•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاسمافرز
(2010/10/05, 02:32 PM)nanaz نوشته است: سلام اینقدر ترسیدم که نمی تونم بنویسم یه دکتر میگه انجام بده یکی میگه انجام نده به نظر تون چی کار کنم من در راه رفتن و تعادل مشکل اساسی دارم اصلا" اشتهابه خوردنم ندارم تازه بعدش باید natalizumab استفاده کنم چی کار کنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:38::38::38:angry3angry3

سلام من تازه انجمن شناختم شما پلاسما فرز و انجام دادید؟ الان خوبید؟منم حالت های شمارو دارم؟Undecided

سلام

تو لابد هنوز جوونی که می ترسی.میدونی.من هم 7 سال قبل که برا بار 1 ام.آر.آی می دادم چنین وضعی داشتم.از ترس.دنبال یک دستگاه ام.آرآی باز بودم.البته اینها که تو ایران هست فقط اسمش باز هست.دیدم تو خارج دیگه دستگاههای جدید تونل نداره.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2010/10/05, 05:26 PM)بهرنگ نوشته است: سلام

تو لابد هنوز جوونی که می ترسی.میدونی.من هم 7 سال قبل که برا بار 1 ام.آر.آی می دادم چنین وضعی داشتم.از ترس.دنبال یک دستگاه ام.آرآی باز بودم.البته اینها که تو ایران هست فقط اسمش باز هست.دیدم تو خارج دیگه دستگاههای جدید تونل نداره.

سلام شما این کارو انجام دادید؟Huh
پلاسما فرز رو تو این سایت فقط من انجام دادم و دوست دیگه ای هست به اسم احمد رضا . منم از رو تجربه شخصی خودم بهتون می گم هیچ ترسی نداره از رو این مطلبی که نوشتین " داروي مورد استفاده : دارم میرم رو natalizumab " من حدس میزنم که قراره آمپول تیسابری رو مصرف کنید پس 100% مشکلی از لحاظ مالی ندارید .
پس پلاسما فرز هم هیچ مشکلی برای شما بوجود نمیاره . هیچ ترسی هم نداره . مهم اینه که رگ دست تون جواب بده همین . icon_question
( البته شایدم اشتباه می کنم Tongue واسه دارو چون این نتیجه ها رو دیدم تو گوگل
.jpg   natalizumab.JPG (اندازه: 36.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 19) )
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
[QUOTE='nanaz' pid='39269' dateline='1286276537']سلام اینقدر ترسیدم که نمی تونم بنویسم یه دکتر میگه انجام بده یکی میگه انجام نده به نظر تون چی کار کنم من در راه رفتن و تعادل مشکل اساسی دارم اصلا" اشتهابه خوردنم ندارم تازه بعدش باید natalizumab استفاده کنم چی کار کنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:38::38::38:angry3angry3

عزیزم وقتی که میلو جون میگه ترس نداره، دلیلی نداره ترس رو به خودت راه بدی.
امیدوارم این کار رو با موفقیت انجام بدی.Blush
میلو جون چه خوبه که تجربتو در اختیار بچه ها قرار دادیBlush
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : TootFarangi
(2010/10/06, 12:02 AM)Milo نوشته است: پلاسما فرز رو تو این سایت فقط من انجام دادم و دوست دیگه ای هست به اسم احمد رضا . منم از رو تجربه شخصی خودم بهتون می گم هیچ ترسی نداره از رو این مطلبی که نوشتین " داروي مورد استفاده : دارم میرم رو natalizumab " من حدس میزنم که قراره آمپول تیسابری رو مصرف کنید پس 100% مشکلی از لحاظ مالی ندارید .
پس پلاسما فرز هم هیچ مشکلی برای شما بوجود نمیاره . هیچ ترسی هم نداره . مهم اینه که رگ دست تون جواب بده همین . icon_question
( البته شایدم اشتباه می کنم Tongue واسه دارو چون این نتیجه ها رو دیدم تو گوگل )

milo jan az lahaz mali moshkel ke hasst vali chon hich daroe be man sazgar nist eno pishnahad dadan .akhe man chand hafte tol keshid ta mozoe tysabri ro hal konam icon_crydge amadegi in yeki ro nadaram:sad2
(2010/10/05, 02:32 PM)nanaz نوشته است: سلام اینقدر ترسیدم که نمی تونم بنویسم یه دکتر میگه انجام بده یکی میگه انجام نده به نظر تون چی کار کنم من در راه رفتن و تعادل مشکل اساسی دارم اصلا" اشتهابه خوردنم ندارم تازه بعدش باید natalizumab استفاده کنم چی کار کنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:38::38::38:angry3angry3

سلام من تازه انجمن شناختم شما پلاسما فرز و انجام دادید؟ الان خوبید؟منم حالت های شمارو دارم؟Undecided

سلام،نه من انجام ندادمwink2
فان مع العسر يسرا
منم انجام ندادم
(2010/10/06, 01:32 PM)mehdi3445 نوشته است: منم انجام ندادم

چرا ؟ چه دليلي داشتي كه انجام ندادي؟
فان مع العسر يسرا
(2010/10/06, 01:34 PM)ostad2000 نوشته است: چرا ؟ چه دليلي داشتي كه انجام ندادي؟

مگه دلیل می خواد؟
یک دلیل هزینش هست یکی دلیل هم به قول دوست دیگمون nanaz ترس از این کار هست . من که انجام دادم هیچ مشکلی هم برام بوجود نیومده . الان هم من مشکلی ندارم ، هم میرم کوه هم میرم میدو ام ، هم اتوبوس سوار میشم هم حمام داغ میرم هم همه چی می خورم ....
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: