•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متیل پردنیزولون
(2016/03/21, 03:16 PM)raha2 نوشته است: سلام
کسی تا حالا امپول ریتوکسی با پردنیزولن باهم استفاده کرده؟
سلام
منافاتی با هم نداره. من وقتی دکتر برام تشخیص دویک داد گفت باید ریتوکسیماب بزنم و متیل پردنیزولون برای برطرف شدن التهاب نخاع. ولی چون یه ماه قبل 5 تا متیل زده بودم گفت نیازی نیست
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
سلام
دوستان شما بعد پالس تراپي با متيل داخل سرم درمانتون رو با قرص ادامه ميدين تا حمله كامل بخوابه يا با همون سرم قطع ميكنين درمان رو?
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
من يكبار پالس گرفتم بعد از پالس تراپى، قرص ميخوردم. اگه اشتباه نكنم اين طورى: دو روز ٣/٤، دو روز ١/٢،دو روز ١/٤ بعد قطع كردم.
 تشکر شده توسط : شیرین
گلم به تجويز دكتر صحراييان؟
بنظرت بخاطر اين بود كه حمله كامل بخوابه يا چي؟
من الان هفته ١٣ بارداريم
سه شنبه وقت ويزيتمه از دكتر صحراييان ميام تهران ولي امروز پالسم تموم ميشه موندم از فردا قرص متيل رو بخورم يا نه
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
دوستم من اون موقع دكتر زمانى پزشكم بودن. طبق دستور پزشكت عمل كن.اگه بهت نگفتن بعدش قرص بخور، حتما احتياجى نبوده.
 تشکر شده توسط : شیرین
(2016/04/06, 12:06 PM)شیرین نوشته است: سلام
دوستان شما بعد پالس تراپي با متيل داخل سرم درمانتون رو با قرص ادامه ميدين تا حمله كامل بخوابه يا با همون سرم قطع ميكنين درمان رو?

من آخرین باری که پالس شدم(چند هفته پیش )بعد از اتمامش قرص خوردم دوروز 1,دوروز ۳/۴،دوروز ۱/۲,دوروز ۱/۴ اما شده تاحالا پالس بشم بعدش قرص نخورم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه , شیرین
من نمی دونستم سوالم رو کدوم تاپیک مصرف کنم من اولین بار سال 92 تاری دید گرفتم رفتم دکتر و پالس تراپی شدم گفت هر تاری دید ام اس نیست تا اینکه 1 سال بعد دوباره تار شد اون زمان پیش دکتر بهرامی رفتم و گفت ام اس هست و بهم سینوکس داد 4 تا تزریق کردم بعد رفتم پیش دکتر مقدسی ام ار ای جدید اینا نوشت و ازمایش اینا گفت نه ام اس نیست هر تاری ام اس نیست و گفت برای اطمینان صد در صد اب نخاع بده اب نخاع رو با هر بدبختی انجام شد و متاسفانه جواب اون مثبت بود اما دکتر گفت ام اس تو در مقابل بقیه هیچی نیست و از اون موقع قرص سل سپت داد چون تو ایران نبود من از اردبیهشت 93 تا الان سوپریمون می خورم می خواستم بدونم هیچ کدوم از شماها این دارو رو خوردین من همش می ترسم این دارو نتونه کنترل کنه هر دفعه هم به ایشون میگم میگه نه خوبه. کسی از این دارو استفاده کرده
(2016/05/06, 04:42 PM)kimia_f نوشته است: من نمی دونستم سوالم رو کدوم تاپیک مصرف کنم من اولین بار سال 92 تاری دید گرفتم رفتم دکتر و پالس تراپی شدم گفت هر تاری دید ام اس نیست تا اینکه 1 سال بعد دوباره تار شد اون زمان پیش دکتر بهرامی رفتم و گفت ام اس هست و بهم سینوکس داد 4 تا تزریق کردم بعد رفتم پیش دکتر مقدسی ام ار ای جدید اینا نوشت و ازمایش اینا گفت نه ام اس نیست هر تاری ام اس نیست و گفت برای اطمینان صد در صد اب نخاع بده اب نخاع رو با هر بدبختی انجام شد و متاسفانه جواب اون مثبت بود اما دکتر گفت ام اس تو در مقابل بقیه هیچی نیست و از اون موقع قرص سل سپت داد چون تو ایران نبود من از اردبیهشت 93 تا الان سوپریمون می خورم می خواستم بدونم هیچ کدوم از شماها این دارو رو خوردین من همش می ترسم این دارو نتونه کنترل کنه هر دفعه هم به ایشون میگم میگه نه خوبه. کسی از این دارو استفاده کرده

قرص رو نمي نمي شناسم ولي يه مدت كه دكتر خودم آمريكا بود دكترم شده بود كارش خيلي عاليه خيلي قبولش دارن بهش اعتماد كن
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
دوستان من دارم الان پالس مي گيرم اين دفعه حمله ام حسي بوده يعني دست و پاي چپم خواب رفته چقدر طول مي كشه بعد از پالس برگرده؟ نمي دونم الان ٤ تا زدم ولي هيچ تغييري نمي بينم
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
سلام من حدود ۲ ساله که ام اس دارم و الان که دارم این مطلب را می زارم بیمارستان هستم و هر روز از الان ۵ روزه دارم سرم میزنم و اسم دارو رو نمیدونم ولی هر وقت که به بیمارستان میام و  سرم میزنم قندم خیلی میره بالا حدود ۴۰۰ میخواستم بدونم این مربوط به دارو میشه یا نه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان