه مشكلي برايه گوشم پيش اومد كه يه مقدار عجيب غريب بود. با پزشكم كه صحبت كردم گفت ربطي به ام اس نداره� و تقريبا ميشه گفت تنها عضوي كه ام اس روش عارضه نداره گوشه Wink
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : نادر
من قبل از این که ام اسم تشخیص داده بشه کرخی پاهارو داشتم یهو 4 5 روز چشم چپم تاری پیدا کرد رفتم چشم پزشک گفت شاید یه التهاب باشه بهم قطره داد بعد از 2 روز هم خوب شدم حالا نمی دونم بخاطر ام اس بوده یا نه !
(2010/03/02, 05:23 PM)nazanin.banoo نوشته است: من قبل از این که ام اسم تشخیص داده بشه کرخی پاهارو داشتم یهو 4 5 روز چشم چپم تاری پیدا کرد رفتم چشم پزشک گفت شاید یه التهاب باشه بهم قطره داد بعد از 2 روز هم خوب شدم حالا نمی دونم بخاطر ام اس بوده یا نه !

عزیزم حتما به خاطر ام اس بوده . به نظر من هیچ احتیاجی هم به قطره نداشتی . من پارسال مدت 20 روز چشم چپم نمی دید و چشم راستم هم انگار از پشت شیشه مشجر نگاه می کردم ولی خود بخود بهبود پیدا کرد
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
من با مشكلي كه براي چشم راستم پيش آمدند گفته شد ام اس داري. حالا ديديد يه نفر هم چشم راستش مشكل داشت.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
حدود چهار ماه است که تاری دید چشم راست دارم نوار عصب چشمم هم سالم است دو بار ام ار ای دادم ان هم سالم بوده است دکتر گفته است این مشکل مربوط به استرس است البته سرگیجه وتکرر ادرار گزگز دست وپا خارش بدن هم دارم ایا این مربوط به ام اس است
ShyShyShy
(2010/04/11, 07:40 AM)5233 نوشته است: حدود چهار ماه است که تاری دید چشم راست دارم نوار عصب چشمم هم سالم است دو بار ام ار ای دادم ان هم سالم بوده است دکتر گفته است این مشکل مربوط به استرس است البته سرگیجه وتکرر ادرار گزگز دست وپا خارش بدن هم دارم ایا این مربوط به ام اس است
ShyShyShy
خیلی خودت رو درگیر نکن اما اگه خیلی نگرانی با دکتر دیگه ای هم مشورت کن
علائم خیلی از بیماریها مثل همن تشخیص اصلی بعد از آزمایشای مربوطه داده می شه بنابراین اگه می بینی دکتر بهت می گه مال استرس بدون که تو جواب آزمایشات چیزی نبوده پس نگران نباش
ولی بازم میگم با دکتر دیگه ای هم مشورت کنی بد نیست
منم چشم سمت راستم تار میدید و نور اذیتم میکرد.نور خورشیدو لامپ خونه و نور موبایلو تلویزیون.ولی با مصرف کورتون خوب شد.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
منم چشم راستم بود خیلی هم طول کشید تابرگرده چشم راستم کم کم دیدش از بین رفت ولی سردردشو یادم نمیر یه هفته ده روز سردر داشتم بدون اینکه قظع شه دکترم میگفت به خاطر التهابیه که عصبم به واسطه حمله داره
 تشکر شده توسط : warrior
من بعد از این پالس کورتون چشام شدیدا خشک میشه راستی عصبی که از بالای سرم میاد میره تو چشمم هم از بس ورم کرده بود کاملا حسش میکردم واسه کاهش عوارضش راهی هست البته من کاری به کار این عوارض ندارما بنده خداها کارم ندارن
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
من هم با تاری دید چشم سمت راستم بیماریم تخشخیص داده شد، کلا یک ماه طول کشید یک هفته بیمارستان بستری شدم و با تزریق 5 سرم که به هر کدوم 2 تا کورتن تزریق می شد بهتر شدم
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال