•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بستری شدن در بیمارستان(پالس)
ندا خانم سلام ، کورتون با امپولهای ما مغایرتی نداره کورتون جدای از اینترفرونهاست .امپولت رو حتما بزن love28love28love28icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : yummy , movahedi , pariya1361
من خونه رو ترجیه میدم .تو خونه بستری میشم البته پرستارم اشناست بخاطر همین تابحال دو بار بستری شدم .عوارضشم دهن تلخیو .حالت تهوه خفیف بوده .ولی بعد اون کلی انرژی می گیری یعنی دوپینگ میکنی.agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : yummy , movahedi , pariya1361
منم همیشه تو خونه بستری میشم.وقتی میرم بیمارستان وحشت میکنم.sad2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : movahedi , pariya1361
منم هفته پیش بیمارستان بستری شدم دهنم تلخه میلم به غذا و شیرینی خیلی زیاده خوابم به هم ریخته صورتم پف کرده پام از زانو به پایین تو یخه
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
(2012/06/01, 02:58 PM)لیلی آسمانه نوشته است: منم هفته پیش بیمارستان بستری شدم دهنم تلخه میلم به غذا و شیرینی خیلی زیاده خوابم به هم ریخته صورتم پف کرده پام از زانو به پایین تو یخه

نمک نباید مصرف کرد بعد از پالس تراپی،
پف کردن پوست بدن بعد از پالس بعلت مصرف شوری بیش از حده !!!
منظورتون از اینکه توی خونه دبستری میشید اینکه با انپزیوکد میرید خونه و بعد پرستاری چیزی میاد بالا سرتون ؟ یا خودتون میری پیش دکتر چطوریه من که متوجه نشدم confused
من 5باربستری شدم وپالس گرفتم 4بار5تاپالس در10روزگرفتم بعدازپالس تراپی دردتمام بدن داشتم امابعد4-5روزاحساس سبکی دربدنم کردم یعنی حالم خوب شددرآخرین بارخردادامسال 10تاپالس توی 5روزگرفتم درآخرین بارپالس تراپی یکی ازپرستارهای بیمارستان یک کم بداخلاقی کردسرم منوخیلی تندکردگفت بایدتوی 2ساعت تمام بشودمن گفتم یک کم آهسته ترش کن گفت نه نمیشه.پرستارکه رفت کل بدنم بی حس شدوچشمهای من تارشدهیچی ندیدم همراه من سرم راکم کردیک که گذشت دیدچشمهای من برگشت.خودم هیچی نمیدیم که بخوام سرم روکم کن.پالس تراپی برای کنترل خیلی خوب است اماسرم نبایدخیلی تندبیاید
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : movahedi , رامنا , pariya1361
ali jon manam bad az tashshis bimarim 7 pals kortooon baram dr jonam tajviz kard roooz aval tarsidam ama az roooz 2 1 moshaver gol omad v bad az koli harf zadan roohiyam avaz shod evilgrin0039.gif.alanam 4 gors perdinezolamo khordam imroooz.taze palsham tamom shode....fagat movazebe khodet bash esteres tatil fagat shad bash v bekhand. b omid behbodi hame.agreement2agreement2agreement2
man 6 mah bimarestan raftam va plas perednisolon gereftam vali moteasefane ab morvarid gereftam va tosiye mikonam ke shoma ham cheshmaton ro chek konid
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : movahedi , nahid , pariya1361
کاملا خیالت راحت باشه
ایشالا سالم میری و برمیگردی
اونجا خودشون همه کارارو ردیف میکنن
دو سه تا تست ازت میگیرن که بدنت با کرتون ناسازگاری نداشته باشه یه موقه
واسه من ۲روز این تستام طول کشید
روز دوم سرم معمولی قندی نمکی بهم زدن(که من روز آخر فهمیدم فرق میکرده) ترفند جالبی بود!
از روز سوم شرو کردن کرتون
من فقط خوشخواب شده بودم و معدمم یکم اذیت شد(یبوثت و این حرفا)
ساعت ۷ صبح سرمو میزدن ۱۱ برمیداشتن
اصلن استرس نداشته باش فک کن رفتی استراحت چند روز٬ بخور و بخواب
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : ahya , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پالس تراپی وعوارض کورتون TootFarangi 269 293,566 2022/08/27, 12:39 PM
آخرین ارسال: zahra.mash
  پالس كورتون و سرعت عمل مغز yaro 68 69,705 2019/12/04, 10:06 AM
آخرین ارسال: GASEM
  چگونه از پزشکتان در زمان نیاز به پالس و حمله ms وقت ملاقات گرفتین hessam 6 4,478 2018/06/17, 12:50 PM
آخرین ارسال: nahid
  شرح حال يك حمله كه منجر به بستري شدن شما وگرفتن پالس تراپي شده است عمومهربان 64 45,701 2017/09/02, 08:36 PM
آخرین ارسال: i_sh
  پالس تراپی در منزل parastoo joon 44 41,393 2016/02/19, 01:14 PM
آخرین ارسال: atlasweb

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان