نظرسنجی: آيا از كيفيت داروي سينوكس رضايت داريد ؟
بله
50.00%
43 50.00%
خير
13.95%
12 13.95%
مجبورم رضايت داشته باشم
36.05%
31 36.05%
در کل 86 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
چند وقتي ميشه كه بحث كيفيت داروهاي ايراني در سايت زياده و رضايت و نارضايتي هاي زيادي شنيده شده و تقريبا تا جايي كه من ديدم نارضايتي از طرف دوستاني بوده كه سينوكس تزريق نميكردند .

خواستم بدين وسيله از تمامي دوستاني كه از داروي سينوكس استفاده ميكنند درخواست كنم تا در نظر سنجي شركت كنند . تاكيد ميكنم فقط دوستاني كه از داروي سينوكس استفاده ميكنند .

دوستان ميتوانند با ارسال پست علت گله مندي يا علت رضايت خود را ذكر كنند .

من اين اطمينان را به همه دوستان گرامي ميدهم كه نتيجه نظر سنجي و همچنين تمامي پست ها به دست مسئولين ميرسد .
پس با اطمينان تمام نظراتتان را نسبت به اين دارو بيان كنيد .

توضيح :

به نظرم لازمه يه توضيح به ارسال اضافه شود .
دوستان عزيز توجه كنند هدف نظرسنجي تاثير گذاري اين دارو بر ام اس نيست . هدف كيفيت دارو ( دردناك بودن تزريق ، عوارض بعد از تزريق ، كيفيت ساخت سرنگ ، سرسوزن و ... ) ميباشد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : TootFarangi , saffari_mo , Yitzak , sara.arsham , ارزو , مینا غلامنژاد , yas8866 , A.Kh
به نظر من اگه هدف مقایسه نوع ایرانی و خارجی هست باید دو گروه که ایرانی و خارجی مصرف می کنن مقایسه بشن و این کار با پرسشنامه کاملتری امکان پذیره.
البته قبلا این مقایسه انجام شده و احسان هم فایلش رو در سایت گذاشته
( مقایسه عوارض مصرف دو داروی سینووکس و آوونکس )

نمیشه با این سه گزینه جوابی داد که بر اساس اون نتیجه گیری انجام بشه. من سینوکس می زنم ولی نمیتونم به هیچ کدوم از گزینه ها پاسخ بدم. چون نوع دیگه ای از این آمپول رو نزدم که مقایسه کنم.
در ضمن رضایت به معنی خوب و موثر بودن دارو و نارضایتی به معنی بد و غیر موثر بودن دارو نیست .
مثلا کسانی که آونکس میزنن هم ممکنه درد یا عوارض دیگری داشته باشن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yaro , nazaninn , مینا غلامنژاد , yas8866
حميد جان به نظر منم نظرسنجي بايد بين اونايي باشه سينووكس مصرف مي كنن و اونايي كه آوونكس مصرف مي كنن
بايد ببينن دارو تو هركدومشون چقدر اثر داشته.
ناهيد راست ميگه اوني كه تاحالا آوونكس نزده كه نمي تونه با سينووكس مقايسش كنه يا برعكس.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
دوستان عزيز چرا مساله رو انقدر پيچيده ميكنيد .
هدف اصلا و اصلا مقايسه دو داروي ايراني و خارجي نيست .
اين نظرسنجي تقريبا براي دريافت نظرات مصرف كنندگان و ارسال اون براي شركت توليد كننده سينوكس هست .
شايد با انجام اين نظرسنجي بدبيني نسبت به داروي ايراني از بين بره .

ناهيد جان فكر نكنم خارج از اين سه حالت باشه .
يا از داروي مصرفيت راضي هستي .
يا ناراضي هستي . مثلا از سايز سوزن - عوارض بعد از تزريق يا ...
يا اينكه به دليل قيمت پايينش يا ساير مسائل مجبوري كه راضي باشي

دليل چهارمي رو لازم نميدونم اضافه كنم چون هدف مقايسه نيست . نظرسنجي صرفا براي داروي سينوكس هست .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : A.Kh
هرکسی به نظر من به صورت مطلق هم می تونه نظر بده. البته که نظرش وقتی از داروی دیگه ای هم استفاده کرده می تونه صائب تر ونزدیکتر به واقعیت باشه.
فکر میکنم منظور حمید اینه که مصرف کنندگان سینووکس با توجه به دانسته ها و نظریات پزشکشون و احساس واقعی خودشون بگن مصرف این دارو تونسته رضایتشون رو جلب کنه (این احساس رضایت ارتباط مستقیمی با میزان موثر بودن دارو نداره و صرفا میتونه یک احساس باشه)
رضایت شامل آرامش خیال و .... هم میشه.
پیشنهاد می کنم که یک نظرسنجی هم گذاشته بشه که مقایسه ای باشه تا نظر دوستان تامین بشه...البته اگر امکانات فنی این اجازه رو میده...آقا حمید!
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : hamid , A.Kh
(2010/07/27, 11:09 PM)saffari_mo نوشته است: پیشنهاد می کنم که یک نظرسنجی هم گذاشته بشه که مقایسه ای باشه تا نظر دوستان تامین بشه...البته اگر امکانات فنی این اجازه رو میده...آقا حمید!

محمد جان قصد من گذاشتن نظر سنجي واسه همه دارو ها هست تا در وحله اول ميزان رضايت از داروي ايراني سنجيده بشه و در وحله بعد اگر كسي ( مثل milo ) خواست دارو انتخاب كنه ،‌ درصد رضايت بيماران از داروهاشون كمكش كنه .

ولي نميخوام نظر سنجي ها همزمان گذاشته بشه . ميخوام به هر نظر سنجي فرصت داده بشه تا به عنوان قديمي تلقي نشه .

نظر سنجي مقايسه داروي ايراني و خارجي هم در نهايت احتمالا انجام ميشه ولي به نظر من هيچ سنديتي نداره چون هر كس داروي خودش رو انتخاب ميكنه در صورتي ميتونه مستند باشه كه نظرسنجي توسط كساني تكميل بشه كه هر دو داروي خارجي و ايراني رو امتحان كرده باشند كه تعداد اينگونه افراد در سايت زياد نيست .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : saba. , A.Kh
کاملا موافقم باهات حمیدجان
باز هم میگم سوال به این صورت کلی نمیتونه جواب بله یا خیر داشته باشه.گزینه سومش هم که در حکم همون خیر هست .
باید مشخص باشه رضایت یا عدم رضایت از چه نظر ؟
حمید جان اگر می خواهی در مورد شکل ظاهری و نوع سوزن و آسان بودن و میزان درد تزریقش نظر بدیم خوب این جوابش آسونه.من از این نظر ها مشکلی ندارم .
ولی این سوال کلی رو اگه در مورد داروهای سریع الاثر بپرسی مثلا ویتامین ، مسکن ،قرص خواب یا معده و... بدون معطلی میتونم جواب بدم چون معلومه که ازش چه انتظاری داشتم و چه نتیجه ای گرفتم ولی در مورد دارویی که اصلانتیجش محسوس نیست و تنها میدونم که 30 تا 40 درصد جلوی حمله ها و پیشرفت بیماری رو میگیره حتی دکترا هم نمیدونن نسبت آثارمثبت و منفی این داروها تو بدن ما چطوره، من چطور میتونم بگم راضیم کرده یا نه ؟
آقای صفاری فکر نمیکنم منظور حمید بیان حس ما نسبت به دارو باشه . یعنی آدم به طور مطلق و بدون در نظر گرفتن عوارضش همینطوری حس خوب یا بدش رو به این دارو بگه ؟اگه اینطوره که بدون آمار گیری هم معلومه که بیشتر مردم به بیشتر اجناس ایرانی حس بدی نسبت به نوع خارجی اونها دارن.
حمید نکته اینجاست که خودت اشاره کردی به بحث کیفیت داروهای ایرانی و سینووکس این خودش به معنی مقایسه هست. ایرانی در مقابل خارجی قرار میگیره و سینووکس در مقابل آوونکس.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم از خواهر دوستم پرسیدم:

از داروش راضیه

ولی از همون ابتدا تا الان هنوز هر وقت تزریقش رو انجام میده همون ناراحتی های اولیه مثله استخون درد، تب و لرز ، کسلی ، و چند مورد که زیاد مهم نیستن از نظرش براش پیش میاد که حتما باید از شیلف استفاده کنه

سه شنبه ها هم تزریقش رو انجام میده

الان هم حدود 7 ماهی هست که از این دارو استفاده میکنه

و هنگام تزریق هم درد زیادی رو تحمل می کنه

که البته هر دارویی عوارضش برای هر کسی متفاوته

دکتری هم که ایشون تحت نظرش هست موقعی که بخواد نوع دارو رو مشخص کنه اول از خود بیمار می پرسه که چی میخواد ولی از ایشون نپرسیده و خودش تشخیص این دارو رو براش داده

اگه باز نیاز هست مسئله ی دیگه ای هم گفته بشه بفرمایید تا ازشون بپرسم.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2010/07/29, 12:08 AM)behbood نوشته است: باز هم میگم سوال به این صورت کلی نمیتونه جواب بله یا خیر داشته باشه.گزینه سومش هم که در حکم همون خیر هست .
باید مشخص باشه رضایت یا عدم رضایت از چه نظر ؟
حمید جان اگر می خواهی در مورد شکل ظاهری و نوع سوزن و آسان بودن و میزان درد تزریقش نظر بدیم خوب این جوابش آسونه.من از این نظر ها مشکلی ندارم .
ولی این سوال کلی رو اگه در مورد داروهای سریع الاثر بپرسی مثلا ویتامین ، مسکن ،قرص خواب یا معده و... بدون معطلی میتونم جواب بدم چون معلومه که ازش چه انتظاری داشتم و چه نتیجه ای گرفتم ولی در مورد دارویی که اصلانتیجش محسوس نیست و تنها میدونم که 30 تا 40 درصد جلوی حمله ها و پیشرفت بیماری رو میگیره حتی دکترا هم نمیدونن نسبت آثارمثبت و منفی این داروها تو بدن ما چطوره، من چطور میتونم بگم راضیم کرده یا نه ؟
آقای صفاری فکر نمیکنم منظور حمید بیان حس ما نسبت به دارو باشه . یعنی آدم به طور مطلق و بدون در نظر گرفتن عوارضش همینطوری حس خوب یا بدش رو به این دارو بگه ؟اگه اینطوره که بدون آمار گیری هم معلومه که بیشتر مردم به بیشتر اجناس ایرانی حس بدی نسبت به نوع خارجی اونها دارن.
حمید نکته اینجاست که خودت اشاره کردی به بحث کیفیت داروهای ایرانی و سینووکس این خودش به معنی مقایسه هست. ایرانی در مقابل خارجی قرار میگیره و سینووکس در مقابل آوونکس.

بهبود عزیز
با این صحبتی که می کنی عملا در مورد تمام انواع اینترفرونهای مورد مصرف برای ام اس نمی توان نظر داد. چون همه یکسری عوارض مشخص دارند.

وقتی میگم حس، یعنی آنچه که شما از دارو انتطار دارید. اثربخشی 30 تا 40 درصدی هم آن چیزی است که شما و پزشکتان انتظار دارید.آیا این انتظار از نظر شما و پزشکتان حاصل شده است؟

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروي مورد استفاده شما ؟ hamid 202 140,311 2015/03/09, 09:30 PM