•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟
(2013/06/01, 11:43 AM)naazli نوشته است: آقا ابراهیم من که دکتر عظیمی هرچی بگن چشم بسته قبول دارم انقدر که به ایشون اطمینان دارم اصولا چیزی برای دلگرمی نمیگن حقیقت و میگن پس شما خیالتون راحت باشه ولی در کل اینی که شما میگین افراد باهوشی هستن و رو حافظه تاثیر نمیذاره کلا حرف درستی نیست چون بحث حافظه با هوش کلا جداست ربطی به هم نداره کسی که حافظه ضعیفی داره لزوما کم هوش نیست حافظه با تمرکز مشکلات به خاطر سپردن و چیزایی شبیه این ارتباط داره ولی هوش یه چیز دیگه ست دکتر عظیمی مطمئنا حافظه شما منظورشون بوده
شاید همینجوریه که شما میگینSmile
ممنون از یادآوریتونagreement2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , spring , Elinaz
من حافظه ي يه قسمتيم دچار مشكل شده واقعا نميدونم از ام اسه يا چيزه ديگه
فقط اون قسمت كه مربوط به سالهاي زندگيه دچار فراموشي شده!!!!!!!
مثلا ياداوري اينكه چه سالي فلان اتفاق افتاده يا فلان سال فلان كارو انجام دادم يا فلاني مثلا فوت شده.
بنظرتون احتياج به دكتر مراجعه كردن هست؟icon_cry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : spring , Elinaz , nazaninamiri70
من توی به خاطر سپردن بعضی چهره ها مشکل دارم ولی تا اونجا که یادمه همیشه این مشکل رو داشتم. شاید عمیق و دقیق نگاه نمیکنم و دقت زیادی روی ظاهر ندارم ، نمیدونم به چه علته ؟ مربوط به ام اسه یا نه ؟
بعضی وقتا همین باعث خجالتم شده ، چون ممکنه کس رو که قبلا دیدم ، چهره ش رو فراموش کنم.confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Elinaz , nazaninamiri70 , spring
من قبل از ام اس هم یه مدت بود که حافظه کوتاه مدتم خوب کار نمیکرد ولی حافظه بلند مدت خوبی دارم یادمه یه روز یکی از همکلاسیهای اول ابتداییم رو دیدم اسم و فامیلش رو گفتم تعجب کرد.evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifنمیدونم که حافظه کوتاهم دتم به دلیل ام اس باشه یا نه ولی به دکترم هم که گفتم گفت بعد از ام اس هر اتفاقی که پیش بیاد میندازیم گردن ام اس TongueTongueTongueTonguemenmenmen ولی وقتی به همه نگاه میکنم میبینم این معضل رو همه دارن مثلا اون شب کنسرت احسان خواجه امیری هم یه تیکه از یکی از ترانه هاش رو فراموش کرد خودش هم گفت که فراموش کرد.پس نتیجه میگیریم همه دارن menmenmenmen jumping0047.gif jumping0047.gif
 تشکر شده توسط : Elinaz , nazaninamiri70 , nahid , ابراهیم
بنده هم حافظه کوتاه مدتم افتضاحه!!! نمونه بارزش هم نمرات دروس عمومی و حفظیم هست که به خوبی گویای این مطلبهicon_biggrin
قبل از ابتلا به بیماری هم حافظه من خیلی خوب نبود؛ ولی الان دیگه وحشتناکه:60:
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , spring
بچه ها دکتر غیر از تست چیز دیگه ای که براش مهم بود این بود که من هر دفعه میرفتم پیشش از اینکه حس میکنم حافظه ام داره ضعیف میشه شکایت میکردم دکتر میگفت این شکایت خود بیمار و حس خودش از ضعف حافظه خیلی مهمه چون همونجور که همتون گفتین خیلی از آدمای دورو برمون این مشکلو دارن از ام آر آی هم یه چیزایی معلوم میشه حفره های مغزی انگار خالی تر میشن خلاصه اینکه دکترتون اگه خبره باشه متوجه میشه حافظه تون مشکل داره بخاطر ام اس یا نه
یه چیز دیگه اینکه من 2 سال و نیم دارومو قطع کرده بودم و خود این باعث شد این اتفاق برام بیوفته اگه آمپولامو قطع نمی کردم اینجورینمیشد شما ها هم اگه دارین دارو میگیریدو این حس و دارید زیاد نگران نباشید ولی با دکترتون مطرح کنید
 تشکر شده توسط : khatereh.
(2013/06/03, 09:11 PM)naazli نوشته است: بچه ها دکتر غیر از تست چیز دیگه ای که براش مهم بود این بود که من هر دفعه میرفتم پیشش از اینکه حس میکنم حافظه ام داره ضعیف میشه شکایت میکردم دکتر میگفت این شکایت خود بیمار و حس خودش از ضعف حافظه خیلی مهمه چون همونجور که همتون گفتین خیلی از آدمای دورو برمون این مشکلو دارن از ام آر آی هم یه چیزایی معلوم میشه حفره های مغزی انگار خالی تر میشن خلاصه اینکه دکترتون اگه خبره باشه متوجه میشه حافظه تون مشکل داره بخاطر ام اس یا نه
یه چیز دیگه اینکه من 2 سال و نیم دارومو قطع کرده بودم و خود این باعث شد این اتفاق برام بیوفته اگه آمپولامو قطع نمی کردم اینجورینمیشد شما ها هم اگه دارین دارو میگیریدو این حس و دارید زیاد نگران نباشید ولی با دکترتون مطرح کنید

یعنی چی؟ به خاطر قطع دارو حافظتون ضعیف شد؟
فکر نمیکنم ربطی به قطع دارو داشته باشه سالهای قبلتر که همون 2-5 سال دارو تجویز میشد و دارو برای همیشه قطع میشد کسی اینطور نمیشد حالا میشه نه ربطی نداره
بیشتر ام اس و دمیلینه شدن و وجود پلاک در ام اس
باعث این چیزها میشه طبیعی هست
کلا ام اس و حافظه دو چیز هستن که به هم ربط داره بهرحال در خیلیها به ندرت دیده میشه و در بعضیها بستگی به نوع بیماری و پیشرفت اون بیشتر

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
تواین 10سالی که ام.اس دارم خداروشکر ام.اس حداقل روی حافظه ام هیچ تاثیر بدی نذاشته.wink2
 تشکر شده توسط : ابراهیم
منم همینطور

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا ندادن تست حافظه در وضعیت ام اس بیمار ابهامی ایجاد می کند؟ hessam 11 3,944 2019/12/29, 08:10 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  آیا ام اس درمان قطعی دارد؟ mina 39 71,299 2017/11/04, 07:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  تاثیر واکسن هپاتیت، کزاز، آنفولانزا و... بر ام اس سیترا 58 34,779 2017/09/30, 05:42 PM
آخرین ارسال: nahid
  آیا افزایش فشار مایع مغزی نخاعی با پیشرفت ام اس ارتباط دارد؟ Kamyar 9 7,365 2017/08/09, 04:54 PM
آخرین ارسال: hourieh
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 163,823 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
  سئوال در مورد تست حافظه naazli 19 6,486 2017/06/17, 10:41 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,514 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,744 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,767 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,631 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست