امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس
به نام خدا
با سلام و احترام،
دوستان عزيز به منظور انجام يك طرح تحقيقاتى جهت تسريع در تشخيص و كمك به درمان بيمارى ام اس،نيازمند همكارىِ بيماران محترم ام اس مى باشيم.
اميدواريم با نتايج حاصل از اين تحقيق اندكى از مسائل و مشكلات اين عزيزان كاسته شود.
پيشاپيش از تمامى دوستان عزيز كه در اين امر خطير ما را يارى مى كنند صميمانه سپاسگزاريم.
خواهشمنديم جهت هماهنگى و كسب اطلاعات بيشتر به آدرس ايميل biomedical.engineering@yahoo.com پيام دهيد.
شايان ذكر است انجام اين تحقيق به تأييد پژوهش دانشگاه تهران مركز و تيم مديريت ام اس سنتر رسيده است.
با سپاس فراوان
سلام

قبلا صحبت کردیم و من کامل در جریان پروژه هستم ولی جهت اطلاع سایر دوستان ، پیشنهاد میدم واضح تر مساله رو بیان کنید
تحقیق به چه صورت است ؟
کجا ؟
چه کارهایی باید انجام شه و ....
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , hessam , glassheart
یکمی از جزییات تحقیقاتتون بگید بدونیم چیه icon_cryicon_cry
من تا به حال فکر کنم دوبار فرم پر کردم و هیچ کدومشون از نتایج این فرم پر کردنا هیچ اطلاع رسانیی نکردند شاید هم به نتیجه واحدی نرسیدند شما هم آخرش بدون اطلاع ما را تنها می گزارید ؟؟؟angelangelangel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
در این تحقیقات از روشهای آماری استفاده می شود،بدین ترتیب که با استفاده از دستگاه آنالیز حرکتی، پارامتر فیزیکی مورد نیاز ثبت ودر نهایت با تجزیه وتحلیل اطلاعات فوق بدنبال راهکارهایی برای تسريع در تشخيص و كمك به درمان بيمارى ام اس هستیم.به همین دلیل نیاز به همکاری دوستانی داریم که بیماری آنها تشخیص داده شده است.البته این مطلب را هم عرض کنم كه انجام این تحقيق کاملا بی خطرورایگان است حتی هزینه ایاب وذهاب هم به عهده خودمان است و مکان انجام این طرح درپونک آزمایشگاه آنالیز حرکتی دانشکده مهندسی پزشکی علوم وتحقیقات انجام می گیرد.
پیشاپیش از صمیم قلب از همکاری دوستان عزیزمان سپاسگزاریم و امیدواریم در پایان این تحقیق قدمی هر چند کوچك در جهت کاستن مشکلات عزیزانمان برداشته باشیم.

با سلام و تشكر از توجهتان،
دوست عزيز اين تحقيق جهت انجام پايان نامه مى باشد و با همكارى دوستان عزيز و محترم مبتلا به ام اس قطعاً به نتيجه خواهيم رسيد و نتايج تحقيق و گزارش نهايى را حتماً در سايت قرار خواهيم داد.در اين تحقيق نيازى به پر كردن فرم نيست بلكه بصورت حضورى بدين صورت كه با استفاده از دستگاه آنالیز حرکتی، پارامتر فیزیکی مورد نیاز ثبت مى شود و در نهایت با تجزیه وتحلیل اطلاعات فوق بدنبال راهکارهایی برای تسريع در تشخيص و كمك به درمان بيمارى ام اس هستیم.
انجام اين تحقيق كاملاً بى خطر و رايگان مى باشد و در پونك دانشگاه علوم وتحقيقات انجام مى گيرد و هزينه رفت و آمد به عهده خودمان مى باشد.
در اين تحقيق با استفاده از دستگاه آنالیز حرکتی،پارامتر فیزیکی مورد نیاز ثبت مى شود بدين صورت كه افراد محترم مبتلا به ام اس فقط روی یک صفحه نیرو می ایستند و پارامترهای حیاتی مربوط به تعادل و پایداری که براساس قد و وزن بیمار که برای هر فرد متفاوت است را ثبت مى كنيم و در نهایت با تجزیه وتحلیل اطلاعات فوق بدنبال راهکارهایی برای تسريع در تشخيص و كمك به درمان بيمارى ام اس هستیم.
انجام اين تحقيق كاملاً بى خطر و رايگان مى باشد و در تهران-پونك -دانشگاه علوم وتحقيقات انجام مى گيرد و هزينه رفت و آمد به عهده خودمان مى باشد.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,515 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 104,433 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,619 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  بهبود ام اس mina_a 374 322,366 2016/11/22, 04:31 PM
آخرین ارسال: saeid35
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,152 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,072 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  ادعای درمان .nazanin 3 3,107 2016/08/14, 11:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  چقدر به آینده درمان ام اس امیدوارید؟ همسر یک مشکوک به ام اس 77 52,935 2015/09/30, 03:33 PM
آخرین ارسال: omid882
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,826 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,325 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان